Přírodní léčba hemoroidů a nástrojů prevence


Přírodní léčba hemoroidů a nástrojů prevence

přírodní hemeroidy - zánět žil v konečníku a řitního otvoru. Často se lidé, kteří trpí hemoroidy, neodvážili mluvit o problému a navštívit lékaře včas. ○ Hemoroidy jsou charakterizovány zánětem, edémem a obecným nepohodlí. Ve skutečnosti se objevuje zánět v pytlích, které obsahují žíly a tepny análního kanálu. Zde se podíváme na metody přírodní léčby a

prevenci hemoroidů.Společné příznaky: Hořící

  • Bolest Zánět
  • krvácení (v některých případech)
  • Existují čtyři stadia onemocnění: I. etapa

Hemoroidy jsou trochu větší, ale to není vidět mimo řiť. Obvykle nemá žádné příznaky a doktor ji dokáže rozpoznat.

II fáze

To přesahuje konečník během defekce, ale později se vrátí dovnitř.

Stage III Hemoroidy mimo konečníku a může být vrácena do své původní polohy výhradně prostřednictvím zdravotnického pracovníka nebo pacientova prstu. Hemoroidy mohou být během pohybu střev vytlačovány nebo dokonce spontánně.

Stage IV V tomto případě neustále hemoroidy mimo řiť a nemůže být pevně zpět ručně. Jednou z hlavních příčin hemoroidů - chronická zácpa, anální oblasti, která klade velký tlak při defekaci.

Prevence

Znalostí příčin choroby můžeme získat lepší představu o tom, jak ji vyléčit. V případě zácpy, musíme udělat vše pro to, jak se zbavit pravidelně konzumovat potraviny s vysokým obsahem vlákniny a velkým množstvím vody. V případě, že tělo potřebuje vodu, bude trvat ho ze stolice ve střevech, takže výkaly suché a tvrdé, což způsobuje bolest a další problémy.

potraviny s vysokým obsahem vlákniny

celulóza je rozdělena do dvou kategorií: rozpustná a nerozpustná. Tyto dva typy jsou potřebné pro vyváženou stravu, jen asi 30 gramů denně.

Rozpustné vláknové výrobky

Rozpustné vlákno se může rozpustit ve vodě. Používá se především k léčbě cholesterolu a stabilizaci krevního cukru. Rozpustné vlákno zpomaluje trávení.

To lze nalézt v následujících produktů:

obiloviny, luštěniny, ovoce (jahody, maliny, jablka, švestky, pomeranče, citrony), zelenina (řepa, artyčoky, okurky, chřest, mrkev, dýně).

Nerozpustné vláknové výrobky

Nerozpustné vlákno se nerozpouští ve vodě. Tento typ vlákniny zvyšuje trávení. Zabraňuje zácpě, zvyšuje a změkčuje pohyby střev.

Potraviny, které obsahují nerozpustné vlákno

Pšeničný chléb, ovoce, sušené ovoce, otruby, zelenina. Oba druhy vlákniny jsou užitečné pro udržení zdraví střev a pro odstranění částic, které mohou vést ke zranění.

Chcete-li dosáhnout požadovaného účinku, mělo by být vlákno spotřebováno denně.

Přírodní metody hemoroidní léčby

Aloe

je skvělé pro léčbu vypalování hemeroidů. Musíte pečlivě vyčistit oblast a pak nakrájet aloe v polovině a použít. Tento postup lze opakovat po celý den. Připravte

heřmánkový čajpro sedací lázeň. Naplňte velkou nádobu s heřmánkovým čajem, ochlaďte, ponořte postiženou oblast a pád asi 10 minut. Hřebíček pomůže zmírnit bolesti a záněty spojené s touto chorobou. Pokud se symptomy zhorší, poraďte se s odborníkem. Přírodní léky se doporučují pouze v lehkých případech.


Pikantní čaj ke zlepšení metabolismu

Pikantní čaj ke zlepšení metabolismu

Chcete vědět, jak udělat čaj pro zlepšení metabolismu a proč je užitečné? Přečtěte si náš článek. Mnoho lidí se chce zbavit dalších kilogramů . Často však nedosahují výsledku, i když jedí malé části. A to vše proto, že metabolismus příliš zpomaluje. Výsledkem je, že tělo tráví méně energie. To je důvod, proč bychom vám chtěli povědět o čaji, abyste zlepšili metabolismus, který má zajímavou kořeněnou chuť a dokonale se zahřeje.

(Lidových opravné)

Naučte se léčit tuku v játrech pomocí přírodních prostředků snídaně

Naučte se léčit tuku v játrech pomocí přírodních prostředků snídaně

Tuku v játrech je nejčastější onemocnění jater v populaci. Pokud vy nebo vaše rodina trpí, a to bez pochyb, nyní je nezbytné zlepšit každodenní návyky a zvláště stravu. Tím úsilí a využití vhodných doplňků, můžete tuto zánětu a snížení míry tuku v játrech. Cvičení stojí za to, protože zlepšíte zdraví a kvalitu života.

(Lidových opravné)