Přírodní metody čištění tlustého střeva


Přírodní metody čištění tlustého střeva

Denně stále více lidí trpí poruchami funkce střeva. Nejběžnějším důvodem je podvýživa. Vzhledem k tomu, že tlusté střevo je součástí střev, jedná přímo o proces trávení jídla.

Role tlustého střeva

Ve skutečnosti je hlavní funkce dvojtečky velmi jednoduchá. Je umístěn na samém konci střeva, a proto se stává posledním bodem, kam se potravina dostává před odchodem z těla. Nicméněšpatné stravovací návyky a sedavý způsob života může vést k narušení řádného fungování jako celek střeva a tlustého střeva zvláště.

Proč se to děje? Sledujeme-li nesprávný životní styl, tělo oslabuje každý den, a střev musí zvýšit úsilí o trávení. Výsledkem je, že tlustá střeva již správně nevykonává svou hlavní a jedinou funkci.

Odpad a toxiny mají schopnost hromadit se na stěnách tlustého střeva. To může vést k rozmanitosti zažívací poruchy: zácpa, bolesti kloubů a dokonce i bolest hlavy.

Chronické zažívací potíže mohou poškodit funkci ledvin a jater.

Pokud chcete, aby hrubé střevo fungovalo správně, musíte nejprve zkontrolovat každodenní stravu. Všimněte si, že nejlepší trávicí proces je ovlivněn dostatečným množstvím vlákniny v nabídce.

Doporučujeme několikrát za rok dodržovat čistící dietu, která pomůže vyčistit střevo od nahromaděných toxinů v něm.

to lépe v průběhu počáteční nebo opustit, protože během přírodní uhličitáby měl zůstat doma.

Jezte jablka léčení tlustého střeva

proces vyčištění tlustého střeva a střevní vylučování toxinů je velmi nepříjemné. Během tohoto procesu budete často muset navštívit toaletu.

Nicméně, když uděláte všechno v pořádku, určitě budete mnohem lepší. Kromě toho, odstranění všech toxinů z tlustého střeva, můžete zabránit rozvoji různých poruch a onemocnění.

Během procesu čištění tlustého střeva, potřebujete pít hodně tekutiny. To pomůže udržet rovnováhu vody v těle a urychlit odstraňování škodlivých látek. Doporučujeme konzumovat 6 až 8 sklenic vody denně nebo asi 1,5-2 litrů.

Před snídaní doporučujeme pít sklenici teplé vody s několika kapkami citronové šťávy. To pomůže urychlit metabolismus.

Existuje další skvělý přírodní přípravek pro čištění tlustého střeva - jablka.

Proto doporučujeme používat velké množství jablek po dobu nejméně tří po sobě jdoucích dnů. Zkuste použít co nejvíce různých receptů, aby se jablka nudily.Jablka dokonale odstraňují toxiny z těla. Můžete je používat jak s kůží, tak bez, stejně jako šťáva z nich. Zde je to, co můžete udělat:

Každé ráno po pití vody s citronem, měli byste

 • pít sklenici čerstvě vymačkané jablečné šťávy.Pijte další sklenici vody.
 • Tento postup opakujte po celý den. Za den byste měli pít
 • čtyři sklenice šťávy a čtyři sklenice vody. Pektin, který je ve velkých množstvích obsažených v jablkách, zlepšuje peristaltiku střeva. Navíc tato sloučenina má schopnost rozdělit toxiny a urychlit jejich odběr z těla.

O víkendech doporučujeme dodržovat čistící dietu. Vezměte prosím na vědomí, že byste se neměli zneužívat - termín čistící strava

by neměl přesáhnout 72 hodin. Jablka mohou být spotřebovávána v neomezeném množství.

 • Měly by být surové a bez použití. Před spaním a ráno po pití, pít
 • jedna polévková lžíce olivového oleje.Pít
 • nejméně 2 litry vody denně .Kromě jablek během těchto tří dnů nemůže jíst nic jiného
 • . Po opuštění stravy byste měli postupně přidávat nízkokalorické potraviny do vaší stravy. Nezapomeňte, že musíte vybrat potraviny s vysokým obsahem vlákniny. Doporučujeme používat polévky, stejně jako mnoho čerstvé zeleniny a ovoce.Nezapomeňte pít čistou vodu pravidelně!
 • Vzhledem k tomu, že tato strava je velmi přísná,

to by mělo být pozorováno ne více než 3-4 krát za rok , to znamená každé 3-4 měsíce.Očistění tlustého střeva se solí

Sůl je další skvělý prostředek pro očištění tlustého střeva. Všimněte si však, že

taková metoda je kategoricky kontraindikována u lidí trpících hypertenzí . Není nutné se uchýlit k čištění soli a těm, kteří mají problémy s ledvinami.Proces čištění by neměl trvat déle než jeden den. Během tohoto období

je lepší zůstat doma a vyhnout se přetížení a ostré pohyby. Zde je to, co musíte udělat:

Jen se probudit,

 • vařit vodu a přidat do něj lžíci mořské soli . Nechte roztok vychladnout, aby nedošlo k jeho rozlití. Napojení infuze pitné soli pomalu.Pokud máte pocit bolesti hlavy nebo nevolnosti, nebojte se, je to naprosto normální.
 • V případě potřeby lehněte a lehké kolenní pohyby masírujte váš žaludek.
 • K odpočinku tak dlouho, jak to vaše tělo potřebuje - někdo bude mít dostatek minut, aby obnovil pohodu a někdo bude muset ležet asi hodinu. Můžete si přečíst knihu nebo sledovat zajímavý film, dokud necítíte nutkání jít na toaletu. Tento postup by se měl opakovat několikrát denně.

V průběhu dne by měly být konzumovány pouze nízkokalorické potraviny : zeleninové polévky, přírodní džusy a bylinné čaje. Nejíst smažené brambory, moučné výrobky, maso a sladkosti.

Solný roztok je třeba užívat třikrát denně: ráno, odpoledne a večer.Zkuste se dostat ven z domu

, protože často musíte běžet na záchod. Tyto dvě přirozené metody čištění dvojtečky vám pomohou rychle a bezpečně zbavit toxinů a odpadu.Nezapomeňte pít během procesu čištění hodně tekutiny a konzumovat potraviny s vysokým obsahem vlákniny.


Nejlepší zelenina pro prevenci rakoviny

Nejlepší zelenina pro prevenci rakoviny

Rakovina je onemocnění charakterizované abnormálním růstem buněk, které již nefungují správně. Toto porušení vede ke zničení přirozených procesů organismu, což ovlivňuje fungování postiženého orgánu nebo systému. Rakovina je hlavní příčinou smrti na světě, věří, že je způsobena mnoha faktory, včetně genetiky, hormonálních změn, kouření nebo alkoholu, špatné výživy a emocionálních faktorů.

(Lidových opravné)

Infuze pro zlepšení nervový systém

Infuze pro zlepšení nervový systém

Pokud si myslíte, že se situace vymkne kontrole a strach, že se něco může stát, že nejste schopen řídit nervový záchvat, nebo své tělo i duši uchopit stres, vyzkoušejte tyto úžasné výpisů zlepšit stav nervového systému přirozeně bez použití léčiv. Nervozita - choroba přítomna v naší společnosti, lidé jsou často nervózní, ve spěchu, starat se zoufalý a depresi a nedosypayut.

(Lidových opravné)