Přirozený způsob, jak k omlazení pokožky


Přirozený způsob, jak k omlazení pokožky

přírodní kůže ruční nástroje jsou velmi choulostivé, a přesto je to právě tato část těla nejčastěji vystaveny nebezpečí pro životní prostředí, což je kůže méně pružná a vede k vráskám.

Pravidelný kontakt s různými povrchy, účinky škodlivých chemikálií a slunečního světla poškozují povrch pokožky a zkazují její vzhled.

V důsledku toho se na pokožce pokožky objevují malé skvrny, vrásky a jiné nepříjemné vady, což vede k předčasnému stárnutí.

Tento problém se obvykle vyskytuje po 30 letech, protože v tomto věku kůže začíná ztrácet pružnost a produkce kolagenu a elastinu v těle je snížena.

Naštěstí dnes existuje mnoho kosmetických a terapeutických látek, které mohou neutralizovat škodlivé účinky vnějších faktorů na pokožku a podporovat krásu a zdraví.

Většina z nich se nachází na regálech obchodů. Nicméně, existuje také celá řada zcela přirozených krémů na ruce, které mají stejný účinek bez alergií a nežádoucích vedlejších účinků.

V tomto článku se s vámi podělíme o přirozený recept na omlazení, který lze použít k zvlhčení a změkčení pokožky vašich rukou.

Připraveni na poznámku?

přirozený způsob oživit

kůže Tento regenerační činidlo, připravené z přírodních produktů, jako je včelí vosk, mango máslo, kokosový olej a esence mrkve.

Je charakterizován vysokými hladinami mastných kyselin a antioxidantů, které vytvářejí ochrannou bariéru proti volným radikálům a zabraňují destrukci buněk.

Navíc tento přírodní lék dokonale hydratuje a zvláčňuje pokožku, podporuje olupování odumřelých buněk a návrat pokožka ztratila pružnost a elasticitu.

Aktivní sloučeniny, které jsou součástí léku, chrání pokožku před negativními účinky přímých ultrafialových paprsků, snižují množství tmavých skvrn na pokožce a vyhlazují vrásky.

Užitečné vlastnosti včelího vosku

Včelí vosk je organický produkt, který vyživuje a hydratuje jemnou pokožku rukou. Má změkčující a protizánětlivé vlastnosti, které odstraňují mrtvé kožní buňky a malé kalení nebo kukuřici.

Kromě toho tato výrobek má silné antibakteriální a protiplísňové vlastnosti. Tato včelí vosk má schopnost zničit patogeny a hub, které způsobují infekci. Užitečné vlastnosti

mango máslo mango máslo - poněkud exotické produkt. Kompozice se podobá kokosový olej, ale olej mango obsahuje další sadu mastných kyselin.

Tento produkt je bohatá na antioxidanty a obsah vitamínu, , které snižují hladinu oxidaci buněk a zlepšují schopnost pokožky proti rychlému uzdravení.

Použití mango máslo na ruce ho změkčit, který chrání pokožku před škodlivými vnějšími faktory a dát mu mladistvý vzhled.

Užitečné vlastnosti mastných kyselin kokosového oleje

středního managementu a vitamin E, který obsahuje velké množství kokosového oleje, aby tento produkt nezbytný pro péči o pokožku.

Vzhledem ke své antibakteriální vlastnosti a zmírňování kokosový olej není dobrý čistí pouze pokožku, ale také brání puchýře, otoky a infekce.

Pravidelné používání kokosového oleje na kůži pomáhá energetické články, omlazení pokožky a snížit negativní dopad přímého slunečního světla. Užitečné vlastnosti esence

mrkev mrkev podstata obsahuje velké množství beta-karotenu - antioxidant, který může zvýšit přirozenou tón pleti a pomalé rozpad buněk.

mrkev právem považován za jeden z nejlepších produktů zlepšit pružnost pokožky a bojovat do sucha.

Poradíme aplikuje na kůži trochu podstatu mrkve, než jít ven, protože chrání ruce před škodlivými UV záření a znečištění životního prostředí.

Jak udělat přírodní prostředek k omlazení pokožky

Tento přírodní prostředek k omlazení rukou, je velmi jednoduché na přípravu, a používat to o nic složitější než obvyklý krém na ruce.

klíč účinnost nástroj pro omlazenísi mohou vybrat z organických produktů, které nikdy nebyly podrobeny chemickému působení.

Složení:

 • 4 lžíce včelího vosku (60 g)
 • 2 lžíce mango másla (24 g)
 • 8 polévkové lžíce kokosového oleje (120 g)
 • 10 kapek mrkev podstata
 • 1 utěsněn skleněná nádoba

Metoda:

 • Místo včela vosk na parní lázni, a to se zahřívá, dokud se nerozpustí.
 • Přidejte mango máslo vosk, silikonové stěrky rozruch intenzivně dokud nevznikne homogenní konzistence.
 • Nalijte kokosový olej a mrkev podstatu.
 • Udržujte intenzivně míchání směsi dokud se nestane homogenní.
 • směs se nechá stát po dobu několika minut, pak rychle nalít do vzduchotěsné nádobě, dokud se ztvrdl.
 • Když textury připomínají smetanový produkt, můžete začít používat.
 • Naneste prostředek k omlazení pleti dvakrát denně - ráno a před spaním.

jste se dozvěděli, k péči o pokožku rukou? Nyní víte, jak správně chrání a zvlhčujípokožky, takže neváhejte a ihned vařit přírodní prostředek k omlazení!


Jak zastavit křeče v nohách během několika sekund

Jak zastavit křeče v nohách během několika sekund

Přírodních produktů Leg křeče nastat při svaly smlouvy vyplývající sedí příliš dlouho, nebo intenzivní tělesné cvičení, jako je běh na velmi dlouhou dobu. Tento podrážděný křeč může být rychle nebo trvat dlouho, ohýbat prsty uvnitř a zvyšovat nepohodlí. Z času na čas se mohou objevit křeče, ale někteří lidé je mohou pravidelně cítit.

(Lidových opravné)

Jak léčit keloidní jizvy v přírodních prostředcích

Jak léčit keloidní jizvy v přírodních prostředcích

Když zmíníme keloidní jizvy, mluvíme o těch zraněních, které nejsou řádně přeplněné. U některých lidí se jizvy neobvykle léčí. Například, jsou jizvy větší než rány, které mají velmi zvláštní barvu. Navíc mnoho lidí s keloidními jizvy má v této oblasti bolest a svědění. Proto se keloidní jizvy stávají nejen estetickým problémem, ale také zdrojem nepohodlí.

(Lidových opravné)