Přírodní prostředky pro akné přírodní prostředky


Přírodní prostředky pro akné přírodní prostředky

akné problém není tak snadné vyřešit. výskyt akné může být způsobeno mnoha různých faktorů (záněty, problémy s krevním oběhem, hormonální poruchy, psychologické strádání), je tak často k odstranění tohoto problému by měl vyhledat lékařskou pomoc. Naštěstí dnes existuje mnoho přírodní prostředky, které můžete použít s výskytem akné, a často jsou to právě tyto produkty poskytují významný pozitivní vliv. Tento článek vám řekne o tom, co potraviny mohou způsobit akné, a doporučí přirozené nápravy a vitaminové doplňky. Užitečné

potraviny a škodlivé potraviny mohou být jednou z příčin akné. Takže je třeba odstranit ze svého jídelníčku některé škodlivé produkty, nahrazovat je užitečné.

škodlivý jídlo:

 • Mléko a výrobky molokovmisni
 • Párky Tvrdé sýry
 • trans-tuky (margaríny, pečení, atd.)

potraviny užitečné jídlo:

 • Čerstvá zelenina v salátu nebo čerstvé (celer, cibule, mrkev, atd.)
 • pivo pšeničné klíčky kvasinky
 • Avocado (s mírou)
 • olivový olej Lněný olej

Nezapomeňte pít hodně během dnevody mezi jídly. To vám pomůže očistit tělo a aby se zabránilo vylučování toxinů v podobě akné.

Kromě toho můžete také pít čaj s pampeliška a lopuchu - dvě byliny, které zlepšují funkci jater a ledvin a chrání pokožku před poškozením. Pít alespoň 2-3 šálků tohoto čaje denně. Pokud jste zvyklí pít čaj sladký, přidejte stevia k němu.

Doplňky stravy

přidání pivovarských kvasnic a pšeničných klíčků, které lze považovat za potraviny a potravinářské přídatné látky, chceme, abyste se Vám následující produkty:

 • Mořská voda: je mořská voda mohou koupit nejen v lékárnách, ale iv supermarketech. To pomůže zajistit, že vaše tělo je téměř všechny minerály, které potřebuje. Nejprve pít lžíce denně, postupně se dávka zvyšuje na 50 ml, míchání mořská voda se obvykle v poměru 1: 2,5. Také v důsledku tohoto nápoje můžete cítit mimořádný nárůst síly a energie. Bromelain
 • : látky nacházející se v ananasu a je vynikající protizánětlivé činidlo. Si můžete vzít v podobě pilulek připravených k urychlení rosmoktuvannya akné.

Přírodní prostředky:

může sám učinit hojivé a hydratační krém používají následující složky:

 • jojobový olej: hubený olej
 • tea tree éterický olej: známý pro své antiseptické a antimykotické vlastnosti
 • heřmánkový esenciální olej:má protizánětlivé účinky
 • esenciální olej z Palmarosa:vynikající antiseptické, antibakteriální, adstringentní, zahoyuvalnyy prostředky stimulující krevní oběh

Mix 50 ml jojobového oleje s pěti kapkami každý esenciálního oleje a dobře promíchejte . Aplikujte na kůži před spaním večer a poté, co se ráno probudíte. Pokud je tento přípravek příliš mastný pro váš druh pokožky, přidejte do něj malé množství šťávy z aloe vera.

jeden jednodušší připravitlotion akné mohou být vyrobeny smícháním dvou hrsti rozmarýnu se sklenicí alkoholu a půl šálku vody. Připojte všechny tyto součásti do skleněné misky a nechte ji držet po dobu jednoho týdne. Pak rozdrtí směs rozmarýnu a závoj! Směs je připravena k aplikaci. Postup opakujte každou noc.

Tento lotion můžete kombinovat s oleji z výše uvedeného receptu. Zde je jenom první, na které se aplikuje pleťové mléko k čištění a osvěžení pokožky.

„Hormonální“ akné u žen

těch žen, které trpí akné a souvisejících její vzhled s hormonálními změnami v těle, doporučujeme absolvovat tři ošetření bobule drmek (Immaculate strom, Vitex posvátný) -léčivé rostliny dokonale reguluje hormonální cyklus. Tento nástroj lze nalézt ve formě kapslí nebo tablet.

Ženy v menopauze kromě Abraham ovocných stromů se mohou těšit také Mako -kořenové zeleniny, která roste v Andách. Je výborným antioxidantem, zvyšuje sexuální přitažlivost a dodává energii více tělu.

Postarejte se o vaše střeva

Naše kůže dokonale odráží stav našich vnitřních orgánů. Všechny toxiny nahromaděné v našich střevách spadají do krevního řečiště a naše tělo se jim snaží odstranit skrze kůži.

můžeme vyčistit naše střeva pomocí vyvážené stravy a pomocí prastarou metodu: čistící klystýr s teplou vodou.

Další způsob, jak vyčistit, může být pytle z jílu na břiše. Směs červené hlíny s vodou do husté konzistence. Tuto směs aplikovat na břicho a zakryjeme utěrkou nebo ručníkem, takže obal je nejen žaludek, ale i zpět.

Foto s laskavým svolením net-efekt a cyklonebill


Pórek odstranit toxiny a hubnutí produkty

Pórek odstranit toxiny a hubnutí produkty

Natural jednoduchý způsob, pórek doplní svou obvyklou program hubnutí a zároveň podporují přirozené detoxikační . Je to úžasné . rostlin, které chceme dnes mluvit má mnohem jemnější chuť než běžná cibule, a to poskytne skvělou chuť vašich každodenních jídel. Nicméně, pokud existuje jedna věc, co by mělo být známé pro pór, to je schopnost odstranit toxiny.

(Lidových opravné)

7 Produktů k odstranění toxinů a posilování imunitního systému

7 Produktů k odstranění toxinů a posilování imunitního systému

Vaše tělo neustále odstraňuje krve a odstraňuje různé toxiny, které mohou ovlivnit zdraví. Někdy jsou však základní systémy těla v obtížích. Nakonec se odpad může hromadit a zasahovat. Nejprve si možná nevšimnete zjevných příznaků. Proto je obtížné tuto komplikaci léčit, aby se předešlo závažnějším následkům.

(Lidových opravné)