Přírodní nápoje z duševní únavy


Přírodní nápoje z duševní únavy

Přiměřená únava.Někdy život se stává opravdu nesnesitelný: blokáda v práci nebo osobní odpovědností a náročné době stresu nebo vyčerpání může vést k úplné psychické únavy. Ale proč nezačnete přidávat přírodní nápoje do vaší stravy? Budou tě ​​potěšit!

1. Jahoda s ovesnou kaší, banánem a medem

Co potřebujete? 1 zralý banán

  • holý ovesné vločky jogurt
  • odstředěné mléko 2 lžíce mleté ​​skořice med

Jak vyrobit pás pro boj s psychickou únavu?

připravit pás s ovesné vločky a banánů opravdu velmi jednoduchý a velmi účinný v boji proti psychickou únavu. Stačí jen namočit ovesné vločky do misky s vodou, aby se změkčila.

Poté musíte vypustit vodu a ponechat ovesné vločky. Vystřihněte zralý banán na kusy a vložte do mixéru spolu s ovesné vločky. Přidejte odstředěné mléko a jogurt. Jak víte, jogurt je velmi užitečné, protože to posiluje imunitní systém a podporuje růst zdravých bakterií ve střevě.

Smíchejte všechny ingredience, nalijte med a nalijte trochu skořice. V ideálním případě byste měli vypít studený pruh. Je osvěží a hydratuje a kombinace banánu, ovesné vločky a medu dává vaše tělo hodně energie. Tento nápoj obsahuje mnoho minerálů, které aktivují mysl a uvolňují únavu.

2. Šťáva s mrkví, řepa a jablka

Co potřebujete? 1 střední řepa

  • 1 zelené jablko 1 mrkev okurka poloviny

1 šálek vody Jak se připravit?

Tato šťáva je vynikající - budete ho milovat a jeho výhody pro duševní únavu se stanou zřejmými. Tak co musíte udělat? Máš asi

zelené jablko doma. Jsou skvělé pro hubnutí, spalování tuků a kontrolu cholesterolu. V kombinaci s řepou a mrkví je tato šťáva bohatá na vitamíny a minerály. Je to také přirozený tonik, který pomáhá tělu zbavit toxinů v ledvinách a játrech. Kromě toho kombinace vitamínů a minerálů jsou také dobře hodí k boji proti únavě, že všichni cítíme, čas od času v moderním světě plná stresu. Jen omyjte všechny ovoce a zeleninu, nakrájejte je a vložte do mixéru.

Okurka vám pomůže zůstat hydratovaný,

je také stojí za přidání ke směsi poloviční okurky. Smíchejte, dokud nedosáhnete šťávu s homogenní konzistencí, a vypijte ji v chladné nebo pokojové teplotě. Budete se cítit lépe najednou. 3. Limety s mandlemi, melouny a hrozny

Co potřebujete?

2 plátky melounu nějaký druh

  • 1 šálek mandlové mléko
  • 10 pecek hrozny chtěli vařit?

Tato dráha je skvělý ranní nápoj.

Pokud se vzbudíte s mírnou bolest hlavy, pocit, letargický a zdevastovaný, neztrácejte příležitost použít tento jednoduchý nástroj. Pro tento recept je nutné předem koupit mandlový mléko. Prodává se v supermarketech, ale pokud dáváte přednost své vlastní domácí recept, je to ještě lepší.

Almond je jeden z nejužitečnějších potravin ve světě a

v tomto případě jsme se zvláště zajímá hořčík, zahrnuty ve svém složení a je ideální pro boj proti únavě, bolest hlavy, bolest v kloubech ... Almond velmi užitečný jako nápoj s ho. Budete potřebovat dva plátky melounů jakékoliv odrůdy

, které dáváte přednost, ale ujistěte se, že jsou čerstvé. Nekupujte hotové džusy v obchodech, protože ztratili většinu svých živin. Vždy seberte čerstvé melouny nebo džusy. Meloun rozdělit a umístit do mixéru.Přidejte 10 hroznů a mandle. Ujistěte se, že k odstranění kůže a semen hroznů, aby byl nápoj mnohem příjemnější, když hroznové kůže je opravdu pozoruhodné vlastnosti.

Promíchejte do mixéru, dokud se nedostanete homogenní kapaliny a nepijte nápoj ochlazený. Je povzbuzující, chutné a

dokonale přizpůsobené duševní únavě. Nikdy tě nezklame.


7 Nápojů obsahujících jód pro zlepšení aktivity štítné žlázy

7 Nápojů obsahujících jód pro zlepšení aktivity štítné žlázy

Máte problémy s štítnou žlázou? Pokud ano, ujistěte se, že se podívejte na sedm receptů pro nápoje s vysokým obsahem jódu, o kterých budeme diskutovat v tomto článku. Jód - to je jeden z nejdůležitějších pro tělo minerálů , protože je zodpovědný za regulaci tvorby hormonu štítné žlázy. Tento hormon hraje klíčovou roli při vývoji těla během období růstu.

(Recepty)

Staré domácí opravné prostředky na pomoc Recepty spánku

Staré domácí opravné prostředky na pomoc Recepty spánku

Vždy vychutnat kvalitní spánek a spát alespoň 8 hodin denně, protože tento zvyk pomůže udržovat dobré fyzické i duševní zdraví. I když nejsme vědomi toho, co se děje během tohoto svátku, tělo funguje a má řadu důležitých funkcí, , které nelze provést v jiných denních dobách. Ve skutečnosti je spánek spojen s vývojem některých hormonů, práce s mozkem a rychlostí metabolismu.

(Recepty)