Nebezpečí jíst před TV


Nebezpečí jíst před TV

Zajímavá fakta mnoha domácnostech v místnosti, kde rodina večeří, je televize. Dospělí mají také večeři v přední části počítače, nikoli k „ztrácet čas“ a pokračovat v práci. Tyto dva návyky jsou pevně zakořeněné v moderní společnosti mít negativní důsledky. Přečtěte si o škodlivých účincích stravovacích návyků sledování televize v našem článku.

škodlivé účinky jíst u televize pro děti

Děti jsou zvláště náchylné k tsiye, běžné návyky v rodinách. Podle výzkumu provedeného nedávno ve Spojených státech, v první řadě to vede k obezitě. Mladí lidé jsou vícee s ‚ yidayut tuku a cukru, av důsledku toho získat vícekalorie a. Ani oni cítí, že po nasycení, jak se zaměřil na „box“, která je na televizoru. Není pochyb o tom, že toto povolání vede k problémům s váhou a změny v chování.

V průměru děti tráví dvě hodiny před televizí každý den. K dispozici jsou snídaně, obědy, večeře a občerstvení. V této době, obvykle jeden více brambůrky, sušenky, bonbony, nealkoholické nápoje a jiné nezdravé potraviny. Určitě to vede k obezitě a dalším nemocem, jako je vysoká hladina cholesterolu nebo dokonce cukrovku.

autorem jedné studie z University of Pennsylvania, Lean Bech,Stejný problém vzniká, ne proto, že děti (nebo lidi všech věkových kategorií) vizlyat být TV, ale spíše proto, že nevidí číslo,chuť i další vlastnosti v tom, co jedí.

Pro zdraví by bylo užitečné nahradit konzumaci junk food jablka, mrkev, celer, popcorn bez másla, přírodní šťávy, atd Místo toho, aby seděl u televize, ale pokud je to možné venku každodenního cvičení. Nežádoucí účinky

spotřeba před jídlem TV th v jakémkoliv věku

Pravděpodobně mají často svůj oblíbený program nebo něco perekusuyuchy vecheryayuchy. Ale to není dobré. Podle zjištění lékařů je nekompatibilní činnosti. Kromě negativních důsledků, z nichž Říkalo se o děti, existují i ​​jiné dospělé osoby utrpěly. Procházení TVsoftwarových programů blokuje pocit potěšení, protože mozek se zaměřuje na další věci, a to na to, co divák sleduje.

Když se díváme na televizi, pak se uvolní, odvrátíme od každodenních záležitostí a problémů (pokud nevidíme zprávy) a ponoříme se do fiktivního světa. V důsledku toho jíst více, aniž bychom si to uvědomili. Navíc, sledujeme televizi, jsme spokojeni s občerstvením, během kterého spotřebujeme hodně tuku, jak bylo zmíněno dříve.Jeden z negativního bodu je, že

z mechanického a dát jídlo do úst , kromě obezity WMS jezpůsobit bolesti břicha apřejídání. Situace je ještě horší, když se zobrazí reklamní produkty, které nás povzbuzují k jídlu a chceme jíst více tohoto konkrétního produktu (což vůbec není užitečné). Lidé, kteří sledují televizi častěji, mají tendenci jíst horší, a také mají sedavý životní styl a nevykonávají fyzickou aktivitu.Zbavte se zvyku přinést něco na pohovku při zapnutí televizoru. Zkuste zkrátit dobu strávenou před televizorem.

Jezte v kuchyni , večeře ve společnosti s někým, ne dříveTV ohm.Není nic lepšího než diskutovat o událostech dne s rodinou a dětmi. Nebezpečí

jíst před počítačem ohmStejně jako televize, počítač je nepřítelem našeho zdraví. Jeho škodlivé účinky pocházejí ze sedavého způsobu života a vlivu na zrak. To vede k řadě problémů - od svalových křečí a nevhodného držení těla k špatné výživě. Výzkum ukazuje, že návyk

počítač před jídlem thmůže způsobit závažné infekce, alergie a proyuvannya pacienta, ale také zvyšuje riziko vzniku obezity a souvisejících onemocnění (např, zvýšená cholesterol).Obvykle je člověk, který je před počítačem, naposled sem oběd, aby rychle skončil a nechce jít ven, pokud je studený. Položí talíř (často s rychlým občerstvením) vedle klávesnice a reaguje na e-maily nebo zprávy, konzumuje jídlo.

Výsledkem je, že

pracovník oth spot vyvine400 krát více baktérií než v koupelně . Ale to není všechno, elektromagnetické pole počítače ničí molekulární strukturu vody a potravin a zhoršuje je.To znamená, že ztrácí své vlastnosti a živiny, což vede k různým onemocněním a poruchám, jako je Parkinsonova choroba nebo Alzheimerova choroba (v krátkodobém i dlouhodobém horizontu).

Jak vidíme, spotřeba

jídlo před počítačem ohmmá stejné negativní efekty, to a před televizí. První místo je obezita. Dále je přejídání způsobeno nepozorností a nedostatkem soustředění na samotné potraviny. Špinavé pracoviště je třetí nejdůležitější okamžik, který způsobuje vznik nachlazení a jiných nemocí, alergií atd. Abyste se vyhnuli všem těmto nepříjemným problémům, dejte si přestávku na oběd. Pokud jste nabití práce, zkraťte přestávku na půl hodiny, ale

ne její ztpřední e jeřábohm.Vaše tělo děkuje za to.


Zhoršujete příznaky menopauzy? Zajímavosti

Zhoršujete příznaky menopauzy? Zajímavosti

Nás vidět na rovinu: Menopauza je stádium v ​​životě ženy, které generuje hodně strachu. Muži nemohou pochopit, protože mohou vést plný a aktivní sexuální život až do své smrti. Místo toho ženy čelí určitá omezení, která mohou cítit určité nepohodlí v sexuálním životě, počínaje asi 50 lety. Protože všechny tyto informace o hormonálních změn a související faktory by bylo překvapivé, aby se nebála.

(Zajímavosti)

Proč jsou na nehty bílé skvrny?

Proč jsou na nehty bílé skvrny?

Leukoenchyma je oficiální vědecký název, což znamená vzhled bílých skvrn na nehty. Existují různé typy a příčiny. Nicméně, není prokázáno jako známka nedostatku vápníku, kolik lidí si myslí. V tomto článku bychom vám chtěli říci, proč jsou na nehty bílé skvrny. Je to velmi zajímavé! Mýty kolem bílých skvrn na nehty S největší pravděpodobností jste se v určitém okamžiku svého života podívali na nehty a všimli si malých bílých skvrn nebo čar.

(Zajímavosti)