Přírodní metody čištění tlustého střeva


Přírodní metody čištění tlustého střeva

Denně stále více lidí trpí poruchami funkce střeva. Nejběžnějším důvodem je podvýživa. Vzhledem k tomu, že tlusté střevo je součástí střev, jedná přímo o proces trávení jídla.

Role tlustého střeva

Ve skutečnosti je hlavní funkce dvojtečky velmi jednoduchá. Je umístěn na samém konci střeva, a proto se stává posledním bodem, kam se potravina dostává před odchodem z těla. Nicméněšpatné stravovací návyky a sedavý způsob života může vést k narušení řádného fungování jako celek střeva a tlustého střeva zvláště.

Proč se to děje? Sledujeme-li nesprávný životní styl, tělo oslabuje každý den, a střev musí zvýšit úsilí o trávení. Výsledkem je, že tlustá střeva již správně nevykonává svou hlavní a jedinou funkci.

Odpad a toxiny mají schopnost hromadit se na stěnách tlustého střeva. To může vést k rozmanitosti zažívací poruchy: zácpa, bolesti kloubů a dokonce i bolest hlavy.

Chronické zažívací potíže mohou poškodit funkci ledvin a jater.

Pokud chcete, aby hrubé střevo fungovalo správně, musíte nejprve zkontrolovat každodenní stravu. Všimněte si, že nejlepší trávicí proces je ovlivněn dostatečným množstvím vlákniny v nabídce.

Doporučujeme několikrát za rok dodržovat čistící dietu, která pomůže vyčistit střevo od nahromaděných toxinů v něm.

to lépe v průběhu počáteční nebo opustit, protože během přírodní uhličitáby měl zůstat doma.

Jezte jablka léčení tlustého střeva

proces vyčištění tlustého střeva a střevní vylučování toxinů je velmi nepříjemné. Během tohoto procesu budete často muset navštívit toaletu.

Nicméně, když uděláte všechno v pořádku, určitě budete mnohem lepší. Kromě toho, odstranění všech toxinů z tlustého střeva, můžete zabránit rozvoji různých poruch a onemocnění.

Během procesu čištění tlustého střeva, potřebujete pít hodně tekutiny. To pomůže udržet rovnováhu vody v těle a urychlit odstraňování škodlivých látek. Doporučujeme konzumovat 6 až 8 sklenic vody denně nebo asi 1,5-2 litrů.

Před snídaní doporučujeme pít sklenici teplé vody s několika kapkami citronové šťávy. To pomůže urychlit metabolismus.

Existuje další skvělý přírodní přípravek pro čištění tlustého střeva - jablka.

Proto doporučujeme používat velké množství jablek po dobu nejméně tří po sobě jdoucích dnů. Zkuste použít co nejvíce různých receptů, aby se jablka nudily.Jablka dokonale odstraňují toxiny z těla. Můžete je používat jak s kůží, tak bez, stejně jako šťáva z nich. Zde je to, co můžete udělat:

Každé ráno po pití vody s citronem, měli byste

 • pít sklenici čerstvě vymačkané jablečné šťávy.Pijte další sklenici vody.
 • Tento postup opakujte po celý den. Za den byste měli pít
 • čtyři sklenice šťávy a čtyři sklenice vody. Pektin, který je ve velkých množstvích obsažených v jablkách, zlepšuje peristaltiku střeva. Navíc tato sloučenina má schopnost rozdělit toxiny a urychlit jejich odběr z těla.

O víkendech doporučujeme dodržovat čistící dietu. Vezměte prosím na vědomí, že byste se neměli zneužívat - termín čistící strava

by neměl přesáhnout 72 hodin. Jablka mohou být spotřebovávána v neomezeném množství.

 • Měly by být surové a bez použití. Před spaním a ráno po pití, pít
 • jedna polévková lžíce olivového oleje.Pít
 • nejméně 2 litry vody denně .Kromě jablek během těchto tří dnů nemůže jíst nic jiného
 • . Po opuštění stravy byste měli postupně přidávat nízkokalorické potraviny do vaší stravy. Nezapomeňte, že musíte vybrat potraviny s vysokým obsahem vlákniny. Doporučujeme používat polévky, stejně jako mnoho čerstvé zeleniny a ovoce.Nezapomeňte pít čistou vodu pravidelně!
 • Vzhledem k tomu, že tato strava je velmi přísná,

to by mělo být pozorováno ne více než 3-4 krát za rok , to znamená každé 3-4 měsíce.Očistění tlustého střeva se solí

Sůl je další skvělý prostředek pro očištění tlustého střeva. Všimněte si však, že

taková metoda je kategoricky kontraindikována u lidí trpících hypertenzí . Není nutné se uchýlit k čištění soli a těm, kteří mají problémy s ledvinami.Proces čištění by neměl trvat déle než jeden den. Během tohoto období

je lepší zůstat doma a vyhnout se přetížení a ostré pohyby. Zde je to, co musíte udělat:

Jen se probudit,

 • vařit vodu a přidat do něj lžíci mořské soli . Nechte roztok vychladnout, aby nedošlo k jeho rozlití. Napojení infuze pitné soli pomalu.Pokud máte pocit bolesti hlavy nebo nevolnosti, nebojte se, je to naprosto normální.
 • V případě potřeby lehněte a lehké kolenní pohyby masírujte váš žaludek.
 • K odpočinku tak dlouho, jak to vaše tělo potřebuje - někdo bude mít dostatek minut, aby obnovil pohodu a někdo bude muset ležet asi hodinu. Můžete si přečíst knihu nebo sledovat zajímavý film, dokud necítíte nutkání jít na toaletu. Tento postup by se měl opakovat několikrát denně.

V průběhu dne by měly být konzumovány pouze nízkokalorické potraviny : zeleninové polévky, přírodní džusy a bylinné čaje. Nejíst smažené brambory, moučné výrobky, maso a sladkosti.

Solný roztok je třeba užívat třikrát denně: ráno, odpoledne a večer.Zkuste se dostat ven z domu

, protože často musíte běžet na záchod. Tyto dvě přirozené metody čištění dvojtečky vám pomohou rychle a bezpečně zbavit toxinů a odpadu.Nezapomeňte pít během procesu čištění hodně tekutiny a konzumovat potraviny s vysokým obsahem vlákniny.


100% Přírodní sirup pro chřipky přírodních prostředků

100% Přírodní sirup pro chřipky přírodních prostředků

Chřipce, nachlazení a kašel vliv na nás v různých ročních obdobích, a to zejména v zimě, nebo v oblastech, kde vysoké úrovně znečištění. Samozřejmě, že tento stav pacientů nemají rádi, protože příznaky, jako je ucpaný nos, bolest v krku a potíže s dýcháním vytváří značné nepohodlí. největší pravděpodobnost nákazy u nás, když jsme oslabený imunitní systém jsou nejvíce zranitelné vůči účinkům virů a bakterií.

(Lidových opravné)

Připravte tento lék a zapomeňte na bolesti kloubů a zpět

Připravte tento lék a zapomeňte na bolesti kloubů a zpět

Bolesti kloubů a zad jsou extrémně častým výskytem v moderním světě. Ve skutečnosti se tyto bolestivé pocity ze statistik stávají důvodem návštěvy lékaře. Nejčastěji, bolesti zad a svaly trápí člověka po únavném pracovním dni, ale někdy jeho vzhled může způsobit zranění a různé nemoci . Ve většině případů není bolest příliš závažná a je snadné se jí zbavit s odpočinkem, bolesti a cvičení pro posílení svalů.

(Lidových opravné)