Přírodní prostředky pro tmavé skvrny na obličeji


Přírodní prostředky pro tmavé skvrny na obličeji

Přírodní produkty mohou mít tmavé skvrny na kůži v důsledku neustálého působení znečištění životního prostředí, příliš dlouho na slunci, dodržování nesprávnou stravu, používání chemikálií, těhotenství, stárnutí nebo obvyklé ovlivňovat genetiku.

Pokud nechcete starat o pleť každý den, nemůže vidět, jak tam bude málo plyamka, ale jen zhorší situaci a zbavit se ho bude mnohem těžší. Naštěstí existuje spousta nástrojů, které mohou pomoci odstranit špatné známky na kůži.

Zatímco mnoho ukládat připravené prostředky k péči o někdy i pomoc, není potřeba utrácet spoustu peněz na ně, když stačí použít přírodní ingredience, které září na kůži a vymazat tmavé skvrny.

Kromě toho neobsahují žádné chemické sloučeniny a proto nezpůsobují žádné negativní vedlejší účinky. V tomto článku chceme mluvit o těch nejlepších přírodních prostředků, které smaže tmavé skvrny na kůži a vrátit ho k přirozené zdravé barvy.

Aloe

Tato rostlina je dobře známá pro své mnoho použití pro vlastní péči. aloe gel má hydratační, antibakteriální a anti-aging vlastnosti, které poskytují dobrou pokožku a výrazně zlepšují jeho vzhled.

Jak ji používat?

Aloe vera gel z listů nasypte a aplikujte jej jednoduše na problematické oblasti pokožky lehkými masážními pohyby. Pro dosažení nejlepších výsledků by měl v ideálním případě držet alespoň půl hodiny.

banány a citron ovoce Tito dva kombinovat vytvořit skvělý nástroj pro zlepšení zdraví pokožky, obnovovat svůj přirozený odstín a snížit černé skvrny.

Jak ji používat?

Míchat banán s malým množstvím citronové šťávy. Jakmile byla pasta vytvořena, naneste ji jednoduše na tmavou oblast pokožky a nechte ji 30 minut. Opakujte postup každý den, abyste dosáhli nejlepších výsledků. Citronová šťáva

Není pochyb o tom, citrónová šťáva - je jedním z nejlepších způsobů, jak odlehčit a hluboce čistí pokožku. Citrony mají astringentní a regenerační vlastnosti, a proto mohou odstranit mrtvé buňky a snížit tmavé skvrny. Jediná věc je, že citronová šťáva by měla být použita pouze v noci před spaním, protože vliv slunce může mít opačný účinek.

Jak ji používat?

Squeeze šťávu z jednoho citronu, pak to navlhčete vatové vložky nebo podložku a energicky třít postižené oblasti po dobu pěti minut. Kyselina citronová v džusu pomůže odstranit kůži a odstranit její mrtvé buňky. Pro dobré výsledky doporučujeme používat nástroj každý den. Cibule

Tato nenahraditelná kuchyně složka obsahuje antioxidanty, vitaminy a minerály, které vám čistou pleť, bez vad a nečistot. Cibule lék je zvláště doporučeno používat z bodů, které se objevují s věkem, stejně jako jiné změny barvy kůže.

Jak ji používat?

Nakrájejte kus cibule a aplikujte šťávu do problémové oblasti lehkými masážními pohyby. Nechte ji půl hodiny a pak ho opláchněte teplou vodou. Po použití tohoto výrobku na kůži mohou zůstat nepříjemný zápach, takže praní je doporučeno použít voňavé mýdlo. Je také velmi důležité aplikovat hydratační látku tak, aby pokožka nevysušila.


5 Způsobů pro úpravu pH pomocí jedlé sody

5 Způsobů pro úpravu pH pomocí jedlé sody

Přírodní produkty na člověka žili neuvěřitelně velké množství mikroorganismů, které normálně reprodukují a jsou v harmonii, když jsme zdravý životní styl. Mohou však být velmi škodlivé, pokud dojde ke změnám pod vlivem nevhodných potravin, používání určitých léků nebo kvůli znečištění životního prostředí.

(Lidových opravné)

Použití zázvor pro léčebné účely

Použití zázvor pro léčebné účely

Přírodních produktů Tato výkonná rostlina pochází z Indočíny a je nyní pěstovaných v tropických oblastech. Existuje několik různých odrůd, nejlepší z nich roste v Indii, Austrálii a na Jamajce. Existují různé způsoby použití zázvoru. Po staletí ví, že má léčivé vlastnosti, kromě toho, že je široce používán ve vaření.

(Lidových opravné)