Přírodní prostředky pro čištění artérií


Přírodní prostředky pro čištění artérií

Zanesené tepny mohou vést k infarktu. Z tohoto důvodu je důležité dbát na to, že vaše cévy zůstanou „čisté“ a „nezakuporenymy“, protože vám dá zdravý život.

jídlo, které jíte každý den, může být škodlivé pro vaše zdraví a ucpávají cévy, do té doby, dokud se úplně zastaví průtok krve do srdce a dalších tepen. Proto si přečtěte tento článek o přírodních lécích a přípravcích, které pomohou vyčistit vaše tepny.

Nejlepší produkty pro čištění vašich tepen

 • Česnek: víte, kolik příznivých vlastností má česnek? Díky svým neuvěřitelným výhodám je používán jako součást většiny receptů domácího léku. Důvodem je vysoký obsah antioxidantů a léčí se tělesná zranění. Česnek pomáhá snížit množství tuku v tepnách (low-density lipoprotein, LDL, nebo „špatného“ cholesterolu). Kromě toho se také zvyšuje hladinu „dobrého“ cholesterolu (HDL), snižuje krevní tlak a zlepšuje krevní oběh. Můžete jej použít surové nebo vařené v mnoha pokrmy.

 • Ovesné vločky: nízký obsah sacharidů, a zvyšuje ve vodě až sedmkrát. Často se používá při výrobě občerstvení, cukrovinek, koláčů a masných výrobků. Tento produkt je velmi jednoduchý, ale má schopnost snižovat schopnost cholesterolu na „držet“ na stěnách tepen, a tím snižuje riziko srdečních onemocnění.
 • šťávu z granátového jablka: Výzkum v Neapoli, a Los Angeles, Kalifornie, zjistili, že antioxidanty obsažené v džusu z granátových jablek, nejvyšší ze všech druhů ovoce nebo výrobků, a to i jako borůvky, pomeranče a ostružin (a jsou také velmi vysoká obsah antioxidantů). Pomáhají při léčbě poškozených tepen a boje proti ateroskleróze.
 • Apples: tento lahodný ovoce je bohaté na pektin a vlákniny, která zcheplyuyetsya cholesterol a tím snižuje jeho hladinu. Kromě toho jablka obsahují flavonoidy, které při pravidelném používání snižují riziko srdečního záchvatu o 50%.

 • Mastné ryby: obsahuje mnoho Omega-3 mastných kyselin (které jsou nyní populární), které tělo potřebuje pro normální fungování. Čistí také tepny. Dobrou volbou je ryba:sardinky, sleď, pstruh, tuňák, makrela a losos.
 • Řecké ořechy: bohaté na mononenasycené tuky a mastné kyseliny omega-3. Ostatní ořechy jsou také doporučuje, aby přijaly taková, jako jsou mandle, lískové ořechy, arašídy a pekanové ořechy. Můžete je jíst jako občerstvení.
 • Olivový olej: další "všemocný" produkt. Stojí za to volit ve prospěch přírodního chladného oleje, aby si zachoval všechny své vlastnosti. Přináší nejen chuť pokrmů, ale také snižuje riziko srdečních onemocnění. Důvodem je, že olivový olej patří k mononenasyceným tukům, a proto je snadnější odstranit z těla. "Oxidovaný" cholesterol může vést k tvorbě plaků přilnutých ke stěnám tepen.
 • Avokádo: Toto ovoce obsahuje mnoho mononenasycených tuků, které nejsou v těle oxidovány. Z tohoto důvodu nezvyšují riziko aterosklerózy nebo výskytu plaků v tepnách.

 • Tomato: bohatý na lykopen. Tento oxidant snižuje schopnost špatného nebo LDL cholesterolu oxidovat a přilnout k tepnám. Nejlepší je konzumovat syrové rajčata denně.
 • Špenát: Papai byl tak silný a zdravý muž, protože jedl špenát. Je dokázáno, že špenát obsahuje vysoké množství vitaminů A a C, které zabraňují oxidaci cholesterolu, a tím snižují riziko vzniku aterosklerózy. Tato zelená listová zelenina (stejně jako švýcarská listová zelenina nebo listy salátu) má pro tělo mnoho výhod.
 • Obiloviny: celozrnná rýže, například, černý nebo žito chléb a ovesné vločky. Tyto produkty jsou skvělým nástrojem pro zdraví vašeho srdce. Důvodem je, že obsahují velké množství rozpustné vlákniny, která pomáhá snížit špatný cholesterol a zabraňují tvorbě zubního plaku v tepnách.
 • Asparagus: Toto je jedna z nejlepších léků na čištění krve a tepen, které si dokážete představit. To snižuje krevní tlak v cévách, a zabraňuje tvorbě škodlivých, možná dokonce smrtelné, krevních sraženin.

Tři Recepty pro čištění vaše tepny

Pokud se cítíte unaveni nechápu, proč, pokud se výsledky krevních testů ukazují, že máte vysokou hladinu cholesterolu, ale nechcete pít lék (nebo hledají přírodní prostředky na pomoc proces hojení), zaplatí zaměřte se na tři domácí recepty, které pomohou přirozené cestě k vymýcení tepen.

 • Smíchejte půl šálku jablečného octa stroužkem česneku (kaše), dokud se všechno dobré je smíšený. Použijte před snídaní a nezapomeňte pít sklenici vody. Opakujte denně jeden týden.
 • Smíchejte tři mrkev a dvě jablka. Vložte do ledničky a pijte později. Pokud můžete, napijte ráno před snídaní. Opakujte po dobu sedmi dní.
 • Smíchejte tři lžíce medu s jednou lžící citrónové šťávy. Přidejte dvě lžíce teplé vody. Dobře promíchejte a pít dobře jeden týden každý den.
Snímek poskytla Patrick J Lynch, Colin Davis, lowjumpingfrog, Dan Foy, Jaanus Silla a Alan Levine.


Ztráta Anti-vlasy domácí opravné prostředky, pomocí přírodních prostředků

Ztráta Anti-vlasy domácí opravné prostředky, pomocí přírodních prostředků

Nadměrné vypadávání vlasů je jedním z nejčastějších problémů u mužů a žen po celém světě. To se stane, když dojde ke změnám v skalp a vlasových folikulů, bez ohledu na to, zda jsou spojeny s nutričním deficitem nebo externí patogeny a toxiny, jako je sluneční světlo. Ačkoli si to nejdříve nevšimnete, může se to časem stát vážným problémem.

(Lidových opravné)

Potraviny pro lidi s osteoartritidou přírodních prostředků

Potraviny pro lidi s osteoartritidou přírodních prostředků

Osteoartoz - onemocnění způsobené prasknutím kloubní chrupavky, která změkčuje klouby a zabraňuje tření kosti. Artróza je spojen s biologickou zhoršením, která přichází s věkem, ale to může být brzy, protože špatných návyků, jiné nemoci nebo úrazu. doprovodný zánět kloubů a bolest, téměř vždy v krku a páteře, ačkoli to je také v rukou a kolenou.

(Lidových opravné)