Přírodní nápoje z duševní únavy


Přírodní nápoje z duševní únavy

Přiměřená únava.Někdy život se stává opravdu nesnesitelný: blokáda v práci nebo osobní odpovědností a náročné době stresu nebo vyčerpání může vést k úplné psychické únavy. Ale proč nezačnete přidávat přírodní nápoje do vaší stravy? Budou tě ​​potěšit!

1. Jahoda s ovesnou kaší, banánem a medem

Co potřebujete? 1 zralý banán

  • holý ovesné vločky jogurt
  • odstředěné mléko 2 lžíce mleté ​​skořice med

Jak vyrobit pás pro boj s psychickou únavu?

připravit pás s ovesné vločky a banánů opravdu velmi jednoduchý a velmi účinný v boji proti psychickou únavu. Stačí jen namočit ovesné vločky do misky s vodou, aby se změkčila.

Poté musíte vypustit vodu a ponechat ovesné vločky. Vystřihněte zralý banán na kusy a vložte do mixéru spolu s ovesné vločky. Přidejte odstředěné mléko a jogurt. Jak víte, jogurt je velmi užitečné, protože to posiluje imunitní systém a podporuje růst zdravých bakterií ve střevě.

Smíchejte všechny ingredience, nalijte med a nalijte trochu skořice. V ideálním případě byste měli vypít studený pruh. Je osvěží a hydratuje a kombinace banánu, ovesné vločky a medu dává vaše tělo hodně energie. Tento nápoj obsahuje mnoho minerálů, které aktivují mysl a uvolňují únavu.

2. Šťáva s mrkví, řepa a jablka

Co potřebujete? 1 střední řepa

  • 1 zelené jablko 1 mrkev okurka poloviny

1 šálek vody Jak se připravit?

Tato šťáva je vynikající - budete ho milovat a jeho výhody pro duševní únavu se stanou zřejmými. Tak co musíte udělat? Máš asi

zelené jablko doma. Jsou skvělé pro hubnutí, spalování tuků a kontrolu cholesterolu. V kombinaci s řepou a mrkví je tato šťáva bohatá na vitamíny a minerály. Je to také přirozený tonik, který pomáhá tělu zbavit toxinů v ledvinách a játrech. Kromě toho kombinace vitamínů a minerálů jsou také dobře hodí k boji proti únavě, že všichni cítíme, čas od času v moderním světě plná stresu. Jen omyjte všechny ovoce a zeleninu, nakrájejte je a vložte do mixéru.

Okurka vám pomůže zůstat hydratovaný,

je také stojí za přidání ke směsi poloviční okurky. Smíchejte, dokud nedosáhnete šťávu s homogenní konzistencí, a vypijte ji v chladné nebo pokojové teplotě. Budete se cítit lépe najednou. 3. Limety s mandlemi, melouny a hrozny

Co potřebujete?

2 plátky melounu nějaký druh

  • 1 šálek mandlové mléko
  • 10 pecek hrozny chtěli vařit?

Tato dráha je skvělý ranní nápoj.

Pokud se vzbudíte s mírnou bolest hlavy, pocit, letargický a zdevastovaný, neztrácejte příležitost použít tento jednoduchý nástroj. Pro tento recept je nutné předem koupit mandlový mléko. Prodává se v supermarketech, ale pokud dáváte přednost své vlastní domácí recept, je to ještě lepší.

Almond je jeden z nejužitečnějších potravin ve světě a

v tomto případě jsme se zvláště zajímá hořčík, zahrnuty ve svém složení a je ideální pro boj proti únavě, bolest hlavy, bolest v kloubech ... Almond velmi užitečný jako nápoj s ho. Budete potřebovat dva plátky melounů jakékoliv odrůdy

, které dáváte přednost, ale ujistěte se, že jsou čerstvé. Nekupujte hotové džusy v obchodech, protože ztratili většinu svých živin. Vždy seberte čerstvé melouny nebo džusy. Meloun rozdělit a umístit do mixéru.Přidejte 10 hroznů a mandle. Ujistěte se, že k odstranění kůže a semen hroznů, aby byl nápoj mnohem příjemnější, když hroznové kůže je opravdu pozoruhodné vlastnosti.

Promíchejte do mixéru, dokud se nedostanete homogenní kapaliny a nepijte nápoj ochlazený. Je povzbuzující, chutné a

dokonale přizpůsobené duševní únavě. Nikdy tě nezklame.


Dýňová semínka může zlepšit spánek

Dýňová semínka může zlepšit spánek

Recepty tykví smažené malé, ale je to tak přeplněné živiny, hoď ho - to je opravdu škoda. příště budete vařit dýni, dát semena: obsahuje značné množství zdravých tuků, hořčík a zinek, jsou dobré pro vaše kosti. Dnes ne všichni ví: dýně semena jsou skvělé, že vám pomohou spát dobře. Někteří lidé ji milují jako chutné občerstvení.

(Recepty)

5 Nápojů pro hubnutí a posílení imunitního systému

5 Nápojů pro hubnutí a posílení imunitního systému

Ovoce a zelenina mají mnoho nutričních vlastností. Nasytí tělo zdravými přísadami, pomůže zhubnout a posílí imunitní systém. Přispívají také k soudržné práci celého těla. Mnozí lidé nemají jíst ovoce a zeleninu, které jsou nezbytné pro jejich těla, ale musíme si uvědomit, že vyvážená strava - je základem dobrého vzhledu a zdraví.

(Recepty)