Nebezpečí kyseliny močové a jak se vyhnout


Nebezpečí kyseliny močové a jak se vyhnout

Health Ačkolivkyselinu močovou obsažené v těle každého člověka, je důležité používat přípravky, které pomáhají udržet ji vyrovnané úrovně a zachovat jako budoucí onemocnění, jako je dna.

kyselina močová je chemická látka, která se produkuje v těle. sestává z dusíku, kyslíku, uhlíku, vodíku. Většina kyseliny močové se rozpustí v krvi a jde do ledvin, kde se vylučuje močí.

Nadbytek kyseliny močové v krvi může dojít k poškození těla, a to může vést ke dnu, protože nadměrné množství kyseliny močové v krvi vede k jeho kontsentratsyiyi kloubu a tvoří krystaly, které způsobují velmi silné bolesti a zánětu. To je důvod, proč je důležité konrolyuvaty kyseliny močové v krvi a snížit, pokud se dostane dostatečně vysoké úrovni.

V každém být detekovány vysoké hladiny kyseliny močové v krvi, ale muži jsou více náchylné. Pokud někdo ve vaší rodině trpí dnou, pokud vedete velmi rušný a stresující život, nebo trpí obezitou, cukrovkou nebo hypertenze, ty jsou také ohroženy.

Nebezpečné produkty

Nejprve musíme odstranit některé potraviny ze svého jídelníčku:

  • červené maso
  • Seafood
  • pomalu
  • Alkohol
  • limonády

produkty, které pomáhají regulovat

Jablka kyseliny močové v krvi

Jablka pomoc v boji proti vysoké hladiny kyseliny močové v důsledku jejich vysoký obsah vody. diuretické a antioxidační vlastnosti jablek snížení krevního tlaku, chránit střevní sliznici a prevenci rakoviny prostřednictvím fotochemických látek, snižuje hladinu cholesterolu, prevenci astmatu a zánětlivých onemocnění, jako je artritida. Artyčok

Tato zelenina má diuretické vlastnosti, které pomáhají odstranit kyseliny močové močí. Kromě toho má i další výhody, artyčok snižuje hladinu cholesterolu, bojuje s vysokými triglyceridy léčení nemocí, jako je anémie, diabetes, dna a zánětu u žlučníku.

Cibule

Cibule také pomáhají předcházet zvyšování kyseliny močové. Soustružení cibuli ve vaší stravě, můžete také získat řadu výhod pro své tělo, jako je zlepšení krevního oběhu, zabraňuje trombóza a posiluje cévy. Cibule také použity k léčbě anémie v důsledku vysokého obsahu železa a fosforu, a vitamin E.

Vzhledem draslík obsažený v cibuli, je odstranění přebytečné tekutiny a léčbu hypertenze, dny a zánětu ledvin.

třešně třešně přispět ke snížení hladiny kyseliny močové v krvi vzhledem k jejich protizánětlivé a antioxidační vlastnosti. Pomáhají také předcházet srdečním onemocněním a rakovině a pomáhají regulovat spánkové cykly. Třešeň je bohatá na vitamíny E a C, stejně jako hořčík, železo a vlákninu. Cherry zabraňuje ztrátě paměti, snižuje zánět a příznaky artritidy a dny.

Jahody Jahody jsou jedním z nejvíce doporučených plodů pro neutralizaci kyseliny močové v těle. Jahody jsou vynikající antioxidační a diuretikuma má protizánětlivé vlastnosti. To pomáhá regulovat trávicí systém, nasycení orahanizm vitamíny B, C, K a draslík. Jahody jsou také velmi užitečné pro zdraví očí, snižuje známky stárnutí, zabraňuje ochablost kůže a celulitidy.

Pamatuj ... každý Lidské tělo obsahuje kyselinu močovou, což je důvod, proč musíme kontrolovat, že není vytvořen v nadměrném množství v našem těle, protože to může způsobit další zdravotní problémy. Nezapomeňte, že "prevence je lepší než léčení".


7 Zvyků, které poškozují pokožku

7 Zvyků, které poškozují pokožku

Kůže je největší orgán. Je to nejen důležité pro krásný vzhled, ale je zodpovědný za ochranu těla před vnějšími vlivy : kontaminace, mikroorganismy, sluneční světlo atd. Dlouhá doba péče o pleť hraje ústřední roli v životě každého. Lidé jsou vystaveni různým faktorům životního prostředí, kůže je slabá a trpí různými neatraktivními poruchami.

(Krása)

Nejlepší cvičení pro tón nohou

Nejlepší cvičení pro tón nohou

Nohy jsou velmi obtížné udržet v tónu. Nicméně, s pomocí vhodných cvičení, můžete získat dobré výsledky za poměrně krátkou dobu. Neváhejte se seznámit s těmito úžasnými cvičeními pro váš tón nohou. Vytvořte svaly, abyste se zbavili tuku Pravděpodobně jste neměli ani tušení, že nejlepším způsobem spalování tuku je vytvoření svalové hmoty.

(Krása)