Přírodní prostředky pro odstranění bradavic


Přírodní prostředky pro odstranění bradavic

Bradavice - velmi častý problém, který dospělí a děti mohou setkat. Jsou to malé konvexní koule, které se mohou objevit na kterékoli části těla a poměrně často z neznámých důvodů. Někdy jsou to drobné nedostatky, které nejsou skutečným nebezpečím pro zdraví. však musíme udělat vše pro to, aby léčbu a odstranění bradavice, než se rozšířil do dalších částí těla, nebo růst ve velikosti, jak se obvykle stává.

Pokud hledáte jednoduchý a přirozený prostředek k odstranění bradavic, jste na správném místě! Níže najdete některé z nejjednodušší a nejjednodušší domácí prostředky pro léčbu a odstranění bradavic.

Ricinus olej

Ricinus olej jako lék na odstranění bradavic, dává vynikající výsledky. Jenom bavlněný tampón, na bradavici si před spaním na bradavce položte trochu ricinového oleje a uvidíte, jak zmizí přímo před vašima očima.

Figy

Vyzkoušejte fíky a zapomenete na bradavice. Na nezralém ovoci obsahuje látku podobnou mléku, která může být aplikována na postiženou oblast několikrát denně. Použijte, dokud neuvidíte výsledky bez vedlejších účinků.

Brambory

Sýrové brambory - Jeden z nejlepších přírodních prostředků pro bradavice. Jednoduše vyčistěte sýrové brambory a brouste na malé kousky zrna. Můžete jej použít přímo na bradavice. Doporučujeme, abyste nechali brambory opotřebované přes noc. Abyste se však vyhnuli nepohodlím a zabránili létání brambor z bradavic, obalte tuto oblast obvazem nebo ručníkem. Roztáhněte ráno a opláchněte studenou vodou. Cibule

Cibule - to je další velký přírodní domácí lék na léčbu bradavic.

Použijte cibulovou šťávu přímo na bradavici a nechte ji uschnout. V ideálním případě to musíte udělat před spaním. Prostě je umyjte ráno. Tento postup se doporučuje pouze na bradavice umístěné na pažích nebo nohou, protože cibulová šťáva je pro citlivou pleť dráždivá. Takže to nedávejte na obličej. Banány

Pokud máte bradavice, jednoduché a chutné řešení tohoto problému mohou být banány. Jezte banán před spaním a vložte ji na jizvu na bradavici, fixujte ji obvazem a nechte přes noc. Použitím této metody uvidíte, jak rychle a snadno se zbavíte bradavic.

Česnek

Nejprve pečlivě vyčistěte oblast kolem bradavic vodou a mýdlem.

Počkejte, dokud nevyschne a naneseme tenkou vrstvu nasekaného česneku na bradavici, nechte na noc. Tento postup by měl být proveden do 15 dnů. Všimnete si, jak pomalu se bradavice oddělí od kůže. A nakonec zmizí, takže pokožka hladká a bez jizev. Nezapomeňte

Pokud se bradavice objevují často nebo postihují velké části těla, nezapomeňte kontaktovat lékaře, protože to může být nebezpečné pro zdraví nebo potřebujete zvláštní léčbu.


5 Přírodní prostředky proti celulitidě

5 Přírodní prostředky proti celulitidě

Celulitida - to je estetický problém, který postihuje většinu žen. Ve skutečnosti téměř 90% lidí čelí tomuto problému. Celulitida - Jedná se o usazeniny s malými tuky nebo uzliny viditelné pod kůží. Vytvářejí jámy, které jsou obvykle srovnávány s pomerančovou slupkou. Celulitida je tvořena na nohou, hýždě, dokonce i na rukou.

(Lidových opravné)

Zanícené hrdlo: přírodní léčby

Zanícené hrdlo: přírodní léčby

Kdo nikdy neměl zánět krku? Tato bolestná zkušenost činí každý den nesnesitelný život. Je bolestné říct, dýchat ... Existuje způsob, jak se toho zbavit? Samozřejmě tam je. Postupujte podle jednoduchých pokynů z tohoto článku při příštím trvání krku. Trombotické léky Někdy k tomu dochází při změně sezón.

(Lidových opravné)