Přírodní léky na žaludeční vředy


Přírodní léky na žaludeční vředy

Natural znamená stres, špatné stravovací návyky, dlouhodobé užívání některých léků může způsobit mnoho problémů v těle. Žaludeční vřed nebo peptický vřed - jeden z nich.

Pokud vás tento problém týká, přečtěte si náš článek, který se zabývá některé přírodní prostředky pro žaludeční vředy. Bolest a nepříjemné pocity zůstávají v minulosti.

žaludeční vřed Co byste měli vědět o tom

tyto vředy - je většinou poškození ve sliznici žaludku, které mohou způsobit faktory uvedené níže.

 • přítomnost specifických bakterií (Helicobacter pylori)
 • nervy sedavý způsob života
 • Nedostatek fyzické aktivity je příliš kořeněná nebo tučná jídla
 • Stres Úzkost
 • nesprávné stravě stravování některé léky (zvláště protizánětlivé nebo léky proti bolestem)

žaludečních vředů může být velmi bolestivé. Někdy u pacientů dochází k nevolnosti a zvracení. Je-li nemoc nevyléčí v časných stádiích, může to vést k vážným komplikacím a poruch, jejichž léčení si vyžádá operaci opravit sliznici. Vředy také zvyšují riziko rakoviny žaludku.

Jak jsme již řekli výše, jednou z příčin vředů je špatná strava. Z tohoto důvodu doporučujeme, abyste:

 • jíst více potravin rostlinného původu (ovoce a zelenina) a rostlinné bílkoviny (fazole, ořechy, atd)
 • jíst libové maso, včetně ryb a kuřecí
 • přechodem na celé rýže, těstoviny a chleba, místo produktů z rafinované mouky
 • pokusit se pít kávu a alkohol nejíst zpracované potraviny, uzeniny, smažené, velmi slazené nebo kořeněná jídla

seznam přírodních prostředků na žaludeční vředy

můžete nejen vylepšit svůj jídelníček, ale také použít některé byliny urychlit léčbu. Nicméně měli vždy konzultovat se svým lékařem znát přesné dávkování a se předešlo riziku případných vedlejších účinků a komplikací. Zde je seznam některých přírodních léků na žaludeční vředy.

fenykl Tato rostlina, s podobným anýzu příchutí, často používá v některých receptur. Si můžete koupit čerstvé fenykl, ale není vhodný pro lidi s vysokým krevním tlakem, protože má schopnost ji dále zvyšovat.

Nejlepší je koupit lesklý extrakt glukózy, který nezpůsobuje žádné vedlejší účinky . Lotion chrání žaludek před účinky některých léků. Snažte se jíst v malých dávkách před každým jídlem vytvořit „ochranný povlak“ na žaludeční sliznici. Ženšen

Tento závod, který je známý svými antibakteriálními vlastnostmi, můžete snadno koupit speciální každé lékárně nebo ukládat přírodní produkty. kořen ženšenu pomáhá bojovat s infekcí, způsobených bakteriemi Helicobacter pylori

,a také léčí poškození buněk sliznice žaludku. Aloe

Aloe má tisíce vnitřních i vnějších použití v medicíně. Gel této rostliny lze použít k léčbě ran, kromě toho velmi pomáhá s vředy. Pijte sklenici vody s malým množstvím aloe v den (nejlépe na prázdný žaludek). Někteří dokonce odstraní šlehačku z stopky a jíst ji tak.

Je to jedna z nejméně známých přírodních prostředků na žaludeční vředy, ale to je velmi účinná a dokonale zklidňuje sliznice.

S touto rostlinou je třeba být opatrný, protože má také laxativum . Přístroj nepoužívejte více než dvakrát týdně.Kayenskyy pepř

Ačkoli nadměrná konzumace tohoto koření může dráždit vědci zjistili, že jeden z hlavních charakteristik kayenskoho pepř (

totiž kapsaicin, že obsahuje) je chránit žaludeční sliznici, a především obstrukce růst bakterií, které vedou k výskytu vředů.Zelí

V podstatě je nutné konzumovat přesně džus zelí. Můžete ho vařit nezávisle na mixéru nebo kuchyňském robotu (ale nezapomeňte přidat trochu vody). Tato rostlina je velmi účinná při léčení žaludečních vředů.

Také můžete přidat zelí do salátů a jiných pokrmů, ale je lepší jíst syrové. Borůvky

Stále více a více lidí jsou opravdoví fanoušci malých černých bobulí, protože pomáhá s jemnou

s problémy s ledvinami, vysoký cholesterol, obezita, vysoký krevní tlak ... a také žaludeční vředy.Chcete-li podpořit léčbu latter, je doporučeno pít borůvkovou šťávu. To pomůže zabránit vzniku vředů na žaludeční sliznici, bojuje proti zánětu a uvolňuje trávicí systém.

Marigold Toto krásné pomerančového květu je velmi dobré pro pokožku a má léčivé vlastnosti jako aloe.

Marigolds -skvělá volba v případě žaludečních vředů. Můžete je vypít v podobě čaje.

Složení 1 hrst měsíčku květin

 • 1 sklenici vody (250 ml)

Příprava varu vody a přidat zpět květy měsíčku lékařského. Vařte pět minut na nízkém ohni a poté odstraňte alespoň pět minut. Ztsidit kapalina a přidáme lžíci medu (to také bojuje bakterie) před pitím.

Zelený čaj

Ve skutečnosti můžete vzít

jakýkoli vysoce flavonoidní produkt. příklad: červených hroznů

 • jablka
 • švestka
 • petržel
 • soy
 • čočka
 • výzkumníci ukázali, že

všechny tyto produkty mají schopnost odstranit zánět trávicího systému , zpomaluje růst bakterií, které způsobují vředy a léčit poškození žaludeční sliznice. Přidejte jeden z nich do své denní stravy a brzy si všimněte jeho pozitivního účinku. Banány

Podle nedávného výzkumu, banány a plantany pomáhají chránit žaludeční sliznici vředy. Jejich tajemstvím je obsah proteázy, který zabíjí bakterie dříve, než mají čas poškodit tělo.

Rovněž posilují epitel a podporují produkci hlenu. To znamená, že škodlivé kyseliny zůstávají v žaludku a nezpůsobují další zdravotní potíže.


Medová maska ​​s aspirinem

Medová maska ​​s aspirinem

Kozmetický průmysl vyvinul tisíce produktů kosmetiky na pomoc pomáhat pokožce vypadat lépe a zabránit předčasnému stárnutí. Některé z těchto produktů jsou drahé a současně existují cenově dostupné alternativy. Nicméně některé z chemických látek v těchto výrobcích jsou tuhé a mohou způsobit alergické reakce.

(Lidových opravné)

Sklenice vína nahradí hodinu cvičení

Sklenice vína nahradí hodinu cvičení

Některé studie naznačují, že sklenice vína může být stejně prospěšná pro vaše zdraví jako fyzické cvičení. Můžete tomu věřit? Tato metoda zcela nenahradí trénink, ale použijete energii hroznů. Chcete vědět, proč je sklenka vína stejně účinná jako hodina cvičení? Pak si přečtěte tento článek později! Výzkum, který podporuje tuto teorii Univerzita Alberta v Kanadě byla zodpovědná za provádění této studie.

(Lidových opravné)