Přírodní krémy z kukuřiček na nohou


Přírodní krémy z kukuřiček na nohou

Vaše nohy jsou hlavní část těla, která si zaslouží zvláštní pozornost. Například můžete použít přírodní krém z kukuřice, aby vaše nohy zůstaly zdravé.

Oni jsou často ignorovány, ale pravdou je, že trpí stálou expozici vůči bakteriím a jiným povětrnostním vlivům, které mohou přímo ovlivnit kvalitu pokožky.

To je důvod, proč někdy trpíte otravnými kukuřičkami, jejichž přítomnost je nejen neatraktivní, ale někdy také způsobuje bolest.

Můžete si myslet, že tento druh kožní onemocnění, ale ve skutečnosti se jedná o přírodní chrání pokožku před neustálým tlakem a třením z polobotky, které zapadají špatně.

Bez ohledu na příčinu kukuřice je důležité ošetřit je opatrně, protože mohou způsobit praskliny, houby a dokonce infekce.

Naštěstí existují některé přírodní prostředky, které pomohou odstranit kukuřice a obnovit krásu a zdraví pokožky. Naučte se o nich ještě dnes!

přírodní krémy od puchýře na nohou

1. Přírodní krém s mandlovým olejem

Mandlový olej je jedním z nejoblíbenějších smáčedla na světě. Je součástí různých kosmetických přípravků díky mnoha nutričním vlastnostem.

Pokud jde o nohy, mandlový olej je velmi užitečné, protože pomáhá změkčit kukuřici a usnadnit jejich odstranění.

Kromě toho kombinací mandlového oleje s jinými přírodními složkami zvýšíte jeho účinnost, abyste dosáhli nejlepších výsledků. Složení

 • 5 lžíce lanolin (50 g)
 • 3 lžíce mandlový olej (42 g), glycerinu
 • 3 polévkové lžíce (30 ml)
 • 1 čajová lžička levandulový olej (5 g)

, jak udělat?

 • Lanolin roztavený v mléčné nebo mikrovlnné troubě.
 • Smíchejte mandlový olej, glycerol a levandulový olej.
 • Když směs dosáhne vysoké teploty, dobře promíchejte na jednotnost.
 • Vloţte všechny ingredience do malé skleněné nádoby a nechte vychladnout, dokud se krém nevytvoří.

Způsob aplikace

 • Namočte nohy do teplé vody po dobu 15-20 minut. Vysušte je dobře a aplikujte potřebné množství tohoto přírodního krému z kukuřice.

2. Krém s česnekem a olejem

Česnek je jednou z nejlepších ingrediencí, které se starají o zdraví nohou. Tento produkt, který je tak oblíbený ve světové kuchyni, má silné antibiotikum a antibakteriální účinky, které pomáhají eliminovat bakterie a plísně, které způsobují infekci.

Pokud je smícháte s olivovým olejem a malým množstvím citronové šťávy, získáte jednoduchý přírodní krém, který zjemňuje kukuřice a dokonce i bradavice. Ingredience

 • 1 stroužek česneku 2 lžíce olivového oleje (32 g)
 • 5 kapek citrónové šťávy

Jak?

 • Čištění a nakrájení česneku nebo jeho rozdrcení do pasty.
 • Smíchejte olivový olej a citronovou šťávu na homogenitu.

Způsob použití

 • Očistěte postižené oblasti nohou, aplikujte tento prostředek a přikryjte přes noc bandáží.

3. krém s aloe a vitamin E

rostliny obsahuje aloe gel, který je bohatý na vitamíny, minerály a další prospěšné živiny, které již řadu let pomáhá lidem řešit zdravotní problémy. Je také oblíbenou složkou v kosmetických výrobcích.

To je velmi účinný přirozený způsob, jak odstranit kukuřici, protože tento silný zvlhčovačzměkčuje pokožku, aby pomohla odstranit mrtvé buňky.

Navíc pokud přidáte trochu vitamin E, dostanete nádherný domácí přírodní krém kuří oka na chodidlech, které vám pomohou dosáhnout nejlepších výsledků.

Ingredience

 • 1/2 šálku aloe vera gel (100 g)
 • 1 tobolka vitamínu E

Jak udělat?

 • Odstraňte gel z aloe v rostlině a vložte do kapsle vitamínu E nebo ricinového oleje.

Jak používat

 • Namočte nohy do teplé vody, dobře osušte a aplikujte tento krém pomocí lehké masáže.
 • Nechte na noc.

Tyto jednoduché krémy jsou poměrně levné a skvělé pro zdraví nohou. Mělo by se však ujasnit, že efekt nebude okamžitý, protože postupné použití je zapotřebí k dosažení nejlepších výsledků v průběhu času.


Přírodní lék na menstruační bolesti a dalších menstruačních potížích

Přírodní lék na menstruační bolesti a dalších menstruačních potížích

Natural znamená bolestivé nebo prodloužené menstruace zpoždění či zastavení menstruace - je jediný konkrétní problémy, kterým čelí ženy. Menstruační potíže jsou u žen velmi časté. Nicméně, tam jsou velmi málo léků, které mohou opravdu pomoci. V dnešním článku bychom vám chtěli vyprávět o několika přírodních prostředcích a poradit s dietou, abychom mohli bojovat proti společným menstruačním problémům.

(Lidových opravné)

Ovoce, které léčí infekce močových cest

Ovoce, které léčí infekce močových cest

Máte často infekce močových cest? Kromě léků předepsaných lékařem je vždy dobré se ujistit, že dobře jíte a ovoce může být spojencem. Chcete vědět, co je pro vás nejlepší? Výhody konzumace ovoce z infekcí močových cest Infekce močových cest jsou u žen velmi časté. Obvykle otravný zánět močového měchýře je doprovázen hořením močením, tlakem v břišní dutině a někdy i nízkou teplotou.

(Lidových opravné)