Přírodní prostředky pro kyseliny močové a dnou přírodní prostředky


Přírodní prostředky pro kyseliny močové a dnou přírodní prostředky

Nejčastější příznaky tohoto onemocnění patří ztuhlost, otoky a bolesti kloubů, zejména v palci. Když je hladina kyseliny močové velmi vysoká, může způsobit stav běžně známý jako dna. V dnešním článku se dozvíte o některých přírodních prostředcích.

Je močová kyselina tvým nepřítelem?

Když se člověk dozví, že příčinou dna je kyselina močová, obvykle se dotkne označení „špatný“, jako stres, cholesterolu a dalších faktorech. Problémem je však množství kyseliny, nikoli její přítomnost v těle.

kyselina močová je odpadní produkt, který produkuje tělo, purin, složku, kterou konzumujete s jídlem (zejména masnými výrobky). Pokud je hladina normální, kyseliny močové správně pomáhá funkci těla, ale přebytek může vést k „dnu“ (lékařský termín pro nemoc - „hyperurikémie“).

Kruhy se rozvíjí, klouby tvoří určitý typ krystalů, který způsobuje artritidu. Lidé s vysokou hladinou kyseliny močové jsou obvykle oběťmi kamenů v ledvinách. Jinými slovy, může vést k tvorbě určitých usazenin v různých částech těla a způsobit tak zdravotní potíže.

Jak můžete snížit hladinu kyseliny močové?

Jak jste si jistě mysleli, vyvážená a zdravá strava může pomoci snížit hladinu kyseliny močové. Je proto důležité provést určité změny ve stravovacích návycích, protože množství kyseliny močové v těle závisí na tom, co jíte. To je důvod, proč byste neměli konzumovat tyto produkty: červené maso

 • alkohol (zejména pivo)
 • omáček založených na masové výtažky
 • sardinky ančovičky houby
 • rafinovaný cukr, plnotučné mléko
 • párky smažené potraviny a rychlé občerstvení

Můžete jíst téměř všechny produkty kromě těch, které jsou v tomto seznamu. Doporučuje se však konzumovat více ovoce a zeleniny, stejně jako celá zrna a obiloviny (včetně proso).

Také nezapomeňte pít hodně vody každý den udržet správné funkci ledvin a výstup moči s moči. Ty, samozřejmě, už znáte správné množství - osm sklenic denně.

Přírodní léky na dnu

Příroda - lékárna, která je všechny léky, které bychom mohli někdy potřebovat. Existuje mnoho rostlin a konzumace ovoce je výrazně pomáhá pokles kyseliny močové nebo zruší jeden obsažené v krvi. Zde jsou nejlepší možnosti. Borůvky

tento malý fialový ovoce se doporučuje používat v mnoha onemocnění, jako jsou: problémy s ledvinami infekce

 • močových cest
 • cukrovka, zvýšený krevní tlak

borůvkový džus může pomoci přinést kyselinu močovou. ji připravit, budete potřebovat: ¼ cup borůvky

  1 litr vody na litr borůvek vařit vodu na tři minuty, potom je nechte vychladnout jen nepatrně. Ztsidit kapalina a pít po celý den. Uvědomte si, že zvýšení efektu můžete jíst borůvky středu ráno nebo dezert s jogurtem, džusy, pásků nebo do ovocných salátů. Celer

  Kromě všech svých ostatních výhodné vlastnosti, tento malý semeno je přírodní diuretikum a protizánětlivá látka, která pomáhá odstranit kyselinu močovou a zmírňuje bolesti kloubů. Je užitečné jíst na 500 mg na den, i když dávka závisí na vlastnostech každého člověka. Pokud jste těhotná nebo trpí chronickým nebo závažným onemocněním ledvin, jíst celer semeno není nutné. Třešně

  Jedná se o malé ovoce, které má stovky užitečných funkcí. Třešně pomoci zmírnit bolesti kloubů a snižuje hladinu kyseliny močové v krvi. jíst hrst denně, nebo přidat do receptů, aby si jejich užitečné vlastnosti.

  Petržel je jedním z těch bylin, které se často používají v kuchyni. Navíc je dobře známý pro své močopudné vlastnosti. Petržel je velmi užitečné pro lidi s dnou. To může být přidány do potravin, aby se jim ochutnat nápoj nebo čaj (opět nedoporučuje pro těhotné ženy, protože petržel je spojena se zvýšeným rizikem potratu).

  • Složení 2 lžíce nasekané petrželky (30 g)
  • 1 šálek vroucí vody (250 ml)

  Tvorba

  Přidejte petržel do vařící vody a nechte vařit po dobu pěti minut. Ztsidit kapaliny a pít. Tento nástroj může být užíván dvakrát denně a osladit medem nebo stevia podle chuti.

  Kayenskyy Kayenskyy pepř pepř má mnoho protizánětlivé účinky, což je skvělá volba pro léčbu bolesti kloubů v důsledku zvýšené hladiny kyseliny močové v krvi. Nezapomeňte ji používat jen v malých dávkách, protože kayenskyy pepř zvyšuje tělesnou teplotu. Vojtěška

  Tato rostlina stimuluje přirozenou detoxikaci organismu a také odstraňuje škodlivécholesterolu a kyseliny močové obsažené v krvi. Vojtěška mohou být konzumovány jako čaj. Složení

  • 1 hrstka vojtěška 1 šálku na vaření vody

  zahřívají na dvě složky v pánvi a vaří se po dobu tří minut. Pokrytí a odstranit z tepla po dobu pěti minut. Ztsidit kapalina pidsolodit vaší chuti a pití. Nicméně by neměl konzumovat víc než dva šálky denně. Jetel

  Tato rostlina má tisíce užitečných vlastností, včetně zlepšené odstraňování toxických látek z těla. Je ideální pro pacienty s dnou, kteří chtějí strávit detoxikaci. červený jetel, jak lze konzumovat v čaji.

  • Ingredience 2 lžíce sušených listů jetele lučního (30g) 1 šálek vařící vody

  Příprava Přidat listy do vroucí vody a nechte stát po dobu šesti minut. Ztsidit kapalina pidsolodit (chcete-li) a ihned vypít.


  říKat, žádné závratě! - Nejlepší lék na pálení žáhy Přírodní produkty

  říKat, žádné závratě! - Nejlepší lék na pálení žáhy Přírodní produkty

  V současné době existuje mnoho nástrojů k boji proti pálení žáhy, vyznačující se nepříjemné trávicí nestabilitu a může způsobit nepříjemné pocity a nepohodlí, které se případně mohou rozlít do vážnější onemocnění, projevující se změnami pH rovnováhu. V tomto článku budeme diskutovat o možných příčinách pálení žáhy a proč je nejlepší neupravovat antacida.

  (Lidových opravné)

  Neznámé vlastnosti semen hroznů

  Neznámé vlastnosti semen hroznů

  Když spotřebujeme toto užitečné ovoce, často semena se stopkou odkládáme. Nicméně, to není méně výživné než samotné hrozny. Přestože semeno je malé, ale jeho výhody jsou dokonce těžké kvantifikovat. Další informace o málo známých prospěšných vlastnostech semen hroznů v tomto článku. Proč nemusíte vyhodit semena?

  (Lidových opravné)