Naučte se být egoista


Naučte se být egoista

Slovo "egoista" má mnoho negativních významů. Bytí sobecké není dobré; dělá ostatní lidi, kteří se na vás dívají s pohrdáním. ○ Selfishness znamená, že nevíte, jak sdílet; co si myslíte o sobě? že se vždycky dostanete na první místo.

Doporučené čtení: Zasloužíte si být šťastní

Všichni víme, že bychom neměli být sobečtí. Ale tady jde o extrémy a extrémy nejsou nikdy dobré.

Vždy musí existovat rovnováha mezi velkorysostí a sebectvím, protože máte smysl a potřebujete se postarat o sebe sama. Nejdřív jsem

Možná jste byli v situaci, která vás kdysi vedla k závěru, že poté, co říká něco jako: „Všechno, co teď budu sobecká a myslet jen na sebe“ Stává se to, když strávíme příliš mnoho času myslet na ostatní, žijeme pro jiné lidi a zapomínáme na sebe.

Pokud se cítíte špatně, když říkáte ne; nebo pokud nemůžete pomoci, když vás někdo potřebuje ... nejspíš se cítíte vinným,

když ve skutečnosti nemusíte nést žádnou odpovědnost. Musíte to změnit,

se musíte naučit být trochu sobejší. Všimli jste si, že jiní lidé se necítí vinni jako vy? Nebo jste se možná dozvěděli, že někdo použil vaši laskavost?

Buďte velkorysí a postavte ostatní před vámi - mohou vás ostatní manipulovat a přizpůsobit vám, aby vás drželi blízko, pokud něco potřebují. byste si měli přečíst: 4 případy, kdy se slovo „ne“, neznamená, že jste špatný matku

Musíte se naučit přemýšlet o sobě v Prešově všem, protože jsou také velmi důležité.

Nemusíte se neustále obětovat kvůli ostatním. ○ Sobeckost není vždy špatná a v tomto případě je dokonce oprávněná. Vydělat celý váš čas a energii šťastnou nebo škodlivou? Přijmu a respektuji sebe samu Pokud nerespektujete a nepřijdete sami sebe, proč si myslíte, že to ostatní budou? Existuje tolik důležitějších věcí, o které se musíte starat víc než ostatní.

Pak, když jste velkoryse s ostatními, můžete se cítit dobře, přijde chvíle, kdy se váš život úplně zabalí do jiných lidí.

Už nevíte, kdo jste, a snažte se potěšit všechny, protože nemůžete přijmout myšlenku, že někdo o vás může myslet špatně.

Objevuješ se v polovitivních vztazích, kde štěstí není reálné, ale jen umělé.

Respektujte a přijměte sebe, protože štěstí přichází zevnitř.

Když víte, jak respektovat a přijímat sebe, uvidíte, že se nemusíte starat o sebe. Máte svůj vlastní život a je normální, že chcete pomáhat druhým.

Ale každý má problémy a ačkoli to zní brutálně, každý se s nimi musí vyrovnat.

Nenechte si ujít: Emocionální manipulace: Uznání a vyhýbání se

Problémy nás posilují a poskytují nám cenné zkušenosti. Zamyslete se nad lidmi v jejich životě: dělají to pro vás to samé, co pro ně děláte? Může se stát, že dáte příliš mnoho ostatním.

Je důležité, abyste nezapomněli trochu přemýšlet o sobě.

Pokud dáte, pak si zasloužíte dostat

V našem vědomí máme pojem "dát" a "dát, ale nikdy nedostávat". To je správné v tom smyslu, že pokud nám nabídneme naši pomoc nebo chceme udělat hodně, pak bychom neměli dělat to s nadějí, že na oplátku něco získáme.

Přijměte však něco jiného. To znamená, že se můžete vydat sami sebe, ale dřív nebo později budete muset dát svolení přemýšlet o sobě.

Musíme si pamatovat, že se na první místo musíme postavit, být trochu sobectví a nejdřív myslet na ostatní.

Je to nepřijatelné pro mnoho lidí, ale můžete je dát ostatním, kteří zůstávají otevřeni pro manipulaci, jak jsme již zmínili. Nezapomeňte, že pokud lidé vědí, že budete vždycky volat, mohou tuto výsadu zneužít.

Nenechávejte nepřečtené pozitivní návyky pro zlepšení vlastní

Pokud se ocitnete v situaci, kdy musíte být sobecký, ve skutečnosti děláte sobecké. Dáváte si povolení, abyste se na první pohled zamysleli, protože jste již dostali dost.

jste také důležití. Musíte respektovat a přijímat sebe.

Nikdo se o tebe nestará, dokud to neděláš sám.

Nyní, pokud někdo bude mít tu drzost, aby vám volat sobecký, můžete říct: „Ano, ale já jsem sobecká (SC), protože jsem se respektovat a vážit si sama sebe, a dnes jdu nejprve vžít, protože i já si to zasloužil ( la). "


10 Tipů pro udržování čistoty v domě

10 Tipů pro udržování čistoty v domě

Zajímavé fakty, stejně jako bychom chtěli mít čistý dům, každodenního marnost nás nutí najít spoustu času na to - alespoň ne každý den v týdnu. Nicméně, existují různé způsoby, jak udržet dům čistý. Postupujte podle tipů našeho článku a budete mít rozhodně skvělé výsledky. 1. Vytvořte denní plán pro udržení čistoty Stejně jako když plánujeme jít do posilovny, denní rutina je užitečná pro provádění všech klíčových vnitřních záležitostí.

(Zajímavosti)

6 Nápojů, které jsou užitečnější i pro vodu

6 Nápojů, které jsou užitečnější i pro vodu

Všichni dobře víme, jak užitečná je voda. To zabírá většinu z povrchu Země, lidské tělo se skládá z vody ... Samozřejmě, že pití je pro zdraví nesmírně důležité. Voda je důležitá nejen pro správnou vnitřní funkci těla, ale i pro zdravý vzhled. Je to zástava utahované, lesklé, mladistvé kůže. Nicméně přechod na tradičních zdravotnických zařízení a zvýšení počtu studií v oblasti přírodní medicíny vedl k nápojů discovery, které jsou považovány za vhodnější než voda.

(Zajímavosti)