Přírodní prostředky pro gastritidy Přírodní produkty


Přírodní prostředky pro gastritidy Přírodní produkty

Gastritida ... známý příběh? Pak víte, že je to bolestivé a nepříjemné. Zánět podráždění žaludku, pálení ... Tyto příznaky se objevují velmi světlý a nemůže projít za pár dní.

Jak se s ním zacházet? Nejlepší léčba může vyzdvihnout pouze lékař, nikdy na to nezapomenete. Ale doma to může doplňovatjednoduchých přírodní prostředky. Tyto lehké, levné a efektivní metoda vždy pomůže dosáhnout dobrého výsledku. Chcete vědět více? 1. Drink

nápoj s petrželkou na základě petržel je velmi účinná při léčbě gastritidy. Tento tradiční nástroj je velmi jednoduchý. Musí být použit, když je nepohodlí způsobené nemocí se stává nesnesitelným.

Měli byste vědět, že petrželky má všechny ty úžasné vlastnosti:

 • Je přirozeným zdrojem vitamínů A, B, C, E, K.
 • Petržel - velký diuretikum, který má úžasné léčivé výhody a podporuje zažívání.
 • Zmírňuje pálení v žaludku, zánětu a plyny. Usnadňuje práci a celý trávicí trakt.

Petržel lépe jíst jako tinktura. Jak ho vařit? Velmi jednoduché. Postup je následující: Připraví se

 • pás s petrželkou 150 gramů a litrů vody.
 • Připravte směs a nechte ji stát dvě hodiny.
 • Pak ztsidit vodu, nalijte ji ve skleněné láhvi a místo od Slunce. Pít během dne. Voda by měla mít pokojovou teplotu, není teplo a není horko. 2.

Rýže vody - je další velmi tradiční léčba gastritida. Měl jste to předtím. To snižuje zánět, bolest, snižuje plynů a nepříjemný pocit tlaku v břiše. Také nezapomeňte, že rýže je voda velmi bohatá na vitamíny a minerály.

Jak to vařit? Extrémně jednoduché. My jen potřebujeme k varu litr vody a přidejte 150 g rýže zde. Nechte ho připravit a pak oddělí vodu od rýže. Napijte pití po celý den. Mělo by být vždy pokojová teplota. A opravdu jednoduché, že?

3. Šťáva z mrkve a celeru

zná tajemství těchto dvou úžasnýchzeleniny? Mrkev a celer působí jako protizánětlivá. Odstraňují zánět stěn žaludku, snižují pocit opuchu a také saturují tělo vitamíny a minerály.

Pokud máte gastritis předtím, dobře si pamatujte nedostatek chuti k jídlu, pocit nevolnosti a slabosti. Tato přírodní šťáva působí jako nádherný tonik. Abyste co nejlépe využili své vlastnosti, postupujte takto:

 • Vezměte dvě mrkev a dvě stonky celeru.
 • Dobře je umyjte a vložte do mixéru. Přidejte sklenici vody (250 ml).
 • Zmilte šťávu s konzistencí a pijte na oběd nebo večeři. To je velmi chutné!

4. Infúze jablek a heřmánku

Taková kombinace vás může překvapit. Je to opravdu lék, který velmi pomáhá s gastritidou. Chceš vědět proč?

 • Infúze jablka uvolňuje žaludek, snižuje kyselost a zánět a také léčí gastritidu.
 • Infúze jablka je skvělé pro léčení mnoha dalších nemocí.
 • Například pomáhá s nevolností.

Připravit tento jednoduchý nástrojmít syrové, oloupané jablko nakrájíme na kusy. Vroucí se sklenicí vody (250 ml). Po varu přidejte jablko a heřmánek. Směs by měla několikrát vařit. Jablko musí být vařeno nejméně 20 minut. Je-li infúze připravena, snižte požár a nechte jej proniknout. Ohřívejte vodu a pít nápojráno(mělo by být při pokojové teplotě). Se vám bude líbit!

5. Pruhy hrušek a zázvor

Možná jste již ochutnal tradiční džem s hruškya zázvor předtím. Toto je vynikající doplněk k jakémukoli dezertu, bohatému na chuť a užitečnému. Je to nejen sladké, ale také velmi pomáhá při léčbě gastritidy. Řekněme vám to podrobněji.

 • Kombinace hrušek a zázvor jedná jak o zánět tak o bolest. Vezměte na vědomí, že zázvor působí jako přírodní bolest. Jedná se o léčivou rostlinu, která může zmírnit bolest žaludku.
 • Hruška - to je přesně ovoce, které byste měli jíst, když máte gastritidu. Bohatá v minerálech a vitaminů, je také velmi snadné trávit. Navíc perly obsahují vlákno, které také pomáhá odstranit zánět.
 • Chcete-li připravit toto jednoduché médium, musíte udělat směs podobnou té, kterou jsme již popsali výše (s jablkem). Vyčistěte hrušku a nakrájíme na kusy. Přidejte 200 ml vody. Nechte ji připravit a pak vše vložte do mixéru. Nalijte šťávu do konzistence a můžete trochu pít. Tento nápoj je skvělý na večeři.


Pytle pod očima? Schovat přirozeně!

Pytle pod očima? Schovat přirozeně!

Přírodní prostředky kruhy a váčky pod očima je velmi nepříjemné, protože jsou neatraktivní, s nimi budete vypadat starší a unavenější a je obtížné se zbavit. pytle pod očima může dojít z různých důvodů, jako je nespavost, genetika, alergickou reakci na léky či dokonce zadržování tekutin. Naučte se skrývají pytle a kruhy pod očima přirozeně bez chirurgického zákroku.

(Lidových opravné)

Přírodní prostředky pro boj s ječmen

Přírodní prostředky pro boj s ječmen

Ječmen přírodní prostředky - do kopce, který tvoří oční víčka, často v důsledku zánětu mazových žláz. Tento malý červený pupen na základně řas je opravdu nepohodlný a ve většině případů je obtížné ho odstranit. Často se vyskytuje, když jsou mazové žlázy oka ucpané, což způsobuje reprodukci bakterií. Vzhled ječmene je podobný běžnému akné, ale postižená oblast je velmi nepohodlná a neatraktivní.

(Lidových opravné)