Nebezpečí jíst před TV


Nebezpečí jíst před TV

Zajímavá fakta mnoha domácnostech v místnosti, kde rodina večeří, je televize. Dospělí mají také večeři v přední části počítače, nikoli k „ztrácet čas“ a pokračovat v práci. Tyto dva návyky jsou pevně zakořeněné v moderní společnosti mít negativní důsledky. Přečtěte si o škodlivých účincích stravovacích návyků sledování televize v našem článku.

škodlivé účinky jíst u televize pro děti

Děti jsou zvláště náchylné k tsiye, běžné návyky v rodinách. Podle výzkumu provedeného nedávno ve Spojených státech, v první řadě to vede k obezitě. Mladí lidé jsou vícee s ‚ yidayut tuku a cukru, av důsledku toho získat vícekalorie a. Ani oni cítí, že po nasycení, jak se zaměřil na „box“, která je na televizoru. Není pochyb o tom, že toto povolání vede k problémům s váhou a změny v chování.

V průměru děti tráví dvě hodiny před televizí každý den. K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře a občerstvení. V této době, obvykle jeden více brambůrky, sušenky, bonbony, nealkoholické nápoje a jiné nezdravé potraviny. Určitě to vede k obezitě a dalším nemocem, jako je vysoká hladina cholesterolu nebo dokonce cukrovku.

autorem jedné studie z University of Pennsylvania, Lean Bech,Stejný problém vzniká, ne proto, že děti (nebo lidi všech věkových kategorií) vizlyat být TV, ale spíše proto, že nevidí číslo,chuť i další vlastnosti v tom, co jedí.

Pro zdraví by bylo užitečné nahradit konzumaci junk food jablka, mrkev, celer, popcorn bez másla, přírodní šťávy, atd Místo toho, aby seděl u televize, ale pokud je to možné venku každodenního cvičení. Nežádoucí účinky

spotřeba před jídlem TV th v jakémkoliv věku

Pravděpodobně mají často svůj oblíbený program nebo něco perekusuyuchy vecheryayuchy. Ale to není dobré. Podle zjištění lékařů je nekompatibilní činnosti. Kromě negativních důsledků, z nichž Říkalo se o děti, existují i ​​jiné dospělé osoby utrpěly. Procházení TVsoftwarových programů blokuje pocit potěšení, protože mozek se zaměřuje na další věci, a to na to, co divák sleduje.

Když se díváme na televizi, pak se uvolní, odvrátíme od každodenních záležitostí a problémů (pokud nevidíme zprávy) a ponoříme se do fiktivního světa. V důsledku toho jíst více, aniž bychom si to uvědomili. Navíc, sledujeme televizi, jsme spokojeni s občerstvením, během kterého spotřebujeme hodně tuku, jak bylo zmíněno dříve.Jeden z negativního bodu je, že

z mechanického a dát jídlo do úst , kromě obezity WMS jezpůsobit bolesti břicha apřejídání. Situace je ještě horší, když se zobrazí reklamní produkty, které nás povzbuzují k jídlu a chceme jíst více tohoto konkrétního produktu (což vůbec není užitečné). Lidé, kteří sledují televizi častěji, mají tendenci jíst horší, a také mají sedavý životní styl a nevykonávají fyzickou aktivitu.Zbavte se zvyku přinést něco na pohovku při zapnutí televizoru. Zkuste zkrátit dobu strávenou před televizorem.

Jezte v kuchyni , večeře ve společnosti s někým, ne dříveTV ohm.Není nic lepšího než diskutovat o událostech dne s rodinou a dětmi. Nebezpečí

jíst před počítačem ohmStejně jako televize, počítač je nepřítelem našeho zdraví. Jeho škodlivé účinky pocházejí ze sedavého způsobu života a vlivu na zrak. To vede k řadě problémů - od svalových křečí a nevhodného držení těla k špatné výživě. Výzkum ukazuje, že návyk

počítač před jídlem thmůže způsobit závažné infekce, alergie a proyuvannya pacienta, ale také zvyšuje riziko vzniku obezity a souvisejících onemocnění (např, zvýšená cholesterol).Obvykle je člověk, který je před počítačem, naposled sem oběd, aby rychle skončil a nechce jít ven, pokud je studený. Položí talíř (často s rychlým občerstvením) vedle klávesnice a reaguje na e-maily nebo zprávy, konzumuje jídlo.

Výsledkem je, že

pracovník oth spot vyvine400 krát více baktérií než v koupelně . Ale to není všechno, elektromagnetické pole počítače ničí molekulární strukturu vody a potravin a zhoršuje je.To znamená, že ztrácí své vlastnosti a živiny, což vede k různým onemocněním a poruchám, jako je Parkinsonova choroba nebo Alzheimerova choroba (v krátkodobém i dlouhodobém horizontu).

Jak vidíme, spotřeba

jídlo před počítačem ohmmá stejné negativní efekty, to a před televizí. První místo je obezita. Dále je přejídání způsobeno nepozorností a nedostatkem soustředění na samotné potraviny. Špinavé pracoviště je třetí nejdůležitější okamžik, který způsobuje vznik nachlazení a jiných nemocí, alergií atd. Abyste se vyhnuli všem těmto nepříjemným problémům, dejte si přestávku na oběd. Pokud jste nabití práce, zkraťte přestávku na půl hodiny, ale

ne její ztpřední e jeřábohm.Vaše tělo děkuje za to.


To exoskeleton může pomoci dětem s ochrnutím dolních končetin chodit znovu

To exoskeleton může pomoci dětem s ochrnutím dolních končetin chodit znovu

Zajímavá fakta Existuje mnoho vědců, kteří jsou ohroženi dokázat, že za pár let není nutné používat kolečkové židle. Nemluvíme o vědeckých úspěších ani o nových objevech při rekonstrukci páteře. Místo toho se jedná o neurovědy a robotiku, kteří společně pracují na výrobě zařízení jako exoskeleton. V blízké budoucnosti ti, kteří pracují v oblasti technologií a technologií, spojují svět, který se skládá z mikroobvodů, kabelů a senzorů, do lidských těl.

(Zajímavosti)

Krioablatsiya: nová léčba rakoviny prsu

Krioablatsiya: nová léčba rakoviny prsu

Krioablatsiya zajímavých faktů a myšlenek „zmrazení“ nádorů, jak zastavit činnost rakovině, se může zdát jako něco z sci-fi pole. Výsledky, které vidíme, jsou však stejně pozitivní jako pozitivní. Je to současně jednoduchý a komplexní přístup. Kvalifikovaný radiolog by měl pouze vložit malou sondou do hrudníku.

(Zajímavosti)