Přírodní šťávy pro léčbu a prevenci chudokrevnosti


Přírodní šťávy pro léčbu a prevenci chudokrevnosti

recepty Jedním z hlavních příčin anémie je nedostatek železa v těle. Anémie se často vyskytuje u žen, a to zejména při prudkém menstruace nebo přes špatné stravovací návyky. V tomto článku dáváme několik receptů na přírodní šťávy, které pomáhají při léčbě a prevenci anémie.

železa - zásadní složkou účastní syntézy červených krvinek a hemoglobinu. Že červené krvinky zapojené do přenosu kyslíku z plic do tělesných buněk, které jsou nezbytné proces, který porušil v případě anémie doprovázené nachlazení, oslabení vlasů a nehtů, blidnistyu, bušení srdce ... Zde je několik receptů na přírodní šťávy, které pomáhají v léčba a prevence onemocnění, jako je anémie.

džus pro léčbu a prevenci chudokrevnosti beet-

Mrkvová šťáva v řepné šťávy obsahuje velké množství železa, které pomáhají při léčbě a je dobré preventivní opatření anémie. Přidání mrkev usnadňuje vstřebávání železa, jakož i pivovarské kvasnice - další velký spojence v boji proti nedostatku železa. Složení

  • 1 řepy 1 mrkev
  • 1 polévková lžíce pivovarské kvasnice
  • sklenicí vody

 • Příprava praní a řezání řepy a mrkve. Směs promícháme přidáním sklenice vody. Přidejte pivní kvasnice. Před snídaní byste měli užívat.

petržel šťáva chuť docela koláč, ale ujišťuji vás, - skvělý způsob, jak k léčbě anémie. Petržel obsahuje hodně železa a přídavek citronové šťávy mu pomůže lépe absorbovat. Použijte před hlavním kurzem. Složení

 • 1 svazek petržel 1 citron sklenici vody

 • dobré mytí vaření zeleniny. Strouhanou petrželku a promícháme v mísiči se sklenicí vody. Stiskněte citron a přidejte ke směsi. Hořkost nápoje je kompenzována dobrými vlastnostmi v boji proti anémii.

Šťávy z špenátů, řepy a bobulí

Velmi výživný nápoj s vysokým obsahem železa. Vezměte v úvahu dostupnost zeleniny, s potřebnými minerály, jako jsou špenát, bobule a řepa. Nápoj má příjemnou chuť, může být použit před večeří. Dokonale doplňuje stravu a pomůže v boji proti nemoci. Ingredience

 • 5 hrsti bobulí 3 malé ředkvičky řepa
 • 1 2 svazky špenátu
 • sklenicí vody půl lžičky kvasnic

pivovarských Making

 • dobré čisté zeleniny. Broušku nakrájejte na bobule, ředkvičku, špenát a řepu.
 • Přidejte sklenici vodu, promíchejte do homogenní hmoty. Musí se vytvořit charakteristická barva řepy. Přidejte připravenou směs do jemně nasekaných kvasnic. Tento nápoj dokonale pokryje denní dávku železa.
 • Pomalu pijte. Šťáva by měly být konzumoványčerstvě připravené, aby prospěch z živin a potřebné množství železa.
 • Nezapomeňte zahrnout některý z těchto šťáv ve vašem denní dávka.


2 Dietu s cílem zlepšit stav kostí a kloubů recepty

2 Dietu s cílem zlepšit stav kostí a kloubů recepty

Podle některých odhadů, asi 20% světové populace trpí společného bolesti, spojené s opotřebením, artritidy a osteoporózy. Tyto stavy jsou důsledkem poškození chrupavky, šlach a kostního systému způsobené genetickými onemocněními, věkem nebo zraněním. Zmatená skutečností, že bolesti kloubů postupně snižuje kvalitu života a omezuje schopnost pohybu , komplikuje každodenní činnosti.

(Recepty)

Naučte se vařit, přírodní vanilkové vůně

Naučte se vařit, přírodní vanilkové vůně

Vanilla recepty často používán v kulinářské účely, vyzdvihnout přirozenou chuť a přidat lahodné chuti oblíbená jídla, zejména dezerty. Kromě toho, vanilka je široce používána v přírodní medicíně kvůli jeho příznivé vlastnosti. Dnes budete moci využít všech svých výhod tím, že se učíte, jak si vyrobit přírodní vanilkové parfémy doma.

(Recepty)