Přírodní prostředky pro kyseliny močové a dnou přírodní prostředky


Přírodní prostředky pro kyseliny močové a dnou přírodní prostředky

Nejčastější příznaky tohoto onemocnění patří ztuhlost, otoky a bolesti kloubů, zejména v palci. Když je hladina kyseliny močové velmi vysoká, může způsobit stav běžně známý jako dna. V dnešním článku se dozvíte o některých přírodních prostředcích.

Je močová kyselina tvým nepřítelem?

Když se člověk dozví, že příčinou dna je kyselina močová, obvykle se dotkne označení „špatný“, jako stres, cholesterolu a dalších faktorech. Problémem je však množství kyseliny, nikoli její přítomnost v těle.

kyselina močová je odpadní produkt, který produkuje tělo, purin, složku, kterou konzumujete s jídlem (zejména masnými výrobky). Pokud je hladina normální, kyseliny močové správně pomáhá funkci těla, ale přebytek může vést k „dnu“ (lékařský termín pro nemoc - „hyperurikémie“).

Kruhy se rozvíjí, klouby tvoří určitý typ krystalů, který způsobuje artritidu. Lidé s vysokou hladinou kyseliny močové jsou obvykle oběťmi kamenů v ledvinách. Jinými slovy, může vést k tvorbě určitých usazenin v různých částech těla a způsobit tak zdravotní potíže.

Jak můžete snížit hladinu kyseliny močové?

Jak jste si jistě mysleli, vyvážená a zdravá strava může pomoci snížit hladinu kyseliny močové. Je proto důležité provést určité změny ve stravovacích návycích, protože množství kyseliny močové v těle závisí na tom, co jíte. To je důvod, proč byste neměli konzumovat tyto produkty: červené maso

 • alkohol (zejména pivo)
 • omáček založených na masové výtažky
 • sardinky ančovičky houby
 • rafinovaný cukr, plnotučné mléko
 • párky smažené potraviny a rychlé občerstvení

Můžete jíst téměř všechny produkty kromě těch, které jsou v tomto seznamu. Doporučuje se však konzumovat více ovoce a zeleniny, stejně jako celá zrna a obiloviny (včetně proso).

Také nezapomeňte pít hodně vody každý den udržet správné funkci ledvin a výstup moči s moči. Ty, samozřejmě, už znáte správné množství - osm sklenic denně.

Přírodní léky na dnu

Příroda - lékárna, která je všechny léky, které bychom mohli někdy potřebovat. Existuje mnoho rostlin a konzumace ovoce je výrazně pomáhá pokles kyseliny močové nebo zruší jeden obsažené v krvi. Zde jsou nejlepší možnosti. Borůvky

tento malý fialový ovoce se doporučuje používat v mnoha onemocnění, jako jsou: problémy s ledvinami infekce

 • močových cest
 • cukrovka, zvýšený krevní tlak

borůvkový džus může pomoci přinést kyselinu močovou. ji připravit, budete potřebovat: ¼ cup borůvky

  1 litr vody na litr borůvek vařit vodu na tři minuty, potom je nechte vychladnout jen nepatrně. Ztsidit kapalina a pít po celý den. Uvědomte si, že zvýšení efektu můžete jíst borůvky středu ráno nebo dezert s jogurtem, džusy, pásků nebo do ovocných salátů. Celer

  Kromě všech svých ostatních výhodné vlastnosti, tento malý semeno je přírodní diuretikum a protizánětlivá látka, která pomáhá odstranit kyselinu močovou a zmírňuje bolesti kloubů. Je užitečné jíst na 500 mg na den, i když dávka závisí na vlastnostech každého člověka. Pokud jste těhotná nebo trpí chronickým nebo závažným onemocněním ledvin, jíst celer semeno není nutné. Třešně

  Jedná se o malé ovoce, které má stovky užitečných funkcí. Třešně pomoci zmírnit bolesti kloubů a snižuje hladinu kyseliny močové v krvi. jíst hrst denně, nebo přidat do receptů, aby si jejich užitečné vlastnosti.

  Petržel je jedním z těch bylin, které se často používají v kuchyni. Navíc je dobře známý pro své močopudné vlastnosti. Petržel je velmi užitečné pro lidi s dnou. To může být přidány do potravin, aby se jim ochutnat nápoj nebo čaj (opět nedoporučuje pro těhotné ženy, protože petržel je spojena se zvýšeným rizikem potratu).

  • Složení 2 lžíce nasekané petrželky (30 g)
  • 1 šálek vroucí vody (250 ml)

  Tvorba

  Přidejte petržel do vařící vody a nechte vařit po dobu pěti minut. Ztsidit kapaliny a pít. Tento nástroj může být užíván dvakrát denně a osladit medem nebo stevia podle chuti.

  Kayenskyy Kayenskyy pepř pepř má mnoho protizánětlivé účinky, což je skvělá volba pro léčbu bolesti kloubů v důsledku zvýšené hladiny kyseliny močové v krvi. Nezapomeňte ji používat jen v malých dávkách, protože kayenskyy pepř zvyšuje tělesnou teplotu. Vojtěška

  Tato rostlina stimuluje přirozenou detoxikaci organismu a také odstraňuje škodlivécholesterolu a kyseliny močové obsažené v krvi. Vojtěška mohou být konzumovány jako čaj. Složení

  • 1 hrstka vojtěška 1 šálku na vaření vody

  zahřívají na dvě složky v pánvi a vaří se po dobu tří minut. Pokrytí a odstranit z tepla po dobu pěti minut. Ztsidit kapalina pidsolodit vaší chuti a pití. Nicméně by neměl konzumovat víc než dva šálky denně. Jetel

  Tato rostlina má tisíce užitečných vlastností, včetně zlepšené odstraňování toxických látek z těla. Je ideální pro pacienty s dnou, kteří chtějí strávit detoxikaci. červený jetel, jak lze konzumovat v čaji.

  • Ingredience 2 lžíce sušených listů jetele lučního (30g) 1 šálek vařící vody

  Příprava Přidat listy do vroucí vody a nechte stát po dobu šesti minut. Ztsidit kapalina pidsolodit (chcete-li) a ihned vypít.


  Koktejl z hrušek a kiwi pro léčbu nadýmání

  Koktejl z hrušek a kiwi pro léčbu nadýmání

  Prostřednictvím přírodních prostředků složek, které jsou bohaté na vlákninu, tento koktejl je ideální pro odstranění jakékoliv poruchy trávení a zlepšit pohyb střev. Proto je ideální pro usnadnění zácpy a léčení nadýmání. Zkoušeli jste všechno, abyste se zbavili nadýmání , což vám neumožňuje zapojit se do každodenních aktivit?

  (Lidových opravné)

  řEpa pomáhají snižovat krevní tlak přírodní prostředky

  řEpa pomáhají snižovat krevní tlak přírodní prostředky

  ČErvená řepa - zeleninu známý po celém světě jako svou jedinečnou chuť, která nasycuje různé pokrmy a mimořádné zdravotní výhody. Tento kořen obsahuje mnoho vitamínů A a C, železa a dalších minerálů, a karotenoidy a vláken . Díky vysoké výživové hodnotě řepy po staletí se ukázalo být skvělým nástrojem pro zlepšení kvality života a zdraví obecně.

  (Lidových opravné)