Přírodní prostředky pro léčbu ulcerózní kolitidy


Přírodní prostředky pro léčbu ulcerózní kolitidy

Přírodní produkty Když mluvíme o kolitidy, máme na mysli problémgastrointestinální, který primárně postihuje tlusté střevo. V dojde k zánětu tlustého střeva, jejíž příčina může být přítomnost bakterií, virů, hub a dokonce i emočních poruch. To vše může být dále přímý nebo nepřímý vliv na zhoršení dalších vnitřních orgánů.

Lidé, kteří trpí kolitida obvykle trpí některou z následujících příznaků: bolest břicha

 • Zácpa Průjem Zvracení

nadýmání Existuje několik receptů na přírodní prostředky, které mohou pomoci s kolitidou a zmírnit její příznaky. Budeme s vámi podělit o několik tipů na to, jak se k léčbě ulcerózní kolitidu a zabránit komplikacím, které se mohou objevit v této nemoci. Sledovat vyvážené stravy

první věc, kterou budeme radit to pokusit se konzumovat co nejvíce přírodní čerstvé potraviny s vysokým obsahem vlákniny, které poskytne vašemu tělu důležité živiny, aniž by přetížení ji. Taková výživa pomůže zamezit podráždění trávicího systému.

Kromě toho, že je nutné vzdát se kořeněná jídla a alkohol, a ne zneužívat kávu.

jíst cukroví mátový Peppermint pomáhá zlepšit zažívací ústrojí, sání sladkosti protože slinné žlázy začít aktivně práce, a to přispívá k procesu trávení. Také sání čokolády máty pomáhá řídit nervový systém.

Drink zázvorový čaj zázvorový čaj je výborným pomocníkem při léčbě ulcerózní kolitidy, protože to může odstranit nadýmání, průjem a bolesti způsobené nemocí.

Vezměte vitaminových doplňků z ječmene

Tato rostlina je nepostradatelným nástrojem pro zlepšení střevní, stejně jako neuvěřitelné zdrojem vitaminů a minerálních látek, které pomáhají předcházet některé příznaky kolitidy.

přírodní prostředky pro léčbu kolitidy

 • jedním z nejjednodušších a nejefektivnějších léků pro léčbu kolitidy je použití šálky vody se dvěma lžičkami medu a jablečného octa před každým jídlem. Pijte tento nápoj třikrát denně.
 • dalším nástrojem v boji proti kolitidy bude sklenici vody se špetkou kořen marshmallow, budete muset vařit po dobu 5 minut. Pak nechte tuto směs trochu rozmíchat a napjat ji. Tuto infuzi stojí jednou denně po dobu několika týdnů. Doba příjmu nezáleží.
 • Připravte pás, míchání minerální vody, jablka, mrkve, okurky a řepy. Vypite jednu porci ráno a další večer každý den po několik týdnů.
 • Vezměte jednu nebo dvě polévkové lžíce lněný olej a nechte ho louhovat ve vodě po dobu jednoho dne. Před použitím je třeba směs důkladně promíchat a lépe jej užít na prázdný žaludek.
 • Rýže Broth je také skvělý způsob, jak snížit příznaky kolitidy. Chcete-li to, budete potřebovat šálek rýže vařené s třemi šálky vody po dobu 20 minut. Nechte ho vylupovat a pak ho napněte a vypijte zbývající kapalinu. ▶ Heřmánkový čaj pomůže snížit zánět tlustého střeva. Můžete ho vypít několikrát denně.
 • vynikající přírodní léčba pro kolitidy je nástroj založený
 • aloe vera můžete připravit sami doma, nebo koupit v obchodech se zdravou výživou nebo lékárnách. Gel obsažené v rostlině, pomůže obnovit sliznice tlustého střeva a střevního traktu obecně.Lidé, kteří jsou náchylnější ke vzniku kolitidy
 • doporučujeme jíst více jablek a papája, neboť tyto dva plody také pomoci při léčbě kolitidy.


  4 Domácí prostředky pro zabíjení kukuřice

  4 Domácí prostředky pro zabíjení kukuřice

  Víte, proč se tvoří kukuřice? Chcete-li nás chránit. Objevují se, když je kůže třepána botou nebo pracovním nástrojem, jako je lopata nebo pero. Takže stojí za to vědět, co je zapotřebí pro léčení kukuřice. Tělo ví, že když se to stane, epidermis je v nebezpečí a může se objevit bolestivé puchýře. Proto se naše tělo rozhodne posílit část těla, kde trpí velkým třením.

  (Lidových opravné)

  10 úžAsné způsoby, jak používat balzám „Zlatá hvězda“

  10 úžAsné způsoby, jak používat balzám „Zlatá hvězda“

  Natural znamená „Zlatá hvězda“ - což je krém, který byl použit pro let k úlevě od kašle a dalších nachlazení. jsme asi všichni vzpomenout na dobu, kdy naše matka nebo babička použitý tímto způsobem, když jsme měli problémy s nachlazením. Ale kdo ví, že ji můžete použít nejen z chladného? "Zlatá hvězda" má mnoho dalších užitečných aplikací, které vás mohou překvapit.

  (Lidových opravné)