12 Tipů pro domácí čistící problémových oblastech


12 Tipů pro domácí čistící problémových oblastech

užitečné návyky domu nehromadily nečistoty, prach a plísně, často dělat jarní úklid. Někteří mají štěstí, protože mají pomocníky, a oni se na část této vyčerpávající rutiny, která může trvat navždy. Jiní musí trávit hodiny čistit a vymazat vše až na poslední místo.

Dobrou zprávou je, existuje mnoho tipů a tajemství čištění, takže ušetříte čas i peníze a zároveň odstranit dům odshora dolů. Tentokrát se s vámi podělíme o 12 jednoduchých tipů, které pomáhají vyčistit problémové oblasti. Čalounění

K čištění čalounění nebo interiér vozu, připravit směs sody, octa a sladké a léčit její problémy povrch štětcem. Pokud nejsou skvrny vyčištěny, zkuste parní čistič.

Windows K odstranění prachu a oxidaci s velkými okny, mix jedlou sodu a ocet, použít nástroj s kartáčkem nebo hadříkem.

Použijte bavlněný tampon pro těžko dostupné místa.

Sofa

Chcete-li odstranit skvrny na pohovkách z mikrovláken, roztok destilované vody a alkoholu se perfektně hodí. Třepete skvrnu štětcem nebo kusem látky. Výsledky budou okamžitě viditelné.

Pultové desky a stoly

Problém s praním těchto povrchů spočívá v tom, že vaří jídlo, a proto je třeba vyčistit. K tomu je třeba připravit směs peroxidu vodíku a vody v poměru jedna k dvěma a aplikovat na problémové oblasti pomocí spreje. Takže se můžete zbavit skvrn od výrobků a forem.

Také stoly a stoly by měly být dobře vyčištěny směsí malého množství sody s citrónovým silicím. Třepte jej na povrch, abyste jej vyčistili a dezinfikovali.

Obrazovky

Obrazovky se velmi obtížně čistí, protože mají spoustu malých otvorů. Chcete-li odstranit prach a nečistoty, které se nahromadily, oberte zbytečnou make-upovou štětku a projděte kolem povrchu obrazovky. Pečicí trouba

Zbytky tuků a potravin, které zůstávají na stěnách trouby, způsobují obtížné a dráždivé mytí.

Chcete-li jej zjednodušit a zkrátit, potřísněte problémové oblasti vodou a pak posypeme sóji na pečení.

Nechte to takhle v noci a umyjte ji ráno. Podlaha

Podlaha může vypadat špinavě v důsledku prachu a mastnoty. Pokud jsou skvrny čerstvé, aplikujte malý mastek, ponechte jej 10 minut a pak jej úplně vyčistěte.

Pokud je stará skvrna, aplikujte roztok na mytí nádobí a protřete ji štětcem

. Počkejte 10 minut a umyjte.

Lednice Lednice - místo, kde se často nepříjemný zápach, navíc, bakterie a zbytky jídla znečistit její stěny. Chcete-li vyřešit tyto problémy, připravte směs sody a peroxidu vodíku v poměru jedna k dvěma, resp.

Rozstřikujte kapalinu kolem chladničky . Nechejte 10 minut a poté utřete kus látky.Skříňky

Připravte směs pečicí sody a vody, abyste dobře vyčistili skříňky a zajistili jim lesk. Pokud jsou skvrny poměrně složité, přidejte další polovinu bílého octa. Počkejte několik minut a odstraňte kontaminaci kusem látky.

Sprcha a koupel

Chcete-li vyčistit sprchu a koupel z formy a mýdla zbytky, stačí si trochu citronové šťávy.

Naneste ho na kovovou houbu a vyčistěte povrch. Citronová šťáva může být nahrazena peroxidem vodíku. Toaletní papír

Chcete-li odstranit skvrny a plísní z toalety, připravte směs sódy a citronové šťávy. Je třeba ho aplikovat na povrch štětcem. Můžete také použít nezředěný bílý ocet.

Zrcadla

Chcete-li umývat krystaly a zrcadla, jednoduše promíchejte ocot a vodu v poměru jedna až tři. Postříkejte na povrch a otřete kus látky.


Proč pít vodu ráno?

Proč pít vodu ráno?

Každý ví, že pití velkého množství vody je jedním z nejdůležitějších každodenních návyků. Voda udržuje hladinu vlhkosti v těle a je životně důležitá pro všechny orgány. Jen málo lidí ví, že doba dne, kdy pijete vodu, může skutečně ovlivnit přínosy pro zdraví, které dostanete. Spotřeba vody během dne je velmi dobrá pro všechny, ale odborníci doporučují pít alespoň jednu sklenici na půst ráno ráno.

(Užitečné návyky)

Hugs a polibky - nejlepší lék pro děti

Hugs a polibky - nejlepší lék pro děti

Několik věcí je stejně příjemné a emocionálně pozitivní jako objetí. Vaše nejlepší vzpomínky, momenty největšího napětí , často se staly v těch několika vteřinách, během objetí s těmi, které milujete. Síla objíždí a polibků pro děti jde daleko za fyzickou rovinu. Jedná se o gesta lásky, která jim pomáhá růst, rozvíjet sebevědomí a zajišťovat bezpečnost pro interakci se zbytkem světa.

(Užitečné návyky)