Přírodní krém pro léčbu lupénky: 6 přírodní léčiva recepty


Přírodní krém pro léčbu lupénky: 6 přírodní léčiva recepty

Dnes chceme mluvit o lupénky - chronické kožní onemocnění, které se vyvíjí v důsledku nahromadění mrtvých buněk. Existují různé krémy pro léčbu psoriázy, nicméně vám nabídneme přírodní recepty. Mezi příznaky tohoto onemocnění patří kořeny kůže, zarudnutí a peeling. Využijte naše tipy, abyste cítili úlevu a zlepšili své zdraví. Co je psoriáza a proč se rozvíjí?

Psoriáza je zánětlivé a chronické kožní onemocnění, které poškozuje dermis.

Není nakažlivá, ale může být dědičná.

Kromě toho se psoriáza rozvíjí častěji u mužů než u žen. Většinou se onemocnění projevuje na zádech, břichu, pokožce hlavy, kolena a loktů. Může se objevit kdykoliv, přestože postihuje hlavně dospělé ve věku 20 až 55 let a má

autoimunitní původ

. Nejprve jsou symptomy psoriázy poměrně mírné. Možné příčiny psoriázy jsou velmi rozmanité:infekce;

dieta;

 • spotřeba alkoholu;
 • emoční porucha;
 • klimatické faktory;
 • problémy s endokrinním systémem.
 • Chcete vědět více? Číst: 7 přírodních léčby psoriázy
 • Často byste neměli užívat pouze krémy k léčbě psoriázy. Věřte tomu nebo ne, dieta může mít významný vliv na zlepšení situace. Denní strava by měla obsahovat:

zeleninu;

ovoce;

 • oves;
 • fazole;
 • losos nebo makrela (dvakrát týdně)
 • Pokud nejste jíst ryby, můžete
 • nahradit olejem nebo lněným semínkem.

Je také velmi důležité pít alespoň jednu sklenici vody každou hodinu dne pomoci tělu odstranit toxiny, které způsobují zánět.

Vyhýbejte se potravinám, jako je kuřecí maso, červené maso, mléčné výrobky, protože obsahují bílkoviny, které jsou těžko strávitelné v játrech. Rychlé občerstvení, cukr a sušené potraviny by měly být také ušetřeny ve vaší stravě.

 • Přírodní krém pro léčbu psoriázy
 • Než začnete používat krém k léčbě lupénky, je důležité vědět, že nejsou k dispozici žádné specifické léky proti této chorobě. Existuje však mnoho způsobů, jak snížit příznaky nebo rychle vyléčit dutou kůži.

Pokud je to přesně to, co potřebujete, máme pro Vás několik receptů. Podívejte se na různé přírodní krémy pro léčbu psoriázy.

1. Aloe

Samozřejmě, že aloe vera vede seznam. Získává první místo mezi přírodními léky proti lupénce, jako v případě mnoha dalších kožních onemocnění.

Aloe Gel má spoustu nádherných přírodních vlastností, které usnadní léčbu. To

eliminuje záněty a osvěží dobře, když trpí svěděním způsobeným svěděním.

Chcete-li zabránit zranění osoby, když je příliš poškrábaný, je vhodné aplikovat malý aloe vera gel několikrát denně. Přednostně

udržujte ji v chladničce

tak, aby zima také odstranila podráždění a uklidnila pokožku. Takže pokud máte již ve vaší domácnosti rostoucí aloe, nezapomeňte rozbít list, když potřebujete léčit psoriázu.2. Hořký meloun (čínská hořká dýně)

Tato zelenina má neuvěřitelně mnoho užitečných vlastností. Může být konzumován pro

posilování imunitního systému

(který je ideální pro pacienty s psoriázou) a snižuje zánět. A ještě více, s hořkým melounem, můžete udělat domácí krém. Tento nástroj rozhodně stojí za to vyzkoušet, protože velmi příznivě působí na příznaky psoriázy. Stačí osušit oloupaný hořký meloun ve vařící vodě, nakrájet na kousky a dělat bramborovou kaší.

Pokud je krém teplá nebo při pokojové teplotě, aplikujte ji na oblast, kde se to týká, a držte ji 20 minut. Po uplynutí této doby opláchněte teplou vodou.

