Přírodní prostředky pro zařízení játra péče


Přírodní prostředky pro zařízení játra péče

Natural Játra - je druhým největším orgánem našeho těla po kůži. Kromě nejdůležitějších funkcí jater je na pomoc při trávení a vylučování z těla toxinytento orgán provádí asi 500 různé úkoly.

Jednou z důležitých funkcí jater je filtrovat asi jeden litr krve za minutu (za předpokladu, že funguje dobře). Během filtrování jater čistí krev z látek, jako jsou hormony, léky a různými léky, chemikálie, mikroby a toxiny.

Celosvětově asi 500 miliónů lidí trpí chronickou virovou hepatitidu, a asi 1 milion z nich každý rok zemře na selhání jater nebo rakovinu jater. však mnoho takových úmrtí lze zabránit, pokud si vybrat potraviny, které pozitivně ovlivní játra, čímž je zajištěno správné provádění funkcí tohoto orgánu.

Zaměřujeme se na způsoby, jak zlepšit fungování jater. Za prvé, měli byste zkontrolovat svůj jídelníček a snaží se dodržovat zásady výživy, odmítají vyzvednutí a vyhnout se alkoholu, jako je virus hepatitidy nemoci ve všech možných směrech.

příznaky problémů s játry

 • žloutenku, vyrážka, zarudnutí nosu, akné a jiných kožních problémech. Kromě toho můžete cítit lepivost na rtech, zažívací obtíže, nevolnost, horečka a nadměrné nadýmání po jídle.
 • Problémy vyprazdňování, zácpa nebo průjem, změna barvy stolice, křeče ve střevech, nadýmání, svědění v oblasti anu, přítomnost parazitů, demineralizační, chudokrevnost, cukrovka, obezita nebo anorexie, zánět slepého střeva, nespavost.
 • tmavá moč, bolest pod žebry na pravé straně, bolesti hlavy, cirhóza, abscesy, žlučové kameny v játrech, problémy s viděním či sluchem, oteklé nohy, revmatismu, roztroušená skleróza, glandulární nerovnováhy, nepohodlí během menstruace.
 • neplodnost nebo impotence, frustrace a emoční nerovnováhy, chronické bronchitidy, tuberkulóza, časté krvácející poterpannya od bodnutí komárem, rakovinu.

Čas od času budete muset pomoci obnovit vaše játra,protože tento orgán musí provést mnoho složitých úkolů, které mu mohou mít problémy s správného provádění všech svých funkcí a zvyšují riziko vyzvednutí virové onemocnění. Existuje řada užitečných a přírodních produktů, které mohou poskytnout zdravá játra.

Přírodní produkty pro zlepšení jaterních

Není pochyb o tom Česnek, česnek je jedním z nejlepších přírodních produktů pro léčbu jater. Aktivuje enzymy, které pomáhají odstraňovat toxiny z těla. Kromě toho selen a alitzin obsažené v česneku pomáhají udržovat játra zdravou a čistou od škodlivých látek.

česnek by měly být přidány do potravin, které obvykle jedí, protože pravidelná konzumace česneku zlepšuje funkci jater.

Cíle zrna

Hnědá rýže a ostatní celá zrna obsahují velké množství vitaminů B. Obiloviny zlepšit funkci jater, zejména usnadnit trávení tuků, zabraňuje přetečení jater strusky a zajistit řádné provádění svých funkcí, úplně.

zelenina z rodu brukvovité zeleniny, jako

je vynikající nástroj pro čištění jater, protože obsahují chemické prvky, které neutralizují určitých toxinů, včetně nitrosaminů obsažených v cigaretovém kouři. Také v brukvovité zeleniny z rodu obsahuje glukosinoláty, které pomáhají játra k produkci enzymů, které jsou nezbytné pro proces detoxikaci. Rodina brukvovité patří různé druhy zelí, brokolice, bruselsky, zelí a květáku.

antioxidanty obsažené v ovoci

Podle studie provedené na Tufts University (m. Medford, USA), bylo zjištěno, že nejvyšší úroveň antioxidantů v těchto plodů a bobule:

 • Plum
 • Rozinky
 • borůvka
 • ostružiník
 • jahoda
 • Malina
 • Orange
 • Pink grapefruit Meloun Apple

hrušky Antioxidanty pomáhají chránit játra z velkého množství volných radikálů, které jsou tvořeny přirozeného procesu detoxikace. Takže neodkládejte a okamžitě přidejte uvedené ovoce do své stravy.

A co ty? Co děláte pro zlepšení funkce jater?


Jak se zbavit mouchy: 7 přírodních repelentů

Jak se zbavit mouchy: 7 přírodních repelentů

Slyšíte bzučivé mušky i ve vašich snech? Pocit, že tento malý hmyz létá kolem vás, je velmi nepříjemný. Chcete se zbavit mušek? Za prvé, co musíte udělat, je obrátit svůj domovský prostor do jednoho, který nemá rád mušky. Jsou krmeni potravinami a zbytky exkrementů. Takže pokud necháte jídlo na stole před nimi, nikdy nezmizí.

(Lidových opravné)

Natural detergentů lesklé výrobky ze dřeva

Natural detergentů lesklé výrobky ze dřeva

Přírodního dřeva - velmi elegantní a základní prvek našich domovů, ať už v kuchyni nebo v obývacím pokoji, nebo například i na podlahu. To nejen, že váš domov bude krásnější, ale útulnější. Nicméně udržování stromu ve správném stavu není tak jednoduché a levné. Trhl, stmívá a může poškrábat ... Co s tím dělat?

(Lidových opravné)