Přírodní prostředky na opravu poškozené vlasy


Přírodní prostředky na opravu poškozené vlasy

přírodní prostředky Je-li vlasy poškozené, to se stává suché, křehké a nudné, a to nejhorší - je, samozřejmě, třepení. Příčiny poškození vlasů může být zcela odlišný od nadměrné užívání vysoušeč vlasů a usměrňovače a konče nedostatečným vlhkostí a nadměrným přímém slunečním světle.

Obvykle poškozené vlasy vypadá nudné a bez života, a to je velmi obtížné obnovit zdravý stav a vzhled, ale tento problém stále nemůže být považováno za nemožné. Ve většině případů, pokud jsou řádně ošetřeny, mohou vlasy znovu získat sílu, atraktivní vzhled a lesk. Chceme se s vámi podělit o přirozené prostředky obnovení poškozených vlasů. Ujistěte se, že je používáte!

maska ​​na bázi aloe a piva

Pokud zjistíte, že vaše vlasy se stal suché, nebo tučně, pokud to ztratilo svou barvu nebo vzhled se stala velmi poškozen, bude tento nástroj vám pomůže obnovit stav vašich vlasů. Ingredience

:

  • 0,5 2 šálky piva střílí aloe

olivový olej Připravit tuto masku, mix aloe buničiny střílet s pivem a přidejte jednu polévkovou lžíci olivového oleje. Když je směs hladká, aplikovat na vlasy od kořínků až ke konečkům, masku tření v skalp masírovat opatrní. Nechte masku po dobu 30 minut.

maska ​​z avokáda

Toto nádherné přírodní prostředek je zvláště důležité pro ženy s kudrnatými vlasy, nebo pro ty, kteří se roztřepené konečky vlasů nebo křehký. Vzhledem k velkému množství živin, avokádo je velmi dobré přírodní prostředek pro zásobování aobnovit poškozené vlasy. Ingredience

:

  • Ripe banana olej z pšeničných klíčků s avokádem

Připravit tuto masku, aby avokádo a banánové vlákniny, přidejte do směsi jednu lžíci pšeničných klíčků. Když se směs stává homogenní, aplikujte ji na vlasy a nechte ji hodinu.

maska ​​na bázi majonézy

Tato maska ​​je skvělý způsob, jak hydratují vlasy a obnovit svůj přirozený lesk a sílu. Použijte malé množství majonézy na mokré vlasy a nechte ji půl hodiny. Opláchněte teplou vodou a pak si vlasy opláchněte jako obvykle.

Mandlový olej

Tento přírodní krém je vynikající pro ošetření poškozené vlasy a posílit, protože pomáhá bojovat proti vysušení a vyživuje vlasy, chrání jej tak ztrátu.

Můžete na vlasy aplikovat pouze mandlový olej a pokud chcete, míchat s malým množstvím medu.

kondicionér na bázi octa a jablečného

Tento nástroj je výborným pomocníkem při obnově poškozené vlasy, protože ocet pomáhá obnovit pH vlasy otáčením lesk a zabraňuje lupům. Stačí zředit ocot troškou vody a opláchnout si vlasy.

Kakaové máslo

Díky svým hydratačním vlastnostem je kakaové máslo jedním z nejúčinnějších prostředků na obnovu vlasů.

Jednoduše zahřejte v mikrovlnné troubě půl šálku kakaového másla a poté jej rozdělte po celé délce vlasů a věnujte nejvyšší pozornost špičkám. Nechte lék po dobu 10 minut, poté opláchněte hlavu a umyjte šamponem jako obvykle.

Arganový olej

Arganový olej je velmi účinným prostředkem pro poškozené vlasy. Vzhledem k tomu, že je známo pro své zvlhčující vlastnosti, při aplikaci vlasy se vrací do svého bývalého nádherného vzhledu.

Můžete jej smíchat se svými obvyklými produkty péče o vlasy a používat pouze v čisté formě.

Šampon na bázi rozmarýnu

Rosemary je skvělý způsob, jak obnovit poškozené vlasy a vrátit je do bohaté barvy. Pomáhá také v boji proti lupům.

Smíchejte 20 ml jakéhokoli šamponu s pěti kapkami rozmarýnového oleje a jedním žloutkem a poté ho protřepejte, až se vytvoří směs pasty. Tento nástroj by neměl být prováděn ve velkém množství, je nejlepší připravit novou masku vždy před zahájením procedury. Poznámka

... Samozřejmě, že výše uvedené prostředky jsou účinné při obnově poškozené vlasy, ale nezapomeňte čas od času masírovat pokožku hlavy obnovit vlasy, aby své bývalé pevnosti a lesku.

Také se podívejte na svou dietu, aby tělo poskytlo všechny potřebné minerály a živiny, které také zlepší stav Vašich vlasů.

Nezapomeňte, aby vaše vlasy hladké, hedvábné, lesklé a ulehčit je od lupů není snadný úkol. byste měli postupovat podle těchto tipů a sledovat kanovníky správné výživy, opíraje se o potraviny, které obsahují velké množství vitamínů A a C, stejně jako vápník, křemík, železo, bílkoviny a mastné kyseliny.

Doufám, že se vám líbila naše rada, jak opravit poškozené vlasy!


Petržel a citrón k řízení retence tekutin

Petržel a citrón k řízení retence tekutin

Tekuté držení je velmi časté metabolické poruchy u žen. Ačkoli to není onemocnění, je to klinické znamení, že v našem těle je něco špatně. Pokud se vaše kotníky, nohy nebo břicho často zvětšují, měli byste se obrátit na svého lékaře. Někdy je příčinou tohoto problému špatná výživa nebo dokonce určité hormonální změny.

(Lidových opravné)

5 Přírodní prostředky pro výtok z pochvy s nepříjemný zápach přírodní prostředky

5 Přírodní prostředky pro výtok z pochvy s nepříjemný zápach přírodní prostředky

Jste obeznámeni s tím fenoménu zvaného „vaginální infekce?“ Zřejmě ano, protože jeden z nejčastějších důvodů návštěvy gynekologa je poševní výtok s nepříjemným zápachem. Nicméně , kromě vybití s ​​nepříjemným zápachem vaginální infekce může být identifikován pomocí následujících nepříjemných příznaků, jako je svědění, pálení a zánětu.

(Lidových opravné)