Přírodní prostředky pro nadměrné pocení


Přírodní prostředky pro nadměrné pocení

přírodní prostředky, které znáte, že nadměrné pocení v podpaží, na dlaních a chodidlech se nazývá nadměrné pocení? A to se vám stalo, a to zejména v létě?

Pokud ano, přečtěte si dnešní článek, ve kterém popíšeme některé z nejlepších receptů na přírodní prostředky pro nadměrné pocení. Pečlivě sledovat je a musí být schopen říci sbohem navždy tento nepříjemný problém.

Co je pot?

Za prvé, je důležité si uvědomit, že pocení reguluje tělesnou teplotu. Je-li kůže je teplejší, než je obvyklé, tělo začne potit, aby ji vychladnout.

To je důvod, proč jsme se potit, když jsou horké, když vejdete do místnosti s vysokou teplotou, kdy jsmehorečku, když na slunci, kdy je teplota překročí 29 stupňů, nebo při předvádění cvičení nebo bavymosya ve sportu. Pete

vyrábí v žláz a skládá se ze směsi vody, minerální soli, aminokyseliny a močoviny. Ačkoli to také vyčnívá z pórů, což je nejvyšší koncentrace potu je potní žlázy, a jsou hlavním zdrojem. Vzhledem k tomu, že většina lidí potu na obličeji, dlaních, ploskách chodidel a podpaží. Pete

nápovědy úrovně znečištění filtru, alkohol, tuk, nebo zbytky tabáku.

encyklopedické Toto jednoduché vysvětlení. Mluvme o Když se člověk pocení příliš často. Nadměrné pocení nebo nadměrné pocení, je v důsledku změn v sympatického nervového systému, jako výsledek, tělo vyžaduje více potu regulovat jeho teplotu.

Mnoho lidí s tímto problémem tvrdí, že tomu tak v počasí (nebo v létě, nebo vysoké vlhkosti). Kromě toho by to mohlo být emocionální stav. To je, když je člověk příliš nervózní, vzrušený, zažívá stres nebo deprese, může se potit víc.

Pokud se problém pouze vlhký podpaží, to může ještě být tolerováno, ale situace je horší, když je doprovázena zápach, podráždění pokožky plísní a tak dále. Jaké přírodní léky

nejlepší nadměrné pocení?

nástroj №1 z nadměrné pocení Ingredients

 • 1 litru vody 4 sáčků zeleného čaje (nebo ekvivalentní množství v gramech sypaný čaj)

Jak ho vařit?

Veškeré ingredience vařte 15 minut a pak nechte vychladnout. Umyjte ruce, nohy a podpaží touto tekutinou. Jeho kyselost působí jako přirozený přísada.

Nástroj №2 z nadměrné pocení Ingredients

 • 1 litr vody 2 lžíce sušeného šalvěje

Jak se připravit?

Přiveďte vodu a šalvěj do varu a vařte na nízké teplotě po dobu tří minut. Vyjměte z dlaždice a nechte vychladnout, poté zkapalte a nalijte jej do lázně s teplou vodou.

Může být také nalita do misky, aby nasákli ruce nebo nohy, nebo položili žínku pod podpaží. Potom opláchněte studenou vodou. Jako alternativu použijte také šalvějový čaj (jednu lžíci polévkové lžíce na sklenici vařící vody).

nástroj №3 z pocení

 • Složení 10 ml Jablečný ocet 20 ml vody

Jak se připravit?

Smíchejte dvě ingredience a pijte každé ráno před snídaní. Po tom, počkejte půl hodiny, a pak jíst toast z celozrnného chleba a ovoce.

Tool №4 z hyperhidróza

 • Složení 1 šálek vody (250 ml)
 • 1 lžíce uklidňující bylinné čaje (pomerančový květ, máta, vápno, mučenka, heřmánek nebo kozlík lékařský)

Jak se připravit?

Připravte čaj a pijte ho, když je horký, ale nestačí ho vypálit. Díky svým uklidňujícím vlastnostem můžete zabránit nadměrnému pocení způsobenému nervozitou. Tool №5 z hyperhidróza

Ingredience 2 lžíce ořechového listí 1/2 litru vody

 • Jak se připravit?

