Přírodní prostředky z kukuřice na nohou


Přírodní prostředky z kukuřice na nohou

Lidské nohy jsou velmi obtížné zvládnout. Oni mohou být nazýváni nějakým technickým zázrakem, protože mají velkou fyzickou aktivitu.V jistém smyslu je to dokonce velmi dobré, protože naše nohy jsou součástí těla, které nejvíce používáme a nadužíváme. Jejich povaha je dobře promyšlená, ale ani to jim neumožňuje odolat všem nákladům.

Většina dospělých má nějaké problémy s nohama. Většina lidí trpí normálními a kostnatými kalicemi(kalená kůže, která chrání citlivou pokožku nohou před dalším tlakem a třením). V tomto článku vám řekneme o některých přírodních lécích, které vám pomohou zbavit se kukuřice a vytvrzování kůže.

Prostředky, které jsou vždy přítomny ve vaší kuchyni

Sóda na pečení

Jednou z nejlepších metod léčby kukuřice a vytvrzení pokožky je vana s teplou vodou. Zmrzne mrtvou pokožku vaší pokožky a pomůže vám zlepšit stav vašich nohou. Nalijte polévkovou lžíci sody do umývadla nebo vody a ponořte se tam na nohy. Kromě toho si můžete třepat nohy pastou z pečení sody a vody (v poměru 3: 1).

heřmánkový čaj, když se namočit nohy v vannochtsi

ředí vodou, heřmánkový čaj, pomáhá zjemnit pokožku a dočasně změnit jeho úroveň kyselosti až suchou pleť zpocené nohy. Čaj dává nohám určitou barvu, ale může se snadno odstranit, pokud si troubíte nohy vodou a mýdlem. kukuřičný škrob

Vylejte oblasti mezi prsty s kukuřičným škrobem, aby se pokožka na těchto místech suchá a čerstvá.

Kvůli nadměrné vlhkosti v těchto oblastech může kůra a kalení kůže zhoršit, nebo dokonce stát se podporujícím prostředím pro reprodukci hub. Ocet

Bavlněný tampón umyjte v octě a přilepte ho k vaší kukuřičnému nebo kalenému kůži. Nechte to tu noc.

Pečte to místo ráno pemzou. Pomůcky z vaší zásuvky

Pumice

Pumy a různé kartáče jsou skvělými pomocníky při čištění a mytí hrnců, ale mohou být o nic méně užitečné, pokud jde o čištění nohou.

Po namočení nohou v teplé vodě po dobu 20 minut pečlivě vytřete všechny vytvrzené oblasti a kukuřičnou pemzu. Přírodní prostředky z mrazničky

Led

Kalená kukuřice může být obzvláště bolestivá.

Pokud máte takovou kukuřici na noze, přiložte k této oblasti balík ledu. Snižuje otoky samotné a zmírňuje bolesti.Jaká je tam v lednici

Lemonade rozmíchat do pastovité konzistence jednu polévkovou lžíci práškového limonády a 5-6 tablety aspirinu.

Aplikujte tuto směs na vaši kukuřici a kolem nohy plastovou taškou. Udržujte nohu v obalu po dobu 10 minut. Kyselina limonády pomůže zklidnit vytvrzení pokožky. Po vyjmutí obalu vyměňte pemzu.


Jak vařit šampon doma

Jak vařit šampon doma

Dnes většina produktů osobní hygieny obsahuje chemikálie a syntetické látky. Proto nejsou pro tělo, vlasy nebo nehty prospěšné. Mnoho z těchto produktů se může dostat přes póry v krvi. Pokud hledáte přírodní alternativu k šampónu, přečtěte si naše tipy, jak připravit šampon doma. Přírodní šampon s octem a Soda na pečení "Organické šampony" jsou vyrobeny z rostlin a přírodních složek.

(Lidových opravné)

úžAsné blahodárné vlastnosti vody: Nejlépe 7 přírodní prostředky

úžAsné blahodárné vlastnosti vody: Nejlépe 7 přírodní prostředky

Věděli jste, že obyčejná voda může detoksykuvaty tělo, zlepšují trávení, pomáhají hubnout snadněji, zmírnit migrénu, poskytují krásnou pleť a pomáhají v boji proti nevolnosti a zácpa zastavit? Správně, voda má opravdu úžasné příznivé vlastnosti! Přestože často slyšíme o různých typech léčivých přípravků a užitečných přípravcích, neexistuje jednodušší a levnější roztok než voda.

(Lidových opravné)