12 Neobvyklých způsobů, jak používat zubní pastu


12 Neobvyklých způsobů, jak používat zubní pastu

Zubní pasta - produkt s úžasnými vlastnostmi. Vysává velmi rychle, zatímco absorbuje vlhkost z prostředí. Zubní pasta často obsahuje esenciální oleje, extrakty z máty a eukalyptu, látky pro bělení. To dělá obvyklé zubní kartáčky opravdu užitečné v různých situacích: můžete ho použít stejně a vždy získat skvělý výsledek.

zubní pasta - tento osobní přípravky pro péči o ústní dutinu, ale říci, že se stal naprosto nepostradatelným prvkem každodenního života pro většinu lidí.

Po celá léta Zubní pasta opakovaně změněn na lepší péči o své zuby a bojovat proti škodlivé bakterie, které mohou vybudovat v ústech a mají vliv na zdraví. nabízeny k prodeji mnoho různých typů k dispozici pro všechny zubní pasty, které splňují různé potřeby spotřebitelů a pro rozvoj různých chorob ústní.

Ale kromě toho, že zubní pasta je produktem péče o zuby a ústní dutinu, lze s úspěchem použít i pro jiné účely, například v domácnosti. V tomto článku se budeme sdílet některé tipy a informovat vás o 12 neobvyklých způsobů, jak používat zubní pastu, které jste pravděpodobně neslyšeli.

Odstranění skvrny od inkoustu a pastelky

Když děti mají touhu vyjádřit svou kreativitu, jistě, tito „umělci“ obsluhovat pastelky, fixy, pastelky na prakticky jakémkoli povrchu vidí před sebou. To obvykle znamená, že nakonec zkazí vaše oblíbené oblečení, koberečky nebo stěny, protože je obtížné odstranit skvrny od značek a inkoustů.

Pro snadnější čištění a odstraňování skvrn, stačí použít trochu zubní pasty na výsypkách tužky nebo jiné příslušenství Artists místě, trochu třít a nechte několik minut, aby se zubní pasty postižené místo, jak by mělo, poté otřete měkkou houbou.

Pitninnya zrcadlo, když se osprchovat, pár může pokrýt v zrcadle, a tak rušit vás vidět jasně odráží, když, například, prostě dělat rozchisuyetes nebo jiné kosmetické procedury. Chcete-li se vyhnout tomuto problému, jednoduše aplikujte na povrch zrcadla malou zubní pastu a utřete ji.

Leštění kovů Leštění doplňky do kuchyně nebo koupelny bude mnohem jednodušší a rychlejší postup, pokud používáte zubní pastu. Je to nejen dává jim lesk, ale také ničí různé bakterie a odstranění znečištění, který je, jako výsledek, dostanete dodatečnou dezinfekci povrchů v koupelně. Musí jednat stejným způsobem jako v předchozím případě, zubní pasta otřete povrch a nechte několik minut, poté opláchněte vodou.

Odstranění věkové nedostatky na

pleti Pravděpodobně nejznámější je alternativní způsob, jak používat zubní pastu, a to by mělo být poznamenal, že to je docela efektivní. Zubní pasta může vyschnout akné, odstranění přebytečného mazu vylučování a tak se vyrovnat s otravné akné. Použijte malou zubní pastu na polštář a nechte několik minut. Tato léčba může mít různé výsledky, v závislosti na typu lidské pokožky, proto používejte tento léčivý přípravek opatrně.

