Přírodní léčba křečových žil


Přírodní léčba křečových žil

Natural znamená Křečové žíly jsou zdravotní problémy způsobené špatným krevním oběhem, ale je to také estetický problém, protože to může být velmi nápadné a vliv na sebevědomí člověka.


V tomto článku vám ukážeme některé přírodní léčby křečových žil, , které lze použít doma, aby se zabránilo jeho výskytu a dokonce eliminovat známky toho, že se v poslední době objevily.

zlepšení krevního oběhu křečové žíly obvykle začíná játra - orgán, který reguluje náš krevní oběh a podporuje krevní oběh. proto důležité, aby se vždy pamatovat, že úplná léčba křečových žil by se mělo začít se zdravou stravou, která zahrnuje tyto produkty:

 • ovoce a zeleniny, včetně citron, grapefruit, artyčoky a kořen čekanky
 • fazole, vařené s kmínem, fenyklem nebo Kombu řasy
 • Celá zrna, zejména rýže, proso, quinoa, pohanka
 • vajíčka, nejlépe domácí ryby
 • bílé maso Ovoce a ořechy, surové nebo pražené, ale ne slané semena
 • : syrové nebo naklíčená prvního lisování za studena lisované oleje : sezamový, olivový, slunečnicový, lněný olej, olej z pšeničných klíčků a další.
 • nápoje na bázi rostlin, připravené z ovsa, rýže nebo mandle
 • koření, jako je: pepřový nebo kurkumy

Na druhou stranu, je důležité, aby se zabránilo nebo omezit spotřebuvýrobků, jako jsou:

 • Červené maso a klobásy
 • Mléko
 • mléčné výrobky a smažené potraviny a polotovary pití

regulace střevní střeva - jiný subjekt, který má vliv na celkovou činnost organismu; pokud nepracuje správně, může to vést k nesprávné likvidace odpadů a špatný krevní oběh v celém těle.
Z tohoto důvodu musíme vždy snažit k léčbě střevních problémů přirozeným způsobem, a to zejména pokud budeme trpět zácpou nebo mají sklon k průjmu nebo syndrom dráždivého tračníku, což je poměrně častým problémem.

čajů, které zlepšují krevní oběh

Musíme se postarat o své tělo zevnitř i zvenku. Proto doporučujeme každodenní pití čaje, které pomáhají zlepšit krevní oběh. Jeho účinnost se ukázala tyto byliny:

 • rostliny, které zlepšují funkci jater: baldo, pampeliška nebo bodlák (nedoporučuje se u pacientů se závažnými jaterními problémy). Rozmarýn nebo Indian
 • schytolystnyk zlepšují krevní oběh v končetinách (nepoužívat rozmarýn, pokud máte vysoký krevní tlak).
 • Rostliny pro zlepšení mikrocirkulace: ginkgo dvojvrstvy.
 • Líska reguluje funkci střev.

osladit tyto čaje můžete přidat šťávu z poloviny citronu a trochou medu nebo stevia.

Studená voda

Studená voda může zajistit okamžitou cirkulaci, pokud ji používáme správně.

Počkejte, až se budete cítit zima, a pak ponořte nohy do koupele s velmi studenou vodou. Můžete to udělat ve sprše, vaně, bazénu, oceánu nebo dokonce použít hadici.

Počkejte několik vteřin - zatímco se můžete pohybovat.

Pak vysušte nohy, abyste je zahřáli a cítili teplotní kontrast, který má nejúčinnější efekt.

Pokud se nezahříváte, udělejte cvičení nebo masáž nohou. Hydratují a masážní

K dalšímu zlepšení krevního oběhu v nohách budete muset masírovat alespoň jednou denně, pomocí vašeho oblíbeného mléko. Vždy doporučujeme používat přírodní produkt bez přísad, které jsou škodlivé pro vaše zdraví.

Můžete zvolit gel, hydratační krém nebo vytvořit svůj vlastní olej pro masáž, mix mandlový olej s několika kapkami jakýchkoliv zásadních olejnin, jako jsou:

 • Rosemary
 • vilínu
 • Indian schytolystnyk
 • Chestnut

masáž nohou v kruhovém pohybu, pohybující se směrem nahoru k srdci. Dokončete masáž rychlým tlesknutím zaťaté pěsti. Převrácený

ven každý večer před spaním, lehnout si na podlahu, na posteli nebo na pohovce a zvedněte nohy. Pokud je to možné, libové hýždě na zeď a zvedněte nohy ve vzpřímené poloze, v podstatě vytváří pravý úhel s tělem.

Zůstaňte v této pozici po dobu 15-30 minut.

Tato jednoduchá cvičení, která je podobná některé Jóga a další procedury jsou velmi účinné a uvolňuje chodidla, pokud si to každý den.

Doufáme, že se těší těmto přírodním metodám léčby křečových žil!


Tisíc a jedna vlastnost zeleného čaje

Tisíc a jedna vlastnost zeleného čaje

Přírodní prostředky si můžete vzít, že zelený čaj - moderní zařízení, nebo alespoň jeden z těch, které nebyly tak dávno ... ale ve skutečnosti tato myšlenka je daleko od pravdy! Tato tisíciletá rostlina, která roste v jižní Číně a má tisíc a jednu vlastnost. Chcete znát nejdůležitější z nich? Pak si tento článek přečtěte dále!

(Lidových opravné)

10 čIstičů jater

10 čIstičů jater

Játra jsou jedním z největších a nejdůležitějších orgánů v těle. Odhaduje se, že každou minutu jater dostane 1,5 litru krve, a je zodpovědný za takové životně důležité funkce, jako je čištění, syntézy a skladování živin. Ale kvůli nadměrné konzumaci zpracovaných potravin a přes špatné návyky, jako je nedostatek pohybu nebo nadměrné konzumace alkoholu, játra mohou být přetěžovány a není schopna plnit své úkoly.

(Lidových opravné)