Přírodní léky pro léčbu melasma nebo tmavých skvrn


Přírodní léky pro léčbu melasma nebo tmavých skvrn

Melasma - je vzhled skvrn na pokožce tváře vystavené slunečnímu záření. Jedná se o poměrně častý stav kůže, který je většinou postižen mladými ženami s lehkou kůží nebo olivově zbarvenou kůží. V tomto článku se dozvíte o charakteristikách, příčinách a přirozených způsobech léčby melasma nebo tmavých skvrn na kůži.

Charakteristika melasy

Tento stav pokožky je velmi úzce spojen s nerovnováhou ženských hormonů progesteronu a estrogenu. To je důvod, proč je melasma častější u těhotných žen, stejně jako u žen, které užívají náhradní hormonální léčbu během menopauzy.

Aby se objevila melasma, mělo by dojít k slunečnímu záření; tak to je obvykle pozorováno u žen, které žijí v tropickém podnebí, a během léta. Jiné případy vedou k vysokým hladinám stresu, vedlejším účinkům z kosmetiky nebo léků, dědičnosti nebo poruchám hormonu štítné žlázy.

Existuje pouze jeden symptom melasma: změna barvy kůže na obličeji. To může vést k utrpení nebo úzkosti související s vzhledem. Porušení tónu pleti má téměř vždy stejnou hnědou barvu. Tato místa se objevují na čele, tvářích, nosu a horním rtu. Jsou obvykle symetrické nebo se objevují ve stejném pořadí na obou stranách obličeje. Mezi léčebnými postupy může být použití krémů, které obsahují kyselinu kojevicovou a kyselinu azelainovou, hydrochinon a tretinoin; peeling se steroidy nebo chemickými krémy; laserové postupy v těžkých případech; pozastavení hormonální léčby, která způsobuje problém nebo čekání na těhotenství, aby zjistila, zda existují nějaké příznaky.

Po dokončení potřebné léčby melasma obvykle zmizí během několika měsíců. Problém může nastat, pokud je žena znovu těhotná nebo začne užívat hormony.

Lékaři říkají, že dobré ochranné krémy pomáhají předcházet těmto místům. Tímto způsobem můžete současně zastavit výskyt rakoviny kůže a vrásek. Domácí léky na odstranění tmavých skvrn nebo melasma

jen s několika složek, které lze nalézt ve vaší domácnosti, můžete vytvořit dobré metody přírodní léčby k odstranění těchto hnědé barevné skvrny, které se objevují na obličeji, pokud jste těhotná, Při menopauze užívejte antikoncepci nebo jiné léky. Měli byste vědět, že melasma způsobuje zvýšení melaninu, které je zodpovědné za barvu pleti.

Někteří lidé říkají, že Melasma se často dotýká žen s tmavší barvou pleti, zatímco jiní říkají, že častěji postihuje ženy s olivovou pletí, ale tam jsou ti, kteří říkají, že ženy s bledou pokožkou nejvíce postižených touto chorobou. Dobrou zprávou je, že existují přírodní prostředky k léčbě tohoto estetický problém.

domácí lék banánů:

 • make rozmačkaný banán jednoho a aplikovat je na tmavých skvrn po dobu 15 minut. Tento postup opakujte čtyřikrát týdně. Opláchněte teplou vodou. domácí lék s lilkem:
 • jeden plátek lilku a odstraňte dužinu. Udělejte si obklad či obklad a položila ji na kůži. Držet po dobu 15 minut a odstraňte vodou. Můžete to udělat třikrát týdně.domácí lék s černým balzámem:
 • 4 nebo 5 kapek by mělo stačit, a tyto kapky se musí přidat jeden vaječný bílek. Tuto směs dobře promíchejte a dejte na tmavé skvrny dvakrát denně, jednou ráno a jednou večer. domácí lék s peroxidem vodíku:
 • spaním obličeje setřete vatovým tampónem namočeným v peroxidu vodíku. masku k odstranění tmavých skvrn:
 • míchat dva lžíce sušeného mléka, 4 lžíce medu a 2 lžíce citrónové šťávy, dokud nevznikne homogenní pasta. Naneste ji na obličej a nechte působit asi 20 minut. Opláchněte a naneste vrstvu jogurtu. Nech to na obličeji po dobu 10 minut a opláchněte. domácí lék s cibulí a octem:
 • řezat jednu cibuli a promícháme s trochou octa. Tuto směs aplikovat na tmavé skvrny a nechte působit 15 minut. Pokud máte pocit pálení nebo podráždění pokožky okamžitě důkladně agenta. Tipy pro melasma

Lidé, kteří mají sklon ke vzniku tmavých skvrn Melasma nebo proto, že jejich rodiny byly také měl tyto problémy by měly dbát zvýšené opatrnosti, protože se jedná o dědičné onemocnění.

 • vyhnout slunci a vždy použít opalovací krém s vysokým pokaždé jít na pláž nebo do hor a na denní bázi. Snažte se brát antikoncepční pilulky nebo mít jinou hormonální substituční terapie. Musíme být velmi opatrní při rozhodování o léčbě melasma

 • , iv případě, že léčba bude probíhat s použitím domácí opravné prostředky. Je-li velmi silný a drsný, to může mít opačný účinek, a to může jen zhorší situaci.výskyt tmavých skvrn často vidět u žen ve věku mezi 20 a 50 lety.
 • Neexistuje žádný prostředek pro finální úpravu Melasma.
 • však můžete snížit vzhled a barvu skvrn, které se mohou vrátit s následným těhotenstvím, pokud začnete antikoncepci nebo pokud si vystavit svou kůži denní pobyt na slunci. Největší problém způsobený tmavé skvrny, má estetický charakter a do značné míry na vzhled
 • , protože s sebou přináší další symptomy a nepoškozuje tělo.
 • V některých případech se tyto tmavé skvrny mohou zmizet bez nutnosti léčby například po porodu. jsou profesionální ošetření se zbavit Melasma nebo tmavé skvrny
 • , mezi něž patří mikrodermabraze, chemický peeling a laserovou terapii. Tento postup se doporučuje pouze u těch závažných nebo závažných případů.Nejlepší způsob, jak k léčbě tmavé skvrny - navštívit dermatologa a neběží
 • problém, protože si můžete vylepšit svůj vzhled po dobu několika týdnů.


  Přírodní antibiotika, které neznáte

  Přírodní antibiotika, které neznáte

  Natural znamená Zdá se, že jste musel brát antibiotika v určité fázi života. Od počátku 20. století byly široce používány v medicíně k léčbě různých infekcí. Nicméně , Není vždy nutné okamžitě spustit od lékárny penicilinu, protože existuje mnoho přírodních antibiotik, které se potýkají s bakteriemi a viry lepší než syntetické drogy.

  (Lidových opravné)

  5 Deodoranty eliminovat zápach podpaží

  5 Deodoranty eliminovat zápach podpaží

  Přírodní produkty Víte, že případné odstranění zápachu a podpaží akumulaci potu pomocí přírodních deodorantů? Špatný dech je nepříjemný příznak, který způsobuje hromadění potu, bakterie a odumřelé buňky v místě těla. Jeho vzhled obvykle spojené se špatnou hygienou, ale také to může být způsobeno hormonální Bute činnosti a jednotlivé zvyky každého jedince.

  (Lidových opravné)