Vědecký pohled na lidi, kteří mají samoty


Vědecký pohled na lidi, kteří mají samoty

Sex a vztahy Osamělost výběrem, který spravuje a který dává potěšení, zlepšuje zdraví a pohodu. Není divu, že mnoho lidí si samotu.

Existují lidé, kteří ji vidí ve špatném světle, protože porušuje principy našeho společenského a přirozené komunikace, která je tak vlastní lidmi. Nicméně nesmíme zapomínat, že lidé budou použitelné samotné.

Loneliness jen nám pomáhá spojit se s našimi vnitřními světě myšlenek a emocí. To nám pomáhá mnohem lépe vnímají stres a úzkost způsobené různým situacím. Výsledkem je, že osamělost posiluje identitu.

Výzkumníci zkoumali vlastnosti lidí, kteří mají rádi samotu.

zdravé a užitečné samotu - funguje jako „volno“. Nejedná se o útěk nebo se vyhnout lidem. Také není o ignorování důležité odkazy.

občas užitečné zabalit se skořepinou. Kromě toho, že má pozitivní vliv na vaše zdraví.

Dnes chceme říci, že říká o vědě.

lidí si samoty, aby se dosáhlo osobní integrity

Book Anneli Rufus „stranu jednoho“: manifestu singly, „nám, že téměř 25% populace má tuto funkci říká Tito lidé chtěli být sám a opravdu si vlastní firmu

.“. samota někdy je nejlepší společnost, a pro krátké ústup je sladký návrat „(John Milton)

však společnost vždy jen lidi různých slov. Tato adjektiva jsou většinou poměrně negativní, asociální, smolař, nebo dokonce elitní . B. Sobecká ...

Tito lidé jsou obvykle jisti sami To je proto, že může trvat týden dovolenou a odpojit od všeho a všechno

Kromě toho osoba, která nemá partnera, a říká: „Jsem rád, a tak“ vzhled starost.

, jak by někdo mohl být rád, kdybych s někým sdílel svůj život?

jaký zisk, když mysl není vyměňovat nápady s ostatními? je radost, když se někdo rozhodne mlčení spíše než mluvit? můžete držet emoce na sebe a nikoli sdílení jídlo nebo postel s někým?

Obvykle se jedná o nejčastější obavy, že lidé mají opačný. Vidí život optikou extraversion, kteří potřebují trvalou sociální stimuly. Jsou neustále hledají společnosti a podporu druhých.

Nenechte si ujít: Nastavte ochranu a obklopte se s lidmi, kteří vás šťastní

Věda nicméně říká.

Lidé, kteří mají rádi samotu, ne uprchnout ze světového

Self Hahemeyye lékaře s kolegy z University of Jena, Durynsko (Německo) vytvořil měřítko, které měří úroveň společenské aktivity, komunikace s druhým a touhu osamělosti.

Jak jsme již zmínili, osamělost může mít různé aspekty.

  • Například neurotické lidé hledají osamělost jen kvůli potřebě, protože nemohou komunikovat. také nevědí, jak vnímat životní prostředí, jiné osoby nebo pobídky.
  • Na druhém konci spektra jsou lidé, kteří si užívají určité chvíle osamělosti. Nicméně neuniknou nikomu a nic. Prostě chtějí být sama a analyzovat vlastní myšlenky.

Takže "ABC sociálních tužeb" umožnilo pochopit tuto vlastnost poněkud hlouběji tím, že ukázala lidem, že:

  • Ti, kteří rádi tráví čas sám, jsou lépe regulovat jejich náladu. Kromě toho mají méně "výbuchů" špatné nálady, nepohodlí, frustrace atd. ...
  • Lidé, kteří mají rádi osamělost, obvykle mají otevřenější mysl. Jsou originálnější, zajímavější a kreativnější.
  • Není divu, že jsou docela hezké. Jedná se o kontakt a obvykle projevuje větší soustrast.
  • Hluboce do osobního vesmíru, vědí, jak nejlépe rozpoznat vnější potřeby, obavy a problémy.
  • Dalším aspektem zdůrazněným na této stupnici je, že osamělost jim dovoluje dozvědět se více o jejich osobnosti. Mohou lépe identifikovat a přijmout jejich introversion.

  • Je také zjištěno, že takový druh introverze vůbec není spojen s plachostí.
  • Na druhou stranu, extroverti obvykle zažívají strach nebo zjevné nepohodlí samotné. Jsou v nebezpečí. Navíc se považují za "rozbité", jestliže nejsou partneři, přátelé atd. ...
  • Další zajímavý detail je, že lidé, kteří se cítí svobodně ovládat svůj stres a úzkosti lépe.

Můžete se však zeptat na otázku: jaké negativní aspekty skrývá osamělost? Jak ukazuje "ABC sociálních tahů", tito lidé mají pocit, že nerozumí.

Vnímá se dobře. Kromě toho mají dobré sebevědomí. Nicméně, když přemýšlejí o tom, jak jsou vnímáni ostatními, téměř vždy vidí sebe jako "bílé havrany".

Budete mít zájem vědět, jak řešit problémy sebedegmentace

Obecně má každý svou vlastní osobnost. Žádná individualita není lepší než druhá. Ať už jste společensky aktivní osoba nebo poustevník, stojí za to se naučit, jak se stát lepším a jak se sami sebrat.

Žít s někým a cítit osamělost: když to není důležité, společně vy nebo individuálně

"Nejlepší je být sama, než špatná společnost". Tato fráze se často opakuje, ale ve skutečnosti není každý hluboce koncipován svou podstatou.


5 Kroků k blahobytu v životě

5 Kroků k blahobytu v životě

Blížení - to je skvělá příležitost k tomu, aby priority byly kladné namísto negativních. Je to o vděčnosti za vše, co máte, o povědomí o příležitostech a v důsledku toho o úspěchu. Tato myšlenka, která se může na první pohled zdát jednoduchá, ve skutečnosti obsahuje některé hluboké významy, které stojí za to rozjímat.

(Sex a vztahy)

Pád sedmkrát, zvedněte osm

Pád sedmkrát, zvedněte osm

Pokud padnete, stoupáte a pokračujte. Všichni jsme to slyšeli dřív, ale je těžké si vzpomenout, když procházíte velmi obtížnou situací! Půjdeš mnohokrát po celém svém životě, ale je důležité znovu vystoupit, protože cesta je dlouhá. Doporučená literatura: Nejlepší tipy pro zvýšení vlastní úzkost, deprese, frustrace, stres .

(Sex a vztahy)