Fyzické a nenákladný prostředek pro čištění domů


Fyzické a nenákladný prostředek pro čištění domů

Přírodní produkty Věděli jste, že čištění domů mohl použít jako ocet, jedlá soda a citronovou potravin Tyto levné a přírodní produkty? V tomto článku vám vysvětlíme, jak s těmito výrobky vyčistit svůj domov, a řekněte nám o výhodách těchto přírodních čistících produktů.

Výhody přírodních čističů

pomocí ocet, jedlá soda a citronovou úklid, získáte následující výhody:

 • Jsou levnější
 • Jsou velmi účinné
 • Jsou jednoduché na používání
 • Jsou k dispozici
 • Neobsahují jakékoliv toxické látky
 • Oni šetrná k životnímu prostředí

Jablečný ocet také to, že ocet je velmi užitečný produkt pro lidské zdraví a nádherné kosmetických výrobků pro pokožku a vlasy, je možné jej použít k čištění domu. Výrobek, ačkoliv neobsahuje žádné chemické aplikace tohoto nepřestává být velmi efektivní, protože octem obsahuje kyselinu vinnou, kyselina octová a kyselina citrónová, která se mocný nástroj pro dezinfekci dělá.

Ocet pomůže vyčistit starý tuk a další nečistoty, odstranit špatné zápachy a vrátit předměty do bývalého lesku. některá použití octa pro úklid: kuchyně

 • : Mix octa s vodou v poměru 1: 1 a nalijte do rozprašovače. Tímto řešením můžete vyčistit povrch kamen a kuchyň.
 • Pro sklo a okna: namísto nákupu speciálních nástrojů pro čištění oken, zkuste ocet smíchaný s vodou v poměru 1: 5. Nalijte ji do lahve ze starého čističe oken.
 • Pro praní: ocet, můžete vyměnit obchod pro změkčení prádla. Ocet navíc pomůže udržet pračku v původním stavu.
 • pro rzi Odstranění: skvrny a stopy rzi lze odstranit hadříkem namočeným v octě nebo poškozené namočením věci v misce s octem po dobu několika hodin.
 • pro nábytek a dřevěné podlahy: ocet je skvělý způsob, jak vyčistit a leštit nábytek a dřevěné podlahy. Chcete-li připravit takový čisticí prostředek, míchat ocot troškou vody.

Pokud se vám nelíbí specifický zápach z octa, přidejte několik kapek esenciálního oleje na základě tohoto produktu. Doporučujeme používat esenciální oleje, které mají čistící vlastnosti: citron, čajovníkový olej a máta peprná. V některých kulturách Tam je víra, že ocet nejen pomáhá čistit znečištěné povrchy, ale má také schopnost propouštět

obydlí na negativní energie.

Jedlá soda Jedlá soda je také skvělý výrobek pro použití v mnoha ohledech v kuchyni, osobní péče a domácí čistící

. Soda může nejen bělení zubů a dát lesk vlasů, může být použit jako všelék na dezinfekci, jakož i octa. Můžete dokonce kombinovat tyto dva produkty pro přípravu některých nástrojů.koupelny a dlažba

 • : nasypte malé množství jedlé sody na hadříkem nebo houbičkou a vetřete ho důkladně a koupelně dlažba. Poté tyto oblasti umyjte vodou a nechte je uschnout. Pro mytí
 • : Jedlá soda je skvělý způsob, jak umýt, protože to může zmírnit prádlo, odstranění skvrn a mastnoty a odstranění nepříjemných pachů.K odstranění zápachu:
 • sodu pomůže odstranit zápach ze starých bot, špinavý koberec, odpadky, zkažených potravin nebo toalety domácích zvířat. Léčit oblastí, které potřebují vyčistit, malé množství jedlé sody, a po chvíli se věci setřást zbytky prášku.

Lemon Citronová šťáva je jeden z nejlepších produktů pro čištění těla, protože to pomáhá odstranit tuk a čistí krev. Také citron může být použit pro čištění domu a odstranění nepříjemných pachů.

 • Koupelna: Citronová šťáva je vynikající nástroj pro dezinfekci, který může vyčistit koupelnu a WC. Obzvláště špinavé oblasti lze ošetřit polozkou citronu a třešit její šťávu na kontaminované místo.
 • mikrovlnami: dát do sklenice mikrovlnná trouba s vodou a citrónovou šťávou (v poměru 1: 1). Ohřívajte nádobu vodou po dobu 2 minut, aby se mastnota a jiné lepivé nečistoty více hodily k praní. Poté mikrovlny důkladně otřete hadříkem.
 • k bělení: s cílem proměnit své bílé šaty, jeho bývalý bohaté barvy, přidejte pračky trochou citrónové šťávy. To pomůže dát spodní prádlo jasnější barvy bez poškození vlákna tkaniny.


  Přírodní krém pro ošetření řezů a jizev přírodní prostředky

  Přírodní krém pro ošetření řezů a jizev přírodní prostředky

  Většina lidí, kteří mají jizvy chtějí schovat způsobem, který nenaruší vzhled pokožky. Tyto nevýhody jsou obtížné se zbavit, jen v průběhu času, některé z nich mohou zmizet úplně. Náhodné řezy, škrábance, chirurgické zákroky jsou příčinou jizvení. Nemají vážné riziko pro zdraví, jsou nepohodlí, které ovlivňují sebevědomí a sebevědomí.

  (Lidových opravné)

  Užitečné přírodní nápoje pro ženy

  Užitečné přírodní nápoje pro ženy

  Existuje skupina přírodních nápojů , které jsou skvělé pro nás, ženy. Někdy nemáme dostatek energie, nudné bolesti hlavy nebo bolesti kloubů. Tyto nepříjemné skutečnosti života mohou být zmírněny řadou přírodních nápojů, které mohou také kompenzovat nedostatek určitých užitečných prvků. Proto doporučujeme, abyste vzali v úvahu přírodní nápoje, , které pomohou lépe se starat o zdraví.

  (Lidových opravné)