Přírodní prostředky pro boj s ječmen


Přírodní prostředky pro boj s ječmen

Ječmen přírodní prostředky - do kopce, který tvoří oční víčka, často v důsledku zánětu mazových žláz. Tento malý červený pupen na základně řas je opravdu nepohodlný a ve většině případů je obtížné ho odstranit.

Často se vyskytuje, když jsou mazové žlázy oka ucpané, což způsobuje reprodukci bakterií. Vzhled ječmene je podobný běžnému akné, ale postižená oblast je velmi nepohodlná a neatraktivní.

Ve většině případů je to důsledek špatné hygieny, zvláště dotek očí špinavými rukama nebo špinavými brýlemi. Pokud je to příčina, je pravděpodobné, že jste nakaženi bakteriemi Staphylococcus.

Někdy zánět může také objevit jako symptom takových poruch jako jsou: anémie

  • cukrovka, hormonální poruchy
  • problémy alergie s štítné žlázy Chronický zánět oční

Odstranění této poruchy obvykle trvá několik dní a tam sám. Naštěstí existuje několik přírodních léků, které vám pomohou léčit, snížit zánět a zmírnit nepohodlí.

Horké komprese

Použití horkých kompresí je dobrý způsob, jak snížit zánět postižené oblasti.

Teplo by se mělo používat se stlačenou horkou vodou. Pro dosažení nejlepších výsledků je nutné opakovat postup několikrát denně.

Někteří lidé si myslí, že použití studených kompresí může mít stejný účinek, ale pomocí tepla, urychlíte proces hojení.

Heřmánek

Tato rostlina má protizánětlivé vlastnosti, které mohou pomoci snížit výboj a výsledné podráždění.

Přidejte několik čajových lžiček heřmánek květů do šálku horké vody, nechte vychladnout a poté použijte čistou látku na postižené místo.

Brambory

Šťávy získané při řezání brambor mohou být velmi užitečné pro ošetření ječmene.

Brambory nakrájíme na kusy a položíme do lednice. Po ochlazení se aplikujte na podrážděné oční víčka, aby se snížil zánět.

Aloe vera

Šťáva z této rostliny obsahuje antibakteriální sloučeniny, které mohou bojovat proti stafylokokům a urychlit proces hojení.

Abyste to mohli využít, odstraňte gel z aloe vera z stopky a navlhčete v ní bavlněný tampón. Aplikujte přímo na malou vanu. ★ Přeslička

Přeslička čaj má tart a léčebné vlastnosti, které mohou snížit bakterie způsobující ječmen.

Připravte čaj ze sušené rostliny a sklenici vody. Umyjte bavlněný tampón a aplikujte na postiženou oblast.

Mrkev

Teplé mrkev může být také velmi užitečné při odstraňování a snižování ječmene a jeho nepříjemné příznaky.

Vroucíte litr vody, přidejte několik plátků mrkve. Míchat mrkev po dobu 20 minut, dokud měkký, pak se zavřete oči a nechte 10 minut.

Důležité!

V žádném případě byste se neměli pokusit stlačit ječmen jako akné

, protože to může šířit infekci do zbytku oka. Nejlepší je počkat, dokud nezmizí sama.Protože ječmen je nakažlivý,

by neměl být sdílený s ručníky, kosmetikou a dalšími předměty, které mohou přenést bakterie na jinou osobu. Nejlepší je použít papírové ručníky a vyhnout se výrobkům, které mohou zhoršit podráždění. Pokud se porucha zhorší a nepokračuje několik dní, měli byste se poradit se svým lékařem.


Výhody ananasu 5 výhod pro lidské zdraví

Výhody ananasu 5 výhod pro lidské zdraví

Přírodní prostředky jste někdy přemýšleli o výhodách ananas? Toto ovoce má některé neuvěřitelné vlastnosti. Ačkoli to může vypadat divně s jeho hrubé textury, jakmile to řez, budete překvapeni. Zjistíte, že toto ovoce zlaté a šťavnaté, nemůžete držet to zkusit. Ananas jsou chutné tropických chuť a sladké a kyselé mix vytváří jedinečnou chuť na horký den.

(Lidových opravné)

12 Přírodní prostředky pro nervozity

12 Přírodní prostředky pro nervozity

Přirozenou cestou, i když máte časté problémy s nadměrnou nervozitu, ne okamžitě zahájit léčbu. Existuje mnoho trezor, bezdrogové přírodní produkty, které pomáhají v boji proti nadměrné nervozity, počínaje problémem psychologické analýze nemoci a konče různými aplikacemi pro potraviny a čaje, které vám pomohou uklidnit.

(Lidových opravné)