12 Tipů na krásné obočí


12 Tipů na krásné obočí

Obočí - to je velmi zajímavá část obličeje. Samozřejmě, jejich nejcharakterističtějším rysem je estetický a vztahuje se více na ženy, ale obočí mají také jiné využití a některé z nich jsou velmi důležité. Například pomáhají chránit oči před deštěm, pot, slunečním zářením nebo jinými škodlivými účinky, jako jsou nečistoty. To je důvod, proč v našem článku vám dám 12 tipů, co musíte udělat, abyste měli dobré obočí.

1. Nikdy neodstraňujte obočí úplně

Jednou z nejčastějších chyb je přitisknutí nebo úplné odstranění obočí. Samozřejmě, že takový postup může být velmi nebezpečný, a také není doporučen z estetické strany. Nejprve si pamatujte, že obličeje jsou potřebné pro lidské tělo, protože jejich hlavní funkcí je chránit oči. Proto byste se jim neměli zbavovat. Za druhé, také si povšimněte, že nahrazení přirozeného obočí malovanými tužkami vypadá naprosto ošklivě. 2. Forma

uvnitř okraje obočí

Můžete Tweeze obočí podle svého tvaru obličeje nebo styl a charakteristiky obočí. V tomto případě doporučujeme naučit se správně vytvořit vnitřní okraje obočí. Je to snadné: jednoduše položte vertikální kosmetický kartáč na jednu stranu nosu. Volozomy, které vyrůstají mimo linii, která se zvedá a která bude pro vás jako referenční bod, musíte vyškubnout. Tímto způsobem jednoduše vytvoříte vnitřní okraje obočí.

3. Postarat se o některé kosmetické výrobky

Mnoho lidí aplikuje kosmetické prostředky a neví, že často bolely obočí. Proto, pokud jde o obočí, doporučujeme vyhnout se používání kosmetických prostředků, které mají špatnou pověst nebo mají nízkou kvalitu. Můžete také konzultovat certifikované specialisty, kteří vám určitě poskytnou užitečné tipy. Je velmi důležité vědět, že pokud používáte nekvalitní nástroje, mohou být ohroženi, i když obočí vypadá dobře a esteticky.

4. Použít všechny kosmetické přípravky a make-up jen kvalitní

Jako pokračování předchozího odstavce, Chcete-li používat kosmetiku nebo jiné kosmetické výrobky, make-up, použijte pouze kvalitní produkty. Jste známými populárními značkami na trhu, které jsou charakterizovány nejlepší kvalitou. V některých případech jsou tyto produkty velmi drahé. Ale stojí za to, aby se ujistil, že vaše obočí jsou krásné a mají jistotu, že o ně se postará dobrá kosmetika.

5. Používejte zvlhčovače a ty, které stimulují růst obočí

Použijte speciální krémy na obočí, které hydratují nebo stimulují růst vlasů. Můžete také použít domácí krémy z přírodních produktů. Zde jsou některé z těchto receptů vyrobených doma. Například míchat ricinový olej a kyselinu galovou pro urychlení růstu obočí. Můžete také použít olivový olej nebo jakýkoli jiný zvlhčovač vytvořený speciálně pro obočí.

6. Vyčistěte si obočí

Stejně jako každá jiná část těla, měli byste sledovat čistotu obočí, vyčistit nebo umýt pokaždé, když si vezmete lázeň. Samozřejmě, můžete to udělat s pomocí běžného toaletního mýdla. Nezapomeňte, a je velmi důležité, nejprve jemně masírujte obočí a pak je umyjte mýdlem. Důkladně je opláchněte vodou, aby se dobře opláchly mýdlovými zbytky, které mohou v budoucnu oslabit vaše obočí a eventuálně způsobit jejich vypadnutí.

7. Po sprchování vytáhněte obočí

Jednou z dobrých doporučení je, kdy je třeba obočí: je žádoucí po teplé nebo horké sprše. Póry pokožky budou otevřené a zabraňují zčervenání kůže v místech, kde se vytrhává. Nezapomeňte, že musíte být opatrní s nástroji, které používáte. Ujistěte se, že jsou v dobrém stavu a čisté. Pokud tomu tak není, můžete být ohroženi infekcí.

8. Použijte tonikum po zmačkání

Po poškrábání obočí byste měli použít jakýkoli tonik pro hydrataci obočí a pak obočí vypadá dobře. Ve skutečnosti byste mohli použít i nějaký med. Tím zabráníte podráždění a dokonce i infekci, protože tonikum má baktericidní účinek.

9. Použijte zvlhčovač pro změkčení obočí

Čas od času je nutné obočí zklidnit bez použití chemických kosmetických prostředků. Někdy mohou mít obočí pevnou strukturu kvůli jejich nadměrnému použití. V tomto případě nezapomeňte použít speciální zvlhčovač pro změkčení obočí. Krém necháme na obočí chvíli.

10. Demontujte obočí

Obroušení obočí měkkým štětcem bude velkou pomocí při stimulaci růstu. To je také skvělý způsob, jak odstranit vlasy, které drží slabě. Tento postup je dobrý z estetické stránky: obočí vypadá lépe a atraktivněji.

11. Sledujte správné výživy

Jeden společný, nicméně, velmi důležitá rada je, že aby si zdravý vzhled, včetně krásné obočí, musíte jíst správně. Zdravé jídlo každý den vám umožní mít krásný vzhled. A to se projeví nejen na tváři.

12. Kontaktujte profesionální kosmetologové, pokud je to nutné

A na ostatní, chceme vám poradit, abyste požádali o profesionální kosmetiku, pokud to bude nutné. Neměli byste zapomenout na péči o obočí. Pokud je taková potřeba, je lepší kontaktovat specialisty. Nemyslíte si, že péče o obočí může být zanedbávána, protože nejsou příliš důležité. Vypadá to dobře, na nejmenší detail - je to pro každého z nás velmi důležité, že?


6 Tajemství potravin mít perfektní pleť

6 Tajemství potravin mít perfektní pleť

Zdraví Chcete-li mít dokonalou pleť, ale nevím, jak toho dosáhnout? V tomto článku se podíváme na některé z tajemství energie pro dokonalou pleť, které vám mohou pomoci, bez ohledu na to, jaký typ pleti máte. 1. Jak se zbavit tmavých skvrn a mít dokonalou pleť tmavé skvrny na kůži, také známý jako hyperpigmentace , může být způsobeno nedostatkem vitamínů (zejména B12).

(Krása)

Jak jsou sýtené nápoje škodlivé pro zdraví?

Jak jsou sýtené nápoje škodlivé pro zdraví?

Co osvěžující, sladké a chutné Coca-Cola v těchto nesnesitelně horkých dnech! Při karbonizaci je něco tak atraktivního, co nás motivuje k užívání nápojů se sýrem denně. A všichni se opakovaně ptají na otázku: Co mohou tyto nápoje poškodit? Koneckonců, dodávají energii a někdy způsobují pocit sytosti a snižují chuť k jídlu.

(Krása)