Přírodní prostředky pro růst vlasů


Přírodní prostředky pro růst vlasů

zdraví Někdy naše vlasy ztrácí sílu, poškodí a začne padat, a určitě budeme dělat vše, co je v našich silách, aby ji obnovit a urychlit svůj růst. To je v tomto případě jsme pro Vás připravili několik užitečných doporučení, přírodní prostředky, které pomáhají dosáhnout požadovaného výsledku: mít opravdu husté vlasy a zdravé a lesklé a hebké vlasy.

Je třeba snížit spotřebu masa

Podle výsledků výzkumu většina lidí trpí ztrátou vlasů kvůli nadměrné tvorbě mazu na pokožce hlavy. Nadměrný tuk v kůži přímo souvisí s konzumací živočišných tuků. Proto doporučujeme snížit spotřebu masa na minimum, abychom zabránili vypadávání vlasů.

Zkontrolujte štítnou žlázu!

Když někdo trpí hypertyreózou, vlasy této osoby jsou velmi tenké. Chcete-li zjistit, zda trpíte tímto onemocněním štítné žlázy, je nejlepší požádat lékaře, který provede řadu testů, aby se ujistil, že nemoc je přítomna nebo chybí.

Pokud je výsledek pozitivní, budete muset konzumovat více potravin obsahujících jód. Kromě toho by měla být použita co nejméně vody, protože je ošetřena fluoridem a chlorem, což jsou prvky, které brání vstřebávání jódu.

Musíte zvýšit příjem mastných kyselin a biotinu

Tyto dvě živiny jsou velmi důležité pro udržení zdravého vzhledu vlasů. mastné kyseliny nachází ve velkém množství v ořechy, semena lnu, ryb a avokádo, a biotin se vyskytuje hlavně v vlašské ořechy, hnědá rýže a ovesné vločky.

Všechno je možné konzumovat jídlo, které obsahuje tyto živiny každý den. Navíc budete nejen obnovovat zdraví vlasů, dýchat nový život do ní, ale taképomáhat tělu udržovat správnou absorpci energie.

Vynaložte maximální úsilí na konzumaci vitaminu B

Je důležité používat doplňky vitaminu B, které obsahují biotin a vitamín B5. Je žádoucí přidat sto gramů tohoto dodatku ve vaší stravě k posílení vlasů a udržení jeho zdraví: výrazné zlepšení průtoku krve (zvláště v pokožce hlavy) a vlasové folikuly omolodzhuyutsya.

sání zvýšení vitaminu C

asi všichni víme, že kolagen zlepšuje strukturu vlasů, a není žádným tajemstvím, že s přibývajícím věkem tělo produkuje méně a méně kolagenu, a jako výsledek, vlasy se stává silnější. Proto potřebujeme zvýšit spotřebu vitaminu C: zvyšuje produkci kolagenu.

Vitamin C se vyskytuje ve velkém množství v citrusových plodů, jako jsou pomeranče, citrony, grapefruity a jahody, zelené a červené papriky.

Častěji používají potraviny bohaté na železo

Železo je potřebné pro dobrý růst vlasů. Produkty, které obsahují velké množství železo - zeleného listového salátu, pórek, ořechů a fíků. Také byste měli mít na paměti, že pro dobré vstřebávání železa v těle, by měly brát vitamín C.

Pak se masáž rozmarýnovou

Po mnoho let se věřilo, že rozmarýn můžete aktivovat prokrvení vlasové pokožky, pomáhá zlepšit zdraví vašich vlasů.

Takže přidejte několik kapek esenciálního oleje z rozmarýnu šampon a balzám, nebo mix kokosový olej s několika kapkami extraktu rozmarýnu a směs se obrátit přímo na pokožku hlavy, takže si můžete zlepšit zdraví a vzhled vlasů.


Dobrý spánek s domácím sprejem na polštáře

Dobrý spánek s domácím sprejem na polštáře

Už jste někdy slyšeli o polštáři sprej? Aplikujte tuto přírodní vůni na polštář a ponořte se do sladkého spánku! Přečtěte si, jak to udělat. Dnes je polštář sprej na trend! Jsou vyráběny s přídavkem ochucených vod, s jemnou a mírnou vůní. Vytvořte jej speciálně pro polštáře. Tato příjemná vůně se uklidní a pomáhá nám lépe spát.

(Krása)

Rozloučit se s uvolněnou pokožkou na pažích a nohou!

Rozloučit se s uvolněnou pokožkou na pažích a nohou!

Není pochyb o tom, že uvolnění pokožky je jedním z nejběžnějších problémů jak u žen, tak u některých mužů. I když je to přirozená součást procesu stárnutí, existuje mnoho faktorů, které urychlují vzhled přetrvávající kůže v mladém věku. ruce, krk, nohy, oční víčka a ústní koutky - to jsou oblasti, které jsou nejčastěji spojeny s pomalým nebo povislá kůže.

(Krása)