Přírodní prostředky z kukuřice na nohou


Přírodní prostředky z kukuřice na nohou

Lidské nohy jsou velmi obtížné zvládnout. Oni mohou být nazýváni nějakým technickým zázrakem, protože mají velkou fyzickou aktivitu.V jistém smyslu je to dokonce velmi dobré, protože naše nohy jsou součástí těla, které nejvíce používáme a nadužíváme. Jejich povaha je dobře promyšlená, ale ani to jim neumožňuje odolat všem nákladům.

Většina dospělých má nějaké problémy s nohama. Většina lidí trpí normálními a kostnatými kalicemi(kalená kůže, která chrání citlivou pokožku nohou před dalším tlakem a třením). V tomto článku vám řekneme o některých přírodních lécích, které vám pomohou zbavit se kukuřice a vytvrzování kůže.

Prostředky, které jsou vždy přítomny ve vaší kuchyni

Sóda na pečení

Jednou z nejlepších metod léčby kukuřice a vytvrzení pokožky je vana s teplou vodou. Zmrzne mrtvou pokožku vaší pokožky a pomůže vám zlepšit stav vašich nohou. Nalijte polévkovou lžíci sody do umývadla nebo vody a ponořte se tam na nohy. Kromě toho si můžete třepat nohy pastou z pečení sody a vody (v poměru 3: 1).

heřmánkový čaj, když se namočit nohy v vannochtsi

ředí vodou, heřmánkový čaj, pomáhá zjemnit pokožku a dočasně změnit jeho úroveň kyselosti až suchou pleť zpocené nohy. Čaj dává nohám určitou barvu, ale může se snadno odstranit, pokud si troubíte nohy vodou a mýdlem. kukuřičný škrob

Vylejte oblasti mezi prsty s kukuřičným škrobem, aby se pokožka na těchto místech suchá a čerstvá.

Kvůli nadměrné vlhkosti v těchto oblastech může kůra a kalení kůže zhoršit, nebo dokonce stát se podporujícím prostředím pro reprodukci hub. Ocet

Bavlněný tampón umyjte v octě a přilepte ho k vaší kukuřičnému nebo kalenému kůži. Nechte to tu noc.

Pečte to místo ráno pemzou. Pomůcky z vaší zásuvky

Pumice

Pumy a různé kartáče jsou skvělými pomocníky při čištění a mytí hrnců, ale mohou být o nic méně užitečné, pokud jde o čištění nohou.

Po namočení nohou v teplé vodě po dobu 20 minut pečlivě vytřete všechny vytvrzené oblasti a kukuřičnou pemzu. Přírodní prostředky z mrazničky

Led

Kalená kukuřice může být obzvláště bolestivá.

Pokud máte takovou kukuřici na noze, přiložte k této oblasti balík ledu. Snižuje otoky samotné a zmírňuje bolesti.Jaká je tam v lednici

Lemonade rozmíchat do pastovité konzistence jednu polévkovou lžíci práškového limonády a 5-6 tablety aspirinu.

Aplikujte tuto směs na vaši kukuřici a kolem nohy plastovou taškou. Udržujte nohu v obalu po dobu 10 minut. Kyselina limonády pomůže zklidnit vytvrzení pokožky. Po vyjmutí obalu vyměňte pemzu.


Proč máte studené ruce po celý rok?

Proč máte studené ruce po celý rok?

V zimě je snadné pochopit, proč jsou končetiny chladné jako led, ale proč se ruce a nohy v létě dostanou do ledu? Přečtěte si tento článek, abyste získali nějaké odpovědi. Tvrdíme, že jednou z příčin vašeho problému je špatný krevní oběh. Studené ruce a nohy 365 dní v roce Je těžké pochopit, proč se to stane.

(Lidových opravné)

Jak čistit pleť černých skvrn (komedony) přirozeným způsobem

Jak čistit pleť černých skvrn (komedony) přirozeným způsobem

Pokud přírodní prostředky akné - je často společník mladých dívek a chlapců, z komedonů nebo černé skvrny mohou doprovázet muže i ženy téměř celý svůj život. Černé skvrny jsou velmi častým problémem kůže a představují malé skvrny černé barvy. příčinou komedonů, jak říkají černé tečky v medicíně, je hromadění mazu, odumřelých buněk a prachových částic v ústí vlasového folikulu a tvorby složení korku, který uzavírá sezónu.

(Lidových opravné)