Přírodní prostředky pro dlouhé řasy


Přírodní prostředky pro dlouhé řasy

zdraví Postupem času řasy tenčí a kratší, přes procesy ztráty a regenerace. obchodů a kosmetické salony jsou nástroje, které umožní vaše řasy dlouhé a krásné, ale můžete snadno dostat ke stejnému výsledku, aniž by museli opustit domov, díky živiny obsažené v některých výrobcích pro domácnost.

Pokud chcete mít zdravéřasy déle, musíme se postarat o ně každý den. nepoužívejte příliš mnoho řasenky, Nesahejte oči a vyhnout se používání řas natáčky. Mohou způsobit stříhání nebo lámání řas.

opatrně odstraňte make-up, řasy jsou velmi slabé, protože, jak prudké pohyby mohou způsobit vypadávání vlasů.

Níže jsou uvedeny některé recepty, které vám pomohou v péči o řasy. Pamatuji si, péče o každou část těla je naprosto zásadní pro vaše zdraví.

Olive Tento produkt lepší než jiné řasy folikulů očistí, odstraní všechny nečistoty. Tento proces stimuluje růst.

Použijte vatový tampón používat olej každý večer před spaním. Zůstává odebrat druhý den ráno.

Ricinový olej Díky svým vlastnostem, ricinový olej hydratuje a posiluje řasy, stimulující jejich růst. Naneste před spaním a odebrat druhý den ráno, stejně jako olivový olej.

Můžete si vzít prázdnou tubu řasenky, nalít do ní a ricinový olej používaný pro mazání řasy. Daisy

Po umytí a odstranění make-up vařit květy heřmánku v hrnci. Jakmile je vývar mírně ochladí, mokré vatový tampón a vetřete ho do svých řas. Tento postup každý den opakovat, protože výsledek bude viditelný po jediném použití. Pokud jste konzistentní, všimnete si výsledky v asi měsíc.

mrkev, pomeranč, pyl a ořech šťáva

Tyto složky obsahují velké množství vitamínů, které pomáhají vyživují řasy se vaše. Mix šest mrkev, čtyři pomeranče, dvě polévkové lžíce pylu a lžíci ořechu. Vezměte šťávu z těchto složek v dopoledních hodinách a pít po dobu dvou měsíců. Trim řasy

Řezání konečky řas, stejně jako vlasy mohou stimulovat jejich růst.

jíst potraviny, které obsahují keratin

Keratin je jedním ze základních živin, které podporují zdraví, řasy. To je důvod, proč musíte jíst potraviny bohaté na bílkoviny, jako je kuřeka, a onba jsemvajec, rýže a a Bobov.

Vitamin C Vitamin C přispívá k posílení obou kostí a vlasů. Jíst pomeranče, kiwi, papája, jahoda, citron, meloun a jiné ovoce a zeleniny, které obsahují vysoké množství vitaminu C. řas hřeben

Stejně jako vlasy, řasy česání každý den zvýší jejich růstový. Udělejte to každý večer před nanesením oleje. Udržujte své štětce čistý hřeben.

nejí tuku potraviny, které jíme, vliv na normální proces v našem těle. Například nadměrná konzumace tučných jídel zpomaluje růst řas. Sledujte své zdraví tím, že jí hodně ovoce a zeleniny.

Pokud zjistíte, že řasy vypadnutí více, než je obvyklé - by se měli poradit s dermatologem za účelem léčby. Výše ​​uvedené doporučení vám pomůže, aby řasy lesklý, silný a dlouhý, ale můžete mít nějakou infekci nebo jiné onemocnění, které způsobuje vaše řasy slabší a méně zdravé.


Zpomaluje stárnutí Himálaji

Zpomaluje stárnutí Himálaji

Zdraví Pravděpodobně jste slyšeli o mimořádné schopnosti lidí žijících v horách Himálaje. Mnoho z nich přežívá až 100 let v dobrém zdravotním stavu: fyzické i psychologické. Průměrná délka života zemí v tomto regionu, jako jsou Tibet, Bhútán, Nepál a Indie, je prostě působivá. A to vše kvůli přísným strádám, které každodenně sledují.

(Krása)

6 Cvičení, aby účinně bojovat proti celulitidě

6 Cvičení, aby účinně bojovat proti celulitidě

Zdraví Celulitida - je tuk, který tvoří pod kůží. On se objeví na nohou, hýždích, břichu a dalších viditelných částech těla. Mnoho žen zjistí, že nevýhodou tělo, po tom všem, štíhlý a plný žen trpí celulitidou se ve větší či menší míře. Přestože celulitida není nemoc, protože nemá přímý vliv na zdraví, většina lidí, kteří hledají způsoby, jak se vypořádat s tím, aby pleť vypadat lépe.

(Krása)