Natural zóna pro zářivou zdravou kůži znamená


Natural zóna pro zářivou zdravou kůži znamená

přírodní kůže - největší orgán, který je vystaven negativnímu vlivu mnoha faktorů. Životní prostředí, spolu s dietou a životním stylem, může mít vliv na kůži, pokud nejste opatrní.

Cosmetics hrají důležitou roli ve zdravé péče o pleť, ale také třeba krmit ho do antioxidanty, vitaminy, minerály, a samozřejmě, vody, které jsou nezbytné pro kontinuální regeneraci.

Přírodní ovocné slámy a džusy jsou skvělý způsob, jak chránit pokožku zevnitř. Spojují výhody ovoce, zeleniny a semen, aby jí živiny potřebné mít mladé, atraktivní a zářivou pleť.

Strip s banány pro zdravou kůži

banány dát tomto pásmu hustou konzistenci, stejně jako vitamíny, minerály a bílkoviny. Jejich vlastnosti jsou vylepšeny přínosy ananasu, které dodávají nádhernou vůni a tropickou chuť. Kromě toho můžete také přidat zelenou zeleninu, která obsahuje základní živiny pro péči o pleť.

Obecně platí, že tato skupina je silný nápoj plný antioxidantů, vitamínů a minerálních látek, které zlepšují zdraví pokožky, a vypadá to úžasné. Složení

 • 2 zralé banány 1 šálku nasekané ananas (155 g)
 • 2 šálky špenát nebo zelí
 • 1 lžíce drceného lněného semínka nebo lněný olej

Jak se připravit?

Veškeré přísady vložte do míchačky a troubu rozetřete po dobu tří minut. Přidejte více vody v případě potřeby a ochlaďte nápoje.

Strip banánem, mandle a lněná semena

Tento chutný koktejl pro zářivou a zdravou kůži vám dá zdravou dávku rostlinné bílkoviny, draslík, vápník, vlákniny a omega-3 mastných kyselin, třeba pomoci kůže zachovat pružnost a pobyt hydratované. Lněné semeno je velkým zdrojem zdravých mastných kyselin, které bojují proti zánět, snížit zarudnutí, podráždění nebo otok kůže. Ingredience

 • 2 banány 1/4 šálku mandlí (40 g)
 • 1 lžíce lněného semene (10 g)

Jak se připravit?

Nalijte všechny ingredience do mixéru a zkraťte je za pár minut. Okamžitě konzumujte.

Smoothies s okurky, celer a zelené jablko

Tato zóna obsahuje důležité antioxidanty, které pomáhají zpomalit působení volných radikálů a snížit dopad škodlivé UV záření na kůži. Vysoký obsah vlákniny, vitamíny, minerály a voda z něj činí skvělý nástroj pro krásnou a zdravou pleť.

 • Ingredience 1/2 okurky nakrájené 2 středně velké
 • nakrájený celer, na kostičky nakrájené 2 červená jablka
 • 1 malý kousek zázvoru otsyschenoho
 • 1 snítka petrželky 1 snítka špenátu šťávy z půlky citronu

Jak se připravit?

Vloňte všechny ingredience do mixéru s trochou vody a důkladně skartujte. Pijte pás, dokud není čerstvý.

Strip s jahodami a borůvkami

jahod a borůvek mají velmi vysokou hladinu antioxidantů, které pomáhají obnovit kožní buňky, omezují vliv volných radikálů a toxiny, jimiž pokožka vypadá matně a nezdravě.

 • Složení 1/4 šálku čerstvé jahody (55 g)
 • 1/2 šálku čerstvé borůvky (55 g)
 • 1 oloupaný pomeranč, Pitted
 • 1 zralý banán 1/2 šálku bílého jogurtu (125 g)

Jak se připravit?

Dejte všechny přísady do mixéru a mlít na několik minut do hladka. Vychutnejte si lahodnou chuť i výhody pokožky.

Strip s mrkev a jablka

Tento chutný nápoj, který obsahuje vitamíny, minerály, antioxidanty a vlákninu, které pomáhají odstranit toxiny a odumřelé buňky, které mají vliv na zdraví pokožky. Je to skvělý způsob, jak omlazovat pokožku, zlepšit její pružnost a obnovit přirozený tón.

 • Složení 1 vyčistit a nakrájené mrkve 1 nakrájený
 • 1 jablko loupaná citron postavil

Jak se připravit?

Do mixéru vložte mrkev, jablko a citron. Přidejte trochu ledu, abyste ochladili a užívali si.


Naučte se, jak přirozeně vyčistit ledviny

Naučte se, jak přirozeně vyčistit ledviny

Ledviny jsou orgány ve formě fazolí, které se nacházejí v blízkosti středu zad pod okraji. Jsou součástí močového systému a ačkoli jsou pouze velikosti pěstí, život bez nich je prakticky nemožný. Říkají, že jde o složité stroje pro recyklaci, protože jejich funkcí je eliminovat metabolický odpad. Jedním příkladem je vylučování metabolického odpadu, jako je močovina, kyselina močová, fosfáty, sírany, léky a léky.

(Lidových opravné)

Jak vyrobit domácí ekologicky šetrné tekuté mýdlo na mytí vozidel

Jak vyrobit domácí ekologicky šetrné tekuté mýdlo na mytí vozidel

Přírodní tekuté mýdlo byl jedním z nejoblíbenějších čisticích prostředků na trhu, protože umožňuje praní prádla jednodušší. Vzhledem k tomu, tekutá mýdla se stal široce dostupný, je tak populární, že lidé většinou získá výhodu oproti tradičním Břusková mýdlem. však bylo prokázáno, že mnoho přísad v kapalných mil znečišťují životní prostředí a mohou dokonce způsobit kožní alergie po kontaktu s ním.

(Lidových opravné)