Přírodní prostředky pro odstranění bradavic


Přírodní prostředky pro odstranění bradavic

Bradavice - To není příliš atraktivní kožní výčnělky způsobené lidským papilomavirem (HPV). Tento virus má více než 100 různých typů, z nichž každá působí na lidské tělo svým vlastním způsobem, v závislosti na síle svého imunitního systému. Virus, který vede k vzhledu bradavic relativně neškodné, nicméně, někteří IDP mohou způsobit vážné onemocnění.

Bradavice vyvolané virem se mohou snadno rozšířit do různých částí těla, stejně jako kontakt s kůží a jinými lidmi. Nyní existuje mnoho běžných způsobů, jak odstranění bradavic, nicméně, oni nejsou vždy 100% účinný a není vhodný pro všechny.

Pokud jste jedním z těch, kteří nedokázali odstranit bradavice pomocí tradičních metod, mohou být užitečné domácí léky. Jsou velmi hospodárné, snadno použitelné a při běžném používání výsledky jen překvapí.

Jablečný ocet

Jablečný ocet je jedním z nejčastěji používaných domácích prostředků. Tajemství jeho úspěchu v léčivých vlastnostech. Tento produkt není jen levné, ale také velmi odstraňuje bradavice. Samotný ocot však nezabije virus, který způsobuje bradavice, jeho kyselina pouze napadá jejich mdlovou část.

Budete potřebovat:

  • 2 polévkové lžíce jablečného octa
  • Pšenice disk nebo kus bavlny

Co dělat?

Mokré vatové bavlny v octě a aplikovat na bradavice. Gázu pokryjte pásem a nechte ji v noci, aby lék fungoval. Další den ráno odstraňte gázu. Pro dosažení nejlepších výsledků opakujte proceduru každou noc před spaním (během jednoho až dvou týdnů).

Banánová kůra

Banány jsou skvělé pro péči o pleť a v tomto případě obsahují proteolytický enzym, který rozpouští bradavice.

Budete potřebovat:

  • 1 banánová kůže

Co dělat?

Stříkat interní banánovou kůru, abyste získali bílou pastu. Dejte ji na bradavice. Nezapomeňte si umýt ruce tak, aby se formace nerozšířila do jiných částí těla. Opakujte postup, dokud nezískáte požadované výsledky.

Vitamin C

Aplikujte vitamín C přímo na bradavice a můžete zabít virus, který jim způsobuje. Tento nástroj už roky neztratil popularitu a ti, kteří ho využili, dosáhli pozoruhodných výsledků.

Budete potřebovat:

  • 1 pilulku vitamínu C
  • Stomata
  • trochu citronové šťávy

Co dělat?

Vitamin C rozpusťte v maltě a přidejte trochu citronové šťávy a připravte si pastu. Aplikujte směs pouze na bradavici, pokryjte gázou a nechte přes noc. Postup by měl být opakován každý den.

Basil

Basil - je další skvělý způsob, jak bojovat proti viru, který vede k výskytu bradavic. Tato rostlina je známá svými úžasnými antivirovými vlastnostmi, které velmi pomáhají bojovat proti bradavicím.

Budete potřebovat:

  • ¼ sklenice čerstvé bazalky
  • Gáza nebo obvaz

Co dělat?

Vypláchněte bazalku a nakrájejte ji na pastovou pastu. Aplikujte na bradavici a zakryjte je gázou nebo obvazem a nechte přístroj pracovat přes noc. Postup by měl být opakován každý den po dobu dvou týdnů.

Pampeliška

Pampeliška obsahuje mléko, které je nesmírně účinné v boji proti bradavicím. Pokud máte tyto květiny ve dvoře nebo zahradě, nezapomeňte použít jejich vlastnosti.

Budete potřebovat:

  • 1 pampeliška
  • Bond

Co dělat?

Řez květu pampelišky a vezměte mléko, které je obsaženo v jejím kmeni. Aplikujte ho na bradavice a zakryjte obvazem. Pro úplné odstranění bradavic, užívejte tento lék dvakrát denně.


Jak rychle zastavit svalové křeče nástroje

Jak rychle zastavit svalové křeče nástroje

Fyzické Svalové křeče mohou být velmi bolestivé, proto je důležité vědět o rychlé a přírodní způsoby, jak k jejich odstranění, a to zejména pokud často trpí nich. S dnešním článku se dozvědět nějaké efektivní řešení těchto problémů a náhlé bolestivé křeče. Svalové křeče Tato porucha je mnohem běžnější, než si možná myslíte.

(Lidových opravné)

5 Bylinné proti příznaky syndromu dráždivého tračníku

5 Bylinné proti příznaky syndromu dráždivého tračníku

Přírodních produktů Teenageři často trpí syndromem dráždivého tračníku, ačkoli to také může ovlivnit také někteří lidé, kteří dosáhli plnoletosti. Na rozdíl od jiných poruch trávicí soustavy tato podmínka nezpůsobí žádné změny ve struktuře nebo metabolismu střeva, a infekční agens nejsou její příčiny.

(Lidových opravné)