Ořech (zejména listy tohoto stromu) má antiseptické a adstringentní vlastnosti, které přirozeně regulují pocení. Vařte listy po dobu pěti minut,

odstraňte z tepla a nechte ji naplnit. Vypusťte tekutinu a namočte ji v bavlněné látce nebo kus látky. Aplikujte pod podpaží, na nohou a podobně. №6 prostředky pocení

Ingredience 1 lžíce přesličky 1 šálek vody

 • několik kapek jablečného octa Jak se připravit?

Hořčičku uvařte pět minut, aby se udělal čaj. Nechte médium naplnit, dokud se trochu nezchladí, a pak kapalinu zkapalte. Přidejte jablečného octa, promíchejte s mokrými bavlnou polštářky a dal ji v podpaží, na rukou, nohou, deodorant.

Tool №7 z hyperhidróza

Ingredience 2 lžíce přesličky

 • kůra dva pomeranče 1 šálek vroucí vody
 • Jak se připravit?

Přidejte přesličku a pomerančovou kůru do vroucí vody a držte ruce nad parou. Totéž lze provést s podpaží.

Nástroj №8 z nadměrné pocení Ingredients

 • kůra dva pomeranče kůra ze dvou citronů 1 litru vody
 • 450g celozrnné
 • sůl 3 lžíce jedlé sody
 • Jak se připravit?

Oloupeme do hrnce, nasypeme vodou a přivedeme k varu. Směs ochlaďte při nízkém ohni po dobu tří minut, poté vyjměte z dlaždice. Nechejte pět minut a zkapalte.

Naplňte vanu teplou vodou a přidejte tekutinu, stejně jako sůl a sódu na pečení. Nechte v lázni 15 minut nebo dokud se voda nezchladí. To odstraní toxiny a sníží nadměrné pocení.

Tool №9 z Hyperhidróza

Ingredience 1 šálek vody 2 lžíce

 • rozmarýnu 1/2 šálku jablečného octa
 • Jak se připravit?

Je to velmi účinný prostředek pro nadměrné pocení. Chcete-li rozmarýnovou vodu, musíte vařit rozmarýn po dobu 15 minut. Nechte kapalinu stříkat, dokud se nezchladí, nerozpadne a nepřidejte ocot. Mokrý ve vatování nebo kus látky, aby se dal na nohu nebo pod podpazuší.

Tool №10 z Hyperhidróza Ingredients

2 hrsti eukalyptu listy

 • 1 litr vody Jak se připravit?

Dejte eukalyptové listy a vodu ve středním ohni po dobu dvou minut. Oheň vystřihneme a ponecháme stranou pět minut. Vyčistěte kapalinu a opláchněte ruce namísto vody z kohoutku.


Jak přirozeně snížit jizvy

Jak přirozeně snížit jizvy

Jizvy - poškození kůže způsobené nadměrným růstem vláknité tkáně. Jizvy může být výsledkem chirurgické řezy, traumatické poranění, popáleniny, plané neštovice, akné, záření a dokonce i drobné oděrky. Časem kůže produkuje nadbytečné množství kolagenu, snaží se je vyléčit, což vede k jizvení. Ačkoli jizvy neohrožují vaše zdraví vůbec, většina lidí je považuje za neetické.

(Lidových opravné)

Přípravky aloe vera proti křečové

Přípravky aloe vera proti křečové

Přírodní produkty Chcete se léčit křečové žíly? Tento lék na aloe vera versus varikózní žíly nepracuje samostatně. Jeho účinek funguje ve spojení s jinými zdravými návyky, jako je vyvážená výživa a fyzické cvičení. Všechny tyto návyky mohou pomoci vyléčit křečové žíly. Vzhledem k tomu, že sedavý způsob života je velmi běžné dnes o to důležitější, aby se postarat o zdraví, včetně kardiovaskulární zdraví.

(Lidových opravné)