Naučte se nechat jít, jen vy víte, co nejzkušenější


Naučte se nechat jít, jen vy víte, co nejzkušenější

Sex & Vztahy Life - během kteréhomůže nastat dlouhá a obtížná cesta, tyto věci, a změní se něco stalo.

Ale jsi statečná žena a jen ty víš, kvůli tomu, co muselo jít tam, kde jsi dnes.

Možná zítra nebude nutně snadné. Rodinní příslušníci mohou mít více či méně úspěšné dny, nebo manžel ne vždy uvědomuje, co pro něj děláte. Každý někdy probudí s myšlenkou, že prostě žádnou sílu začít nový den ...

Ale stále otevře oči, při pohledu na svět a řešit problémy. Jste silnější, než si myslíte, a více odvážní, než si někdo může představit.

Je to jen trochu víc, než věřit v sebe, abys bezpečně vyřešil všechno, co se dostane na cestu.V tomto článku vás chceme naléhat, abyste trochu víc o některých momentech života přemýšleli. Jistě budou tlačit na změnu ... Naučte se nechat

1. Není to největší podporu a schopnost „pustit“

Někdy se může domnívat, že nejmocnější lidé - ti, kteří mohou přežít v jakémkoli prostředí. Pod tlakem práce, domácími povinnostmi, dětmi, rodiči, příbuznými ...

Každý má potřeby, takže se někdy snažíme, aby byly vyšší než jejich vlastní.

Bezpochyby je to užitečné. Je třeba dávat lásku a podporu těm, kteří patří k přibližnému sociálnímu a emocionálnímu prostředí, ale

někdy je narušena rovnováha. Související nemusí ocenit ty dobré skutky a gesta, které přispívají k nim, k převzetí podivné problému přidává vlastní ...

žít podle vašich zkušeností, vzpomínek a zážitků.

  • Nerobte břemeno ostatních na vlastní pěst, protože brzy zjistíte, že negativně ovlivňuje život a zpomaluje pokrok. Pokud je váš rodinný příslušník dominantní ve vašem životě, musíte nastavit limity, abyste se pokusili omezit svobodu jednání a neopustit svou cestu. "Naučte se pustit."

Neváhejte pochybovat o ostatních.

  • Nedovolte sobeckost, nejistotu, podezření nebo bezpodmínečnou kritiku převzít horu. Neberte svou hlavu do negativních emocí nebo selhání, protože dříve nebo později se stanete jejich vězněm.

Pokud partner porušuje vaše práva

  • nebo vám nedovoluje být sami sebe, přemýšlejte o tom . Později odložili všechna vaše přání, protože nemůžete dělat to, co se vám líbí, nebo neustále posloucháte pokyny někoho jiného. Skutečná síla ducha má to, co může jít od člověka, který neumožňuje pohybovat nebo bolí.Pokud přítel nastaví své potřeby vyšší než vaše, jedná pouze podle vlastního uvážení a přijde pouze tehdy, když je třeba něco, a také stojí za to přemýšlet.

Nepřekonajte problémy jiných lidí a nepřidávejte další obavy

  • , když opravdu potřebujete hledat harmonii.Schopnost ocenit se sama o sobě sama o sobě nestačí. Odhoďte to, co nepřináší štěstí. V životě existuje několik opěrných zdí, o kterých byste měli vždycky dělat starosti:

sebeúcta a lidé, které opravdu milujete.Existuje mnoho překážek na cestě k životu. Neberte příliš mnoho na ramena, protože tato váha vám nedovolí pokračovat.

Odstraňte "kameny, které táhnou dolů". Uvedli jsme všechno, co NENÍ stojí za to dělat, protože pro všechny nepříjemné případy života existuje jedna "PORUCHA": "Musíme se naučit pustit."

2. Pamatujte, že v životě přichází a jde všechno.

Všichni měli chvíle, kdy jsem chtěl co nejdříve přijet budoucnost

: přišla láska k životu, cesta, nová práce nebo budova ...Nicméně, nestojí za to, že uteče před svým otcem.

Život prochází svým rytmem a musíte se naučit trpělivě, plavat pomalým tokem, který vás nikdy nenechá být za sebou. Ačkoli čas přináší sny, on

také přináší frustraci, zármutek a ztrátu. Jako žena, ve vašem životě jste museli projít různými těžkými časy, které nikdo plně nerozumí.

  • Možná o nich víš jen ty. V nás je mnohem víc, než chceme ukázat.

Kdokoli skrývá staré vzpomínky a ztráty, které někdy někdy bolely. Ale vše může být překonáno. Koneckonců, věc je to, že váží jen to, co "tady a teď". Místo, kde jste, touha a potřeby, bez dalšího zatížení problémů někoho jiného.

  • V tomto životě přijde a půjde všechno, takže si pamatujte: nebojte se času. Naučte se uvolnit věci, které nejsou důležité.
  • Měli byste se bát pouze myšlenky "neprožívejte život"
  • let prázdnoty bez řady pocitů a zkušeností, včetně utrpení ... protože to všechno nám přináší zesílení.Jen člověk ví, že musí přežít a vzpomenout si na cenu, kterou museli zaplatit za svůj vlastní život.

Buďte pyšní na to, kdo jste a na všechny své úspěchy.


Pasivně agresivní člověk - obrovský manipulátor

Pasivně agresivní člověk - obrovský manipulátor

Pasivně agresivní osoba je osoba s poruchou osobnosti. Mezi hlavní charakteristiky chování patří neustálé tvrdohlavost, touha jednat v rozporu s požadavky ostatních a neustálý negativní postoj. Žít s takovými lidmi je stejně obtížný, jak je vyčerpávající. Stejně jako u jiných poruch osobnosti někteří lidé mají méně příznaků, někteří mají více.

(Sex a vztahy)

Respekt děti respektovat ostatní

Respekt děti respektovat ostatní

Sex a vztah k dát světu respektující děti důležité je chovat s respektem jako dítě v těchto prvních letech života , což je začátek jejich růst jako jednotlivci. Pokud jde o různé styly školení a vzdělávání, rodiče mají plné právo zvolit metodu, která považují za nejvhodnější, a v souladu s jejich hodnotami.

(Sex a vztahy)