Přítomnost člověka vyžaduje 7 hodin více práce


Přítomnost člověka vyžaduje 7 hodin více práce

Sex a vztahy Možná, že název tohoto článku, hněval mnoho lidí. „Přítomnost nebo nepřítomnost člověka není přímou příčinou, že má více či méně zodpovědnosti doma“ - dalo by se říct.

právě hovoříme o nerovnostech, které stále isnuvaye mnoho rodin. Byla to její univerzita v Michiganu analyzována ve své studii.

Výsledky byly předvídatelné a velmi přesvědčivé: dnes ženy stále zodpovědné za většinu domácích povinností.

Samozřejmě, že je třeba vyjasnit situaci, ale nejsou omezeny na obecná tvrzení.

Všechny rodiny jsou případy, kdy opak je pravdou, a lidé předpokládají, téměř všechny na domácí práce. K dispozici jsou také páry, které téměř dokonale a rovnoměrně domácí práce.

Podívejte se však na výsledky této zajímavé studie.

Nerovnost pohlaví mezi mužem a ženou

Tato zpráva není nová. Ve skutečnosti, University of Michigan používá databázi rodinné dynamice, které tvořily Institute pro společenský průzkum od roku 1968.

myšlenkou bylo provádět pokročilé studium dynamiky změn v rodinných povinnostech v posledních několika desetiletích.

Výsledky zveřejnila agentura Reuters. Mohou být shrnuty několika body.

nerovnost v rozdělení odpovědností

I když časy se mění, nové vědomí a probouzí place legislativních reforem, které přispívají k rovnováze rodinného života a kariéry, muži ještě vzít domů větší plat.

  • Většinou jsou to ženy, kdo se rozhodnou opustit své kariérní úspěchy a pracovní povinnosti dočasně nebo trvale věnovat se výchově dětía domácí péči.
  • Pokud jsou stejné podmínky, tj oba partneři jsou hlavně oddaná manželka pořád na domácích pracích a péči o děti více hodin týdně.
  • Tento trend se liší podle generace. Více než 60 žen každý týden tráví na domácí péči až 28 hodin.
  • Ženy s třemi dětmi se věnuje také vzdělávání dětí a domácí práce je mnohem delší než jejich manželé.
  • zbývající vdané ženy v průměru stráví na domácí práce po dobu 7 hodin týdně více než jejich manželé či partneři. Tentokrát se věnují péči o děti a realizaci domácích povinností.

A určitě nebude překvapen, v minulosti byl tento rozdíl ještě markantnější. V roce 1976, například, průměrný počet hodin, které věnuje ženu nahoru na domácí práce, bylo asi 26, zatímco lidé strávili na tomto pouhých 6 hodin svého času.

nerovnost v oblasti péče o starší a zdravotně postižené osoby

Je to jeden z nejvlivnějších faktorů. Pár může také distribuovat své povinnosti spojené s výchovou malých dětí a péči o ně.

Ale pokud jde o péči o osoby se zdravotním postižením či starší lidé často odpovědnost padá na ženyrameno.

To odráží tradice a systém, v němž ženy vždy hrají roli přiřazené k nim. Ženy jsou zodpovědné za osobní sféře a dům, kde péči pro všechny členy rodiny a vykonávat mnoho domácích záležitostí.

Opět platí, že chceme, aby si uvědomit, že každé dvojice a její zvláštní vztah s jeho dynamiky. Existují tisíce mužů a partnerů převzít odpovědnost za domácí práce. Nicméně, podle studie zveřejněné na University of Michigan, rozdíl je stále patrný.

jak změnit vědomí a zvýšit porozumění

rovnosti Přestěhovali jsme se mírně dopředu v době, kdy naše babičky a matky myšlenka starat domu - to je jejich hlavním úkolem a rolí volených v domácnosti. Nicméně

by také neměli zapomínat, že každý pár se musí dohodnout na tomto problému, individuální a rodina potřebuje najít rovnováhu.

  • Jestliže oba členové rodiny práci, odpovědnost domácí péče by měly provádět i za muže a ženu. Rovné podmínky - rovné příspěvky.
  • Pokud se pár souhlasí s tím, že jeden z partnerů zůstat doma a starat se o děti a další vydělávat peníze, protože má lepší práci, je třeba respektovat, že rozhodnutí.
  • skutečný rozdíl nastane, když dva jsou spárovány stejně, ale každý přispívá a věnuje čas na domácí práce a rodiny, a druhý bere jako samozřejmost, jako normální distribuce a neměnné věci jako samozřejmost.
  • To je úplně špatné. nutné změnit můj pohled a přispívají k rovnosti žen a mužů, rovnosti mezi odpovědností a schopností.

Toho lze dosáhnout pouze prostřednictvím kvalitního vzdělání jako děti od útlého věkuučit, musíte být součástí týmu. Ženy a muži mají stejná práva. Všichni jsme lidé se stejnými potřebami a povinnostmi.


 Května, aby pomohla zlepšit libido a sexuální vztah vlastnosti

Května, aby pomohla zlepšit libido a sexuální vztah vlastnosti

Určitých bylin lze využít k mnoha různým účelům, od zlepšení trávení a prevenci chronických onemocnění a rakoviny. Kromě obrovské množství výhod, některé byliny mohou být také přirozený způsob, jak zlepšit libido . Libido - je sexuální touhu, v závislosti na pohlavní hormony, které vyvolávají reakci v nervovém systému.

(Sex a vztahy)

Předtím, než mě odsoudíš, postav se na mé místo

Předtím, než mě odsoudíš, postav se na mé místo

Kolikrát jste musel vydržet odsouzení jiných lidí? Znáte situaci, když nechcete jít z vaší životní cesty, ale vždy musíte trpět kvůli kritice kolem lidí, kteří pravděpodobně lépe vědí, jak musíte jednat. Není potřeba popírat, že vám nebyla taková věc. Samozřejmě, že není snadné ignorovat neuvěřitelné připomínky těch, kteří se považují za věštky od Boha.

(Sex a vztahy)