Chcete urychlit proces hojení poškozené pokožky po odstranění akné na obličeji? V tomto případě použijte malou zubní pastu na poškozenou oblast. Udělejte to před spaním a ráno jen vyčistěte pastu vodou. Někteří řemeslníci dokonce navrhují použití zubní pasty jako křoviny pro pokožku na obličej. Čištění

ruce a nehty na nehty a pod nimi shromáždit všechny druhy nečistot, bez ohledu na to, jakou práci děláte. Pokud chcete vyčistit své nehty a chránit před různými druhy bakterií, jednoduše naneste trochu zubní pasty na nehty a vyhladit. Voila! Máte dobré nehty.

zubní pasta může také docela snadno, ale účinně čistí ruce před kontaminací po výkopu, například na zahradě nebo pokojové rostliny po transplantaci. Potřebujeme uplatnit pouze malé množství zubní pasty na kartáčku o střední tvrdosti a velmi pečlivě mnout ruce a nehty. Poté musíte opláchnout zbytky pasty z rukou s tekoucí vodou.

Odstranění zápachu vůně česneku, ryby, cibule a některé další výrobky jsou někdy tak v'yidlyvi že ohromen. Ano, ve skutečnosti jsou takové pachy schopné proniknout do kůže rukou. Ale to nevadí, pokud mýdlo nefunguje (a zřídka pomáhá v těchto případech), bude zubní pasta rychle zbavit charakteristického zápachu. Stačí otřít ruce malé množství zubní pasty, opláchněte vodou a uvidíte, že vůně je úplně pryč.

Čištění šperky složky obsažené v zubní pastě je ideální pro leštění a čištění šperky a jiné kovové doplňky. Použijte na ně malou zubní pastu a pak je opláchněte teplou vodou.

Recovery DVD-ROM

V průběhu doby, v důsledku nesprávného skladování nebo častém používání DVD-ROM a CD, které mohou být poškrábaný, což má za následek informací zaznamenaných na nich, zkreslený nebo nehraje. Existuje však způsob, jak obnovit povrch disků. Použijte na něj zubní pastu a vyleštěte měkkým hadříkem. Péče o automobil

malé množství zubní pasty mohou být také použity k vyplnění jakékoliv prym'yatyn nebo škrábance na lakovaným krytem vozu.

rány, popáleniny a kousnutí

Není zbytečné tubě se zubní pastou v lékárničce, as majetkem zubní pasty vyčistit postižená oblast bude velká úleva pro popáleniny a bodnutí, a to může být dokonce užitečné v boji proti určité typy jizev.

prachu Čištění piano, vliv dalších faktorů, a to zejména kontaktní prsty mohou vést ke že klavír klávesy ztrácejí svůj lesk a zobrazí žlutě, jako kdyby špinavý. Chcete-li udržet čistotu klavíru, je to prostě to, abyste jej vyčistili malým množstvím zubní pasty.

Odstranění nepříjemných zápachů zvířat

Pachy z domácích zvířat je těžké odstranit. Pro neutralizaci těchto voní trochu zubní pasty zředěné ve vodě a použít stříkací nástroj. Posypeme zvíře touto směsí.

Další možností je použít zubní pastu při koupání zvířete. Aplikujte malou zubní pastu přímo na vlnu a opláchněte ji pravidelným šamponem.


Jak rozpoznat zneužívání dětí

Jak rozpoznat zneužívání dětí

Zajímavá fakta Bohužel, v dnešním světě, zneužívání dětí se stává poměrně často, protože každý člověk musí mít znalosti a dovednosti, které jí pomůže rychle identifikovat a chránit dítě násilníka. skutečně identifikovat muže, který návrhy gadgetu děti svým vlastním nebo druhých lidí, je na první pohled velmi obtížné, ale hodně strašné schopni najít přístup k dětem a začít důvěřovat vztah s nimi.

(Zajímavosti)

14 Nečekaných způsobů, jak používat máslo v domácnosti

14 Nečekaných způsobů, jak používat máslo v domácnosti

Obvykle doma udržujeme máslo pouze v kuchyni pro vaření. Ale pravděpodobně nevíte, že tento výrobek vám pomůže s běžnými domácími úkoly mimo kuchyň. Dnes vám ukáže 14 nečekaných způsobů použití oleje v každodenním životě mimo kuchyni a některé řešení problémů s použitím olejů, které jste neměli podezření!

(Zajímavosti)