Natural proti diverticulitis


Natural proti diverticulitis

Přírodní produkty divertikulitida - porucha, která postihuje trávicí systém. Onemocnění se vyskytuje ve střevech, kde vaky ve svých zdech, nazývané Divertikly, zanítit.

Profesionálové neví jistě, co způsobuje takovou poruchu. Nicméně se předpokládá, že se začíná vyvíjet, když je osoba během vyprazdňování příliš napjatá. To způsobuje tlak na střevní stěnu, což může způsobit zánět a podráždění.

Mezi nejčastější příznaky divertikulitidy zahrnují: krev ve stolici

  • zácpa průjem nevolnost
  • stysnutosti cítí bolest, když se dotýká břicha

Pokud jste přišli touto poruchou, je pravděpodobné, že budete chtít snížit své příznaky a zlepšit své zdraví. První věc, kterou musíte udělat, je konzultovat s lékařem. Poté vyzkoušejte některé z těchto prostředků, které vám pomohou překonat příznaky onemocnění.

Brambory

Pokud mluvíte o chuťových vlastnostech, pak je to pravděpodobně jedna z nejtěžších zelenin. Avšak konzumace brambor je velmi užitečná, pokud máte divertikulitidu.

Skutečnost, žeobsahuje škrob a mnoho protizánětlivých látek, které podporují trávení.

Nezapomeňte, že jíst smažené brambory je špatný nápad. Pokud to ještě musíte udělat, nezapomeňte, že tuk zhorší jen příznaky onemocnění. Kromě toho odstraňuje všechny možné užitečné vlastnosti brambor.

Nejlepší je jíst pečené, grilované nebo ve tvaru brambor.

Papáje a hrušky

Jsou to některé z plodů, které nejlépe podporují trávení. Kombinace papáje a hrušky příjemně překvapí vaše chuťové pohárky. Ale to není jen to, protože oba ovoce obsahují mnoho živin.

Vzhledem k obsahu organických složek přispívají k práci na tlustém střevě.

To je další důvod považovat papája a hrušku za skvělou kombinaci. Oba tyto plody obsahují hodně vlákniny, stejně jako množství vitamínů a minerálů. Díky tomuto organismu je snazší bojovat proti příznakům divertikulitidy. Vitamin C

tělo spotřebuje velké množství vitamínu C je nezbytný pro řadu interních procesů Tento prvek. To je důvod, proč bychom měli věnovat zvláštní pozornost na úroveň vitamínu C.

Má mnoho funkcí, včetně pomáhá tělu vytvářet nové buňky, stimuluje nervový systém a podílí se téměř ve všech procesech.

Ječmen

Jedná se o velmi důležitý obilný produkt, který musí být přidán do vaší stravy, pokud máte divertikulitidu.

Ječmen má protizánětlivé vlastnosti. Obsahuje také další součásti, které jsou skvělé bojovat proti této nemoci. Nezapomeňte však, že jiné zrniny jsou škodlivé při divertikulitidě.

Ječmen může být přidán do polévek, dusit, míchat s jinými obilovinami nebo vařit jakékoliv pokrmy, které padnou do vaší mysli. Jste omezeni pouze svou vlastní představivostí.

Nemáte ospravedlnění, že byste ji neměli přidávat do vaší stravy.

Česnek

Česnek je jedním z nejčastěji používaných přírodních prostředků. Lidé využívají svých vlastností k léčbě různých onemocnění, včetně divertikulitidy.

Účinné látky obsažené v česneku jsou velmi silné. Zabraňují rozvoji infekcí v celém těle.

Nezapomeňte, že divertikulum je komplikované, pokud je v břišní dutině zánět. A spotřeba česneku pomáhá tento problém zvládnout. Také díky tomu můžete snížit množství antibiotik, které byste měli užívat. Vyhněte se pikantnímu jídlu

Pokud máte rádi pikantní nebo bohatě ochucené jídlo, budete se muset vzdát, dokud se nezlepšíte. Koneckonců, tyto pokrmy jsou jedním z důvodů, proč se lidé nemohou zbavit divertikulitidy.

Prostřednictvím kořeněného jídla jsou postižené oblasti zaníceny ještě více

, což zpomaluje proces hojení a navíc zhoršuje příznaky.Proto je nutné vynaložit úsilí, aby se v době léčby takové potraviny vzdaly. Stojí to za to.

Oregano

Kořenění všech oregano pokrmů je skvělý nápad. Tento koření může významně zlepšit zdraví pacientů s divertikulitidou.

Oregano má vynikající antibakteriální a antimikrobiální vlastnosti. Díky tomu pomáhá zbavit se všech parazitů a

infekcí, které poškozují střeva.Navíc tento kořen dokonale odstraňuje odpad z těla.

Pak se vše vrátí do vyrovnaného stavu a divertikulitida je mnohem jednodušší léčit.

Ricinus olej

Čištění těla je dobrý způsob, jak se zbavit bakteriální infekce v tlustém střevě. Jednou z možností pro toto čištění je ricinový olej.

Nicméně, to je

velmi výkonný produkt. Ricinus olej je dostatečně silný, aby dokonce zabila všechny prospěšné bakterie ve střevě.Proto by měl být užíván pouze v doporučených dávkách nebo pod dohledem odborného lékaře. Pokud překročíte množství ricinového oleje a použijete ho nesprávně, může to být velmi nebezpečné pro zdraví.

Proč je důležité mít správnou diagnózu

Příznaky divertikulitidy jsou velmi podobné příznakům jiných onemocnění trávicího systému, jako je

Crohnova nemoc .Proto je to jen zmateno s jinými nemocemi spojenými s trávením. Pokud si myslíte, že máte divertikulitidu, doporučujeme konzultovat s lékařem.

Pro infekce tlustého střeva můžete skrýt mnohem závažnější onemocnění.

Pokud zjistíte jakékoliv příznaky spojené s divertikulitidou, poraďte se s lékařem. Pouze odborník bude schopen správně posoudit vaše zdraví. Možná nemáte co dělat starosti.

Mezitím vyzkoušejte produkty uvedené v tomto článku jako doplněk léčby předepsané lékařem.


100% Přírodní produkty pro čištění zubů

100% Přírodní produkty pro čištění zubů

Přírodní prostředky k čištění zubů namísto obvyklých výrobků můžeme použít přírodní a ekologické produkty vyrobené ze složek, které nejen udržet rovnováhu v ústech, ale také poskytnout některé terapeutické výhody. V tomto článku se budeme zabývat některými z nich, které jsou úsporné a velmi užitečnou alternativu ke konvenčním způsobem.

(Lidových opravné)

Přírodní laxativum pro mírné čištění těla

Přírodní laxativum pro mírné čištění těla

Lidé, kteří obvykle nemohou vyprázdnit, často koupí laxativa bez předpisu. Léky tohoto typu lze nalézt ve většině lékáren. Každý o nich ví a pro mnohé to je pravděpodobně jediný způsob, jak se zbavit chronické zácpy. Problémem je, že vzhledem k chemickému složení těchto činidel mohou způsobit různé nežádoucí vedlejší účinky, které se vyskytují po prodlouženém užívání léku.

(Lidových opravné)