Nebezpečí kyseliny močové a jak se vyhnout


Nebezpečí kyseliny močové a jak se vyhnout

Health Ačkolivkyselinu močovou obsažené v těle každého člověka, je důležité používat přípravky, které pomáhají udržet ji vyrovnané úrovně a zachovat jako budoucí onemocnění, jako je dna.

kyselina močová je chemická látka, která se produkuje v těle. sestává z dusíku, kyslíku, uhlíku, vodíku. Většina kyseliny močové se rozpustí v krvi a jde do ledvin, kde se vylučuje močí.

Nadbytek kyseliny močové v krvi může dojít k poškození těla, a to může vést ke dnu, protože nadměrné množství kyseliny močové v krvi vede k jeho kontsentratsyiyi kloubu a tvoří krystaly, které způsobují velmi silné bolesti a zánětu. To je důvod, proč je důležité konrolyuvaty kyseliny močové v krvi a snížit, pokud se dostane dostatečně vysoké úrovni.

V každém být detekovány vysoké hladiny kyseliny močové v krvi, ale muži jsou více náchylné. Pokud někdo ve vaší rodině trpí dnou, pokud vedete velmi rušný a stresující život, nebo trpí obezitou, cukrovkou nebo hypertenze, ty jsou také ohroženy.

Nebezpečné produkty

Nejprve musíme odstranit některé potraviny ze svého jídelníčku:

  • červené maso
  • Seafood
  • pomalu
  • Alkohol
  • limonády

produkty, které pomáhají regulovat

Jablka kyseliny močové v krvi

Jablka pomoc v boji proti vysoké hladiny kyseliny močové v důsledku jejich vysoký obsah vody. diuretické a antioxidační vlastnosti jablek snížení krevního tlaku, chránit střevní sliznici a prevenci rakoviny prostřednictvím fotochemických látek, snižuje hladinu cholesterolu, prevenci astmatu a zánětlivých onemocnění, jako je artritida. Artyčok

Tato zelenina má diuretické vlastnosti, které pomáhají odstranit kyseliny močové močí. Kromě toho má i další výhody, artyčok snižuje hladinu cholesterolu, bojuje s vysokými triglyceridy léčení nemocí, jako je anémie, diabetes, dna a zánětu u žlučníku.

Cibule

Cibule také pomáhají předcházet zvyšování kyseliny močové. Soustružení cibuli ve vaší stravě, můžete také získat řadu výhod pro své tělo, jako je zlepšení krevního oběhu, zabraňuje trombóza a posiluje cévy. Cibule také použity k léčbě anémie v důsledku vysokého obsahu železa a fosforu, a vitamin E.

Vzhledem draslík obsažený v cibuli, je odstranění přebytečné tekutiny a léčbu hypertenze, dny a zánětu ledvin.

třešně třešně přispět ke snížení hladiny kyseliny močové v krvi vzhledem k jejich protizánětlivé a antioxidační vlastnosti. Pomáhají také předcházet srdečním onemocněním a rakovině a pomáhají regulovat spánkové cykly. Třešeň je bohatá na vitamíny E a C, stejně jako hořčík, železo a vlákninu. Cherry zabraňuje ztrátě paměti, snižuje zánět a příznaky artritidy a dny.

Jahody Jahody jsou jedním z nejvíce doporučených plodů pro neutralizaci kyseliny močové v těle. Jahody jsou vynikající antioxidační a diuretikuma má protizánětlivé vlastnosti. To pomáhá regulovat trávicí systém, nasycení orahanizm vitamíny B, C, K a draslík. Jahody jsou také velmi užitečné pro zdraví očí, snižuje známky stárnutí, zabraňuje ochablost kůže a celulitidy.

Pamatuj ... každý Lidské tělo obsahuje kyselinu močovou, což je důvod, proč musíme kontrolovat, že není vytvořen v nadměrném množství v našem těle, protože to může způsobit další zdravotní problémy. Nezapomeňte, že "prevence je lepší než léčení".


Jak jsou sýtené nápoje škodlivé pro zdraví?

Jak jsou sýtené nápoje škodlivé pro zdraví?

Co osvěžující, sladké a chutné Coca-Cola v těchto nesnesitelně horkých dnech! Při karbonizaci je něco tak atraktivního, co nás motivuje k užívání nápojů se sýrem denně. A všichni se opakovaně ptají na otázku: Co mohou tyto nápoje poškodit? Koneckonců, dodávají energii a někdy způsobují pocit sytosti a snižují chuť k jídlu.

(Krása)

6 Způsobů, jak dělat krk krásný, mladý a zastrčený

6 Způsobů, jak dělat krk krásný, mladý a zastrčený

ČAs vždy opustí své značky na krku, takže je méně atraktivní. Závěsné kůže, vrásky a dokonce i druhou bradu těžké volat atraktivní . Nakonec nejsme všichni usilovat o to, aby co nejdéle dostali utažené kůže na krku? Bohužel skutečný estetický zázrak s tělem může být vytvořen pouze mimo zdi operačního sálu, a nikoli doma.

(Krása)