3. Banány Banány jsou skvělým spojencem při léčbě psoriázy. Kromě toho je jejich použití jednoduché. Můžeš banánové slupce a třít své vnitřní straně nebo problémových oblastí - co by mohlo být jednodušší - udělat banán krém rozim'yavshy zralý banán vidličkou.

Použijte pastu

na postiženou oblast a podržte po dobu 15 minut

. Poté ji prostě umyjte teplou vodou.

4. Jedlá soda Jedlá soda dokonale odstraňuje svědění a odlupovat kůže. Nicméně s tímto nástrojem byste měli být opatrní a používat jej, protože by jinak mohl být dráždivý.

Složení 3 lžíce jedlé sody (30 g)

¼ šálku vody (62 ml)

 • Příprava Put jedlá soda v misce a pomalu se přidá voda
 • teplotu

místnosti.

 • Smíchejte všechny ingredience do hladka pastu a jemně aplikovat na problémové oblasti. Ponechte přípravek 30 minut a opláchněte vodou. Pokud je však pocit pálení, produkt vypláchněte dříve. Pečlivě osušte pokožku bavlněným ručníkem.
 • Zde je zajímavý článek: 5 způsobů, jak regulovat pH pomocí jedlé sody
 • Chile 5. Tato složka, která se převážně používá k výrobě kořeněné pokrmy jsou také velmi dobré vyléčení psoriázy.
 • Chile obsahuje aktivní chemickou sloučeninu kapsaicinu, která zmírňuje bolest, omezuje reakce nervových zakončení. Navíc,

redukuje zánět, zarudnutí a olupování kůže

.

Extrakt z chilli lze nalézt v obchodech s přírodními produkty nebo lékárnami. Připravte pastu na čile a vodu nebo jen mírně ochlaďte červenou papriku, abyste po přidání vody získali stejnou konzistenci směsi.

Potom použijte pastu na problémovou oblast anechte po dobu 10 minut, aby se jednalo.6. Semena z lnu

 • Semena z lnu obsahuje esenciální oleje s
 • úžasné protizánětlivé vlastnosti . Můžete jej použít k přípravě vysoce účinných mastí nebo krémů k léčbě psoriázy.

Složení 2 lžíce lněná semena (20 g) ¼ šálku vody (62 ml)

Příprava pokropí lněná semena v třecí misce s paličkou a rmutu na konzistenci prášku. Chcete-li tento krok přeskočit, můžete koupit prášek z lněného semínka.

 • Postupně přidávejte vodu, dokud nedosáhnete homogenní pasty.
 • Aplikujte výrobek na oblasti, kde se vyvinula lupénka, a nechte

po dobu 15 minut.

 • Umyjte teplou vodou.
 • Psoriáza a její odrůdy
 • Psoriáza je chronická kožní porucha, která zpravidla způsobuje červené svědění. Tyto skvrny mohou být bílé nebo stříbrné.


  Přírodní produkty pro boj anémie

  Přírodní produkty pro boj anémie

  Přírodní prostředky anémie - klinický syndrom charakterizovaný poklesem hemoglobinu v krvi. Hlavní příčinou anémie je nedostatek určitých vitamínů a živin, včetně nedostatku vitamínu B12, kyseliny listové a železa. Bohužel, anémie je jednou z nejčastějších onemocnění, která vede k deficitu živin. Navzdory skutečnosti, že se tento syndrom může objevit každému z nás, nejčastěji se u dětí a žen diagnostikuje anémie.

  (Lidových opravné)

  Jak regulovat hladinu cukru v krvi přirozenou cestou

  Jak regulovat hladinu cukru v krvi přirozenou cestou

  Přírodní produkty Lidé s hladiny cukru v krvi vysoké musí neustále hledat způsoby, jak získat nad ním kontrolu a bezohledného chování a nedbalost může dokonce vést k fatálním důsledkům. U zdravých lidí se hladina cukru pohybuje od 80 do 100 miligramů na decylart . Úroveň glukózy v těle reguluje hormon známý jako inzulín, jehož primární funkcí je regulovat hladinu cukru v krvi .

  (Lidových opravné)