Přírodní způsoby, jak růst vlasů rychleji


Přírodní způsoby, jak růst vlasů rychleji

Mnoho žen chce mít silné a dlouhé vlasy, jako princezna Rapunzel. Ale někdy se zdá, že tento den nikdy nepřijde.

Jste jedním z těch, kteří se cítí frustrovaní, protože vaše vlasy rostou tak pomalu, že se zdá, jako by vůbec nevyrůstaly?

Přečtěte si náš článek o jednoduchých a přirozených tajemstvích, které urychlí růst vlasů.

Pro zrychlení vlasů vyvarujte se účinkům tepla

Když zahřejete vlasy, ani si neuvědomujete, že byste jí ublížili. I když se to v určitých případech nedá vyhnout, pokud je to možné, nechte vlasy přirozeně vyschnout.

Pokud denně používáte vysoušeče vlasů a kartáče, bude to mít negativní vliv na růst vlasů.

Přečtěte si také článek: „Narovnejte si vlasy s přírodními ingrediencemi, které jsou v každé kuchyni“

končí pravidelně zdobené, pokud chcete rychleji vlasy vidrostalo občas rozseká ji. Obecně platí, že pro zdravý růst je nutné řezat špičky každé dva až tři měsíce.

Změňte svůj účes

Pokud chcete mít delší vlasy, je možné, že nastal čas změnit váš účes. Pokud ji po dlouhou dobu fixujete na určitou pozici, může to způsobit poškození.

Pravidelně mění styl styluvyhnout se trvalému zatížení na jedné a stejné zóně vlasů. Takže mu uděláte silnější a zbavíte se řezaných zubů.

Vždy používejte klimatizaci

Kondicionér pomáhá nahradit oleje a bílkovinyobsažené uvnitř chloupků. Díky tomu můžete zabránit poškození vlasů a bude růst mnohem rychleji a zdravěji.

Po umytí vlasů opláchněte studenou vodou

Před opuštěním sprchy rychle opláchněte vlasy malým množstvím studené vody. Kvůli tomu udrží přirozenou vlhkost a po vyschnutí bude výrazně hladší .

Tento postup trvá jen několik vteřin, ale v průběhu času pochopíte, jak důležité je pro vlasy.

Správně česání vlasů

Nesprávné česání vlasů mu může zabránit normálnímu růstu. To je důvod, proč je důležité nejdříve rozdělit vlasy a hýbat je s částmi, postupně se pohybující odkonce ke kořenům.

Pokud poškrábání ve směru od shora dolů, obvykle tvoří malé kuličky, které splutuyutsya a poškození podstatné části vlasů. To je důvod, proč škrábání by měli být opatrní a správné.

Nenamotávejte vlasy do ručníku

Pokud zabalit vlasy do ručníku, může dojít k poškození jehovlákno. Také ženy často zpoždění ručník příliš mnoho, který má také negativní vliv.

Tento zvyk vlasy oslabí a rozbije vlasy nejzranitelnější, kteří často mohou být viděny na oděvu. Ještě

masírujte vlasovou pokožku zdravou pokožku hlavy je klíčem ke zdravé vlasy. Zacházet, jako by to byly klíčky, který roste ze země. Je-li půda je chudá, bude závod správně roste.

A totéž platí i pro vlasy. Dělat jemnou masáž pokožky hlavy, když ve sprše, a to stimulují krevní oběh a podporuje růst vlasů.

Použití hedvábí povlaky na polštáře bavlněné povlaky na polštáře mohou poškodit vlasy, zatímco hedvábí a saténu, je mnohem vhodnější pro postele, protože mírnější.

Takže pokud chcete, aby vidrostalo vlasy rychleji, zvažte nákup nové povlaky na polštáře. Jíst správně

-li tělo je zdravý, pak vlasy budou zdravé. Chcete-li sledovat tuto dietu, bohatou na vitamíny a proteiny.

pokusit Také jíst potraviny s vysokým obsahem zinku, železa a vitamínů(A, B, C a E), a sice:

  • mléčné výrobky (mléko, sýry)
  • vejce kuřecí
  • celozrnné
  • losos avokádo
  • čerstvé zeleniny (špenát , brokolice, květák)

Použití vlasy masky

Pokud regrown vlasy na ramena, je již o několik let starší než jeho kořeny, a proto vyžaduje zvýšenou pozornost.

používejte masku pro výživu vlasů alespoň jednou týdně, a to vám řekne „děkuji“, protože jeho neuvěřitelným výhledem.

pokusit se přidat k němu éterických olejů, včetně kokosového ořechu, jojobový a mandlový. Jsou silní smáčedla, že učinit vlasy silnější, krásnější a usnadnit její růst.

Doporučujeme přečíst si článek o pražených mandlí a rozmarýnem ke zlepšení paměti

Používat doplňky pro zlepšení zdraví vlasů

Zapnutí doplňky ve vaší stravě - je to skvělý způsob, jak podpořit růst vlasů. Ty nejúčinnější jsou biotin, kyselina listová, rybí olej, řasy a lněný olej.

Doporučujeme po určitou dobu, a to střídavě používat každý z nich určit, která vám vyhovuje nejlépe.


Co se netýká pokožky

Co se netýká pokožky

Vaše kůže je váš největší orgán. Ona je neustále pod vlivem různých faktorů, které mohou ovlivnit zdraví. klima, jídlo, hladina vody v těle, každodenní návyky a mnoho nástrojů pro péči o sebe mohou mít vliv na stav pokožky kladně nebo záporně, v závislosti na tom, jak se postarat o to. Nejzranitelnější je kůže na obličeji a krku .

(Krása)

Co akné mluví o vašem zdraví?

Co akné mluví o vašem zdraví?

Zdraví Akné dochází, když mazové žlázy produkují více ropy, než je obvyklé, ucpávání pórů a odchyt odumřelých kožních buněk a kožního mazu. Když se to stane, vytvoří se pupeny a akné, jejichž intenzita projevu se může měnit. Akné je obvykle spojeno s hormonálními změnami, které se vyskytují během puberty, menstruace, těhotenství, porodnosti a zvládání stresu.

(Krása)