Naučte se být sám. Tři kroky k pochopení sebe sama


Naučte se být sám. Tři kroky k pochopení sebe sama

Abyste zvládli umění být sám, potřebujete hodně odvahy. Nakonec žijeme ve společnosti , která si klade za cíl, aby všichni byli stejní, a když se člověk vymaní z plísně, někdy začíná ukazovat prstem.

Během první části života nás vedou jiní lidé, kteří definují naši cestu. Stává se to všem, protože když je dítě malé, je naučná rozlišovat mezi pravým a špatným.

Když dospíme k dospívání nebo k rané zralosti, začneme se porovnávat s našimi vrstevníky a usilovat o to, abychom byli přijati a uznáni u nás . Poměrně často dochází k odmítnutí nevhodného vzhledu nebo nedodržení stanovených norem.Tak či onak, v životě každého člověka jsou těžké časy. Celkově existovaly okamžiky, kdy si uvědomili, že

přestal být sám, přeměňovat se na to, co chtěli vidět kolem sebe. Existuje však vždy čas, kdy se zastavíme a ptáme se sami sebe na důležitou otázku:

Kdo jsem opravdu? To není v žádném případě filozofická otázka.

Je důležitá a vyžaduje náležitou pozornost. Když pochopíte, kdo jste opravdu, pak si začnete uvědomovat, že mnoho věcí a lidí kolem vás už neodpovídá vašemu světu. Myslím jinak a neodpovídá vám. Tehdy je čas změnit něco.

Doporučujeme, abyste to více věnovali tím, že se podíváte na níže popsané 3 kroky.

1. Bytí - je to vaše vlastní "já"

Byť musí mít krásnou a zvláštní součást srdce, která je však velmi křehká. Pokud nejste věrní vaší víře, poškodí ji. Nezapomeňte:

vaše osobnost nespočívá z externích dočasných věcí

  • . Jinými slovy, pokud jste ztratili svou práci, nestojí za to, že byste se ztratil sám sebe;Podobně, pokud jste nedávno zažili rozpad vztahů,
  • to neznamená, že "si nezasloužíte být milován". Být sám sebou je krmit z hlubin své duše, čerpat něco ze všeho, skrze který jste prošli a cítili, že

tvůj vlastní pohled na věci, pozitivní a holistický. Nejprve si pamatujte:

Když otevřete své pravé já, budete muset dodržovat zásady, které to určují. Tak proč někdy porušujeme tuto dohodu sami?

Věříme, že je důležitější splnit přání jiných lidí a být tím, co chtějí, abychom viděli.

  • Z důvodu strachu. Někdy se
  • bojíme úplně a úplně být sami, zklamáním ostatních nebo neoprávněním jejich očekávání. Někteří lidé se nelíbí to, co jsou. Pokud se fyzicky a emocionálně nepřijmete, nepochybně se stane nebezpečným zdrojem frustrace.
  • 2. Papír a jiná pověsit na nás znamenat nicspolečnost, v níž žijeme, má vadu: vytýká, soudci a

závěsné štítky. Osoba je vlastníhodnotit ostatní a rozdělit je do kategorií, protože jim dává příležitost ovládat je.

Pokud budeme viset štítky na někoho „divné a nešťastné“ lidé věří v to kolem a získat větší moc nad ním. Stává se, že nejdříve dovolíme, aby se svévolné úsudky jiných lidí řídily. Nicméněmuset udělat krok vpřed a zjistit, co je ve skutečnosti falešné žalovali jiné víry, jen hluk a prázdná slova.

To, co jiní říkají nebo přemýšlí o vás, je jen jejich problém . To je jejich malý svět. To by nemělo mít vliv na vás, protože jediná věc, která vám přináší štěstí, je

svobodaa hrdost na to, kdo jste. 3. Buď sám sebou - udělat změnu Pokud máte pocit, v souladu s jeho „já“, to neznamená, že to bude trvat věčně, a nic se nezmění. Nakonec

všichni ti, kteří odmítnou něco změnit samy o sobě, nikdy nebudou růst. Rovněž se nebudou moci přizpůsobit jejich okolí.

Carl Rogers byl jedním z nejvlivnějších psychologů dvacátého století. Jeho humanistický přístup byl vyznačuje neobvyklou pozornost k řadě důležitých věcí: lidem rozvíjet jejich osobnost, jak dosáhnout svých životních cílů;když přijmeme naše "já", pak se změníme, abychom naplnili své vlastní sny.

Tato myšlenka se vám může zdát velmi kontroverzní. Jenom přemýšlejte o tak malém příkladu:

  • Jste ve velmi složitém vztahu. Nakonec se rozhodněte udělat krok a dokončit je. Děláte to proto, že víte, co chcete, a co není.
  • Chcete-li „být sám sebou“ a nepřijme náhradní štěstí a vztahy, kde nemáte k sobě přibližují

. Zanecháte-li jinou osobu, provedete změny ve svém vnitřním já. Stát silnější. I kdyby láska nezmizela, vzpomněla jste si, že jste zasloužili to nejlepší.

Změna je umožnit vyrůst, aby zůstala věrná svému vlastnímu přesvědčení. Chcete-li zvládnout umění těch, kteří skutečně chtějí, je zapotřebí se nejprve přijmout. Pak projdete řadou porážky a vítězství, které vám umožní dále rozvíjet svou osobnost.Vždy se snažte každodenně setkat se štěstím a nastavte svůj cíl být

nejlepší osobou

.

Vyzkoušejte naše tipy v praxi?


Jak se vypořádat s běžnými problémy se zuby

Jak se vypořádat s běžnými problémy se zuby

Užitečné návyky úst může být mnoho nemocí, které ovlivňují každou část - od dásní k zubům, rtů nebo sliznic. důležité chránit a starat se o každou z těchto životně důležitých prvků, aby se zabránilo běžné problémy se zuby , jako jsou zubní kaz, zápach z úst (zápach z úst), zánětu dásní a stomatitida.

(Užitečné návyky)

7 Produktů škodlivých pro zdraví střeva

7 Produktů škodlivých pro zdraví střeva

Záškrtu zdraví je nesmírně důležité pro celkový stav těla . Nakonec tento organismus pomáhá absorbovat živiny a produkovat odpad. Věděli jste, že střevo také obsahuje prospěšné bakterie? Žijí miliony bakterií. Ve skutečnosti jsou nezbytné pro normální trávení , protože jsou odpovědné za rozdělení určitých sloučenin, které tělo nemůže trávit.

(Užitečné návyky)