Zvedání povislá kůže s přírodní krásy nástrojů


Zvedání povislá kůže s přírodní krásy nástrojů

ochabování pleti - přirozený proces, ke kterému dochází s věkem a jak jsme rychle získávají nebo zhubnout. Most je evidentní v některých částech těla, například v oblasti dolní čelisti a paží.I když není možné zcela zbavit se povislé kůže, ale může zlepšit svůj vzhled. Jak to udělat? S použitím přírodních receptů, které pomáhají podpory povislé kůže a zabraňují ztrátě kolagenu a elastinu.

Domácí léky na snížení pokleslé kůže

Existuje mnoho nástrojů, které lze udělat doma obnovit přirozenou strukturu pokožky. Použitím těchto domácí produkty, jen proto, aby se zbavit volné kůže a vypadat mladší. Maska

vaječného bílku Mix jeden vaječný bílek s lžící oleje a tymiánu a použitelnét ejako maska ​​pro tvářeI. Je to jeden z nejúčinnějších prostředků v boji proti povislé kůže a vrásky.

vejce stimuluje produkci kolagenu a tymián olej pomáhá zvlhčit pokožku. Tato kombinace přispívá k posílení pleti a zabraňuje jejímu „natahování“.

Banana maska ​​maska ​​vyrobená z kaší zralého banánu, lžíce medu a lžičku olivového oleje přispívá k posílení pokožku a činí ji zářivá. To také pomáhá udržet vlhkost, což zase snižuje průvěs kůži a reguluje mazu výrobní (přírodní olejovitá látka produkovaná mazových žláz pro mazání a vodotěsný kůže).

pastu kurkumy a vody

Udělejte si pastu z kurkumy a vody, aplikovat rovnoměrně na obličej. Nechte zaschnout po dobu 15 minut a poté opláchněte studenou vodou. CI Postup by měl nejefektivněji vist obnovit kožní elasticitu, jestliže jeho vlna opakování několikrát týdně.

maska ​​podle nároku olunytsa jogurt a

Mash jahody, přidejte několik lžic jogurtu a míchejte, dokud pasta, která může být aplikována na obličej. Nech to po dobu několika minut, poté opláchněte. Tato kombinace působí jako vynikající tonikum a pomáhá utáhnout volné kůže. To také zlepšuje krevní oběh a dává obličeji svěží vzhled. Rajčatová šťáva

Nalijte šťávu z čerstvých rajčat a naneste ji na povrch kůže jemnými, kruhovými pohyby. Masírujte asi pět minut, poté opláchněte studenou vodou. Systémové použití rajčatové šťávy pomůže snížit lektvost pokožky a současně zajistí, aby póry byly uzavřeny, takže vaše pleť bude mít krásný vzhled.

Maska ze sintalového dřeva

Vytvořte směs pasty kombinací čistého santalového dřeva s vodou a použijte k odlupování pokožky pomocí lehkých tlaků. To pomůže obnovit přirozené barvy pleti.

Kůra santalového dřeva je jedním z nejlepších přírodních léčiv, protože pomáhá eliminovat akné, pupínky, suché skvrny, normalizovat kožní tuk, pocení atd.

Je lepší dát přednost nikoli koupenému prášku santalového dřeva, ale pokrýt santalové dřevo pevnou maltou nebo jiným pevným předmětem vodou, až se vytvoří směs pasty.

Odlupujte normální pokožku

Vezměte dlouhé uklidňující horké koupele s mořskou solí. Pomáhá posilovat kůži a zvyšovat její tón. Postupujte po dobu jednoho týdne, abyste se zbavili chabé pokožky, stimulovali svaly a obnovili ji do mladého mladého vzhledu.

Geranium Essential Oil

Tento éterický olej má vynikající vlastnosti, pokud jde o zlepšení stavu pokožky. Některé ženy mají mastnou pleť, náchylné k akné nebo akné, dokonce i v dospělosti. Když kůže stárne, stane se matná, nedbalá, omámená.

V tomto případě pomůže silice z geranium. Tento nádherný výrobek má mnoho příznivých vlastností (tónuje pokožku, reguluje tvorbu tuku, snižuje akné a vyhlazuje vrásky). Stačí použít několik kapek na obličejI vlna tampónohm nebo platí s vaše oblíbené krém.

Citronový esenciální olej

Citronová vůně je obecně spojena s čerstvostí a energií. Takto vypadá vaše pokožka po aplikaci oleje. Lemon je skvělý citrus, který může být používán mnoha způsoby, díky svým neškodným, ale silným antiseptickým vlastnostem. Pokud jste dříve používali antibakteriální mýdlo, pak pravděpodobně víte, že kůže je zároveň suchá a popraskaná.

éterickéa olej citrón, naopak, snižuje tvorbu kožního mazu bez poškození kůže, uzavírání pórů, vyhlazuje vrásky a tónuje pokožku. Aplikujte ho na bavlněný tampón nebo jej promíchejte vodou a sprejem postižených oblastí.

Přírodní oleje

Existují přírodní oleje, které činí pokožku opravdovým zázrakem. Každý z nich dává pokožce jemnost a pružnost a krásný, jasný mladý vzhled. Nejpopulárnějšími křemennými oleji jsou olej z hroznů, mandle, kokosový olej a olej z avokáda.

Existuje mnoho způsobů, jak je použít, nejjednodušší způsob, jak aplikovat tenkou vrstvu na obličej a masáž až do úplného vstřebávání pokožky. Můžete také kombinovat olej s krémem a vitamínem E, nebo se smíchat s vaším oblíbeným hydratačním krémem.

Smažte sóda na pečení

Soda pečlivě promíchejte teplou vodou, abyste vytvořili směs pasty, aplikujte ji na krouživé pohyby na kůži. Potravinářská soda pomáhá snižovat tuhost pokožky a zbavit se akné, činí pokožku velmi měkkou, uzavírá póry a vyhlazuje vrásky. Tak jsem n případukůži thobličej vypadá unaveně a thin ‚yaloyu, okamžitě jí pomohl obnovit pomocí jedlá soda.


Přírodní způsoby, jak růst vlasů rychleji

Přírodní způsoby, jak růst vlasů rychleji

Mnoho žen chce mít silné a dlouhé vlasy, jako princezna Rapunzel. Ale někdy se zdá, že tento den nikdy nepřijde. Jste jedním z těch, kteří se cítí frustrovaní, protože vaše vlasy rostou tak pomalu, že se zdá, jako by vůbec nevyrůstaly? Přečtěte si náš článek o jednoduchých a přirozených tajemstvích, které urychlí růst vlasů.

(Krása)

Proč vlasy? Zjistěte příčiny a produkty, aby se zabránilo této

Proč vlasy? Zjistěte příčiny a produkty, aby se zabránilo této

Máte problém s tenkými vlasy? Všimli jste si, že neustále klesá? Pokud tomu tak je, měli byste vědět, že vlasy jsou poměrně běžné a vy nejste jediný. Co byste měli vědět o vlasy lidského vlasu - dlouhé vlákno, který se skládá z vlasového tyče (viditelná část), kořen (vlasové folikuly) a cibule (do konce vlasového folikulu, jimiž vlasy dostane živiny).

(Krása)