Přirozený způsob, jak k omlazení pokožky


Přirozený způsob, jak k omlazení pokožky

přírodní kůže ruční nástroje jsou velmi choulostivé, a přesto je to právě tato část těla nejčastěji vystaveny nebezpečí pro životní prostředí, což je kůže méně pružná a vede k vráskám.

Pravidelný kontakt s různými povrchy, účinky škodlivých chemikálií a slunečního světla poškozují povrch pokožky a zkazují její vzhled.

V důsledku toho se na pokožce pokožky objevují malé skvrny, vrásky a jiné nepříjemné vady, což vede k předčasnému stárnutí.

Tento problém se obvykle vyskytuje po 30 letech, protože v tomto věku kůže začíná ztrácet pružnost a produkce kolagenu a elastinu v těle je snížena.

Naštěstí dnes existuje mnoho kosmetických a terapeutických látek, které mohou neutralizovat škodlivé účinky vnějších faktorů na pokožku a podporovat krásu a zdraví.

Většina z nich se nachází na regálech obchodů. Nicméně, existuje také celá řada zcela přirozených krémů na ruce, které mají stejný účinek bez alergií a nežádoucích vedlejších účinků.

V tomto článku se s vámi podělíme o přirozený recept na omlazení, který lze použít k zvlhčení a změkčení pokožky vašich rukou.

Připraveni na poznámku?

přirozený způsob oživit

kůže Tento regenerační činidlo, připravené z přírodních produktů, jako je včelí vosk, mango máslo, kokosový olej a esence mrkve.

Je charakterizován vysokými hladinami mastných kyselin a antioxidantů, které vytvářejí ochrannou bariéru proti volným radikálům a zabraňují destrukci buněk.

Navíc tento přírodní lék dokonale hydratuje a zvláčňuje pokožku, podporuje olupování odumřelých buněk a návrat pokožka ztratila pružnost a elasticitu.

Aktivní sloučeniny, které jsou součástí léku, chrání pokožku před negativními účinky přímých ultrafialových paprsků, snižují množství tmavých skvrn na pokožce a vyhlazují vrásky.

Užitečné vlastnosti včelího vosku

Včelí vosk je organický produkt, který vyživuje a hydratuje jemnou pokožku rukou. Má změkčující a protizánětlivé vlastnosti, které odstraňují mrtvé kožní buňky a malé kalení nebo kukuřici.

Kromě toho tato výrobek má silné antibakteriální a protiplísňové vlastnosti. Tato včelí vosk má schopnost zničit patogeny a hub, které způsobují infekci. Užitečné vlastnosti

mango máslo mango máslo - poněkud exotické produkt. Kompozice se podobá kokosový olej, ale olej mango obsahuje další sadu mastných kyselin.

Tento produkt je bohatá na antioxidanty a obsah vitamínu, , které snižují hladinu oxidaci buněk a zlepšují schopnost pokožky proti rychlému uzdravení.

Použití mango máslo na ruce ho změkčit, který chrání pokožku před škodlivými vnějšími faktory a dát mu mladistvý vzhled.

Užitečné vlastnosti mastných kyselin kokosového oleje

středního managementu a vitamin E, který obsahuje velké množství kokosového oleje, aby tento produkt nezbytný pro péči o pokožku.

Vzhledem ke své antibakteriální vlastnosti a zmírňování kokosový olej není dobrý čistí pouze pokožku, ale také brání puchýře, otoky a infekce.

Pravidelné používání kokosového oleje na kůži pomáhá energetické články, omlazení pokožky a snížit negativní dopad přímého slunečního světla. Užitečné vlastnosti esence

mrkev mrkev podstata obsahuje velké množství beta-karotenu - antioxidant, který může zvýšit přirozenou tón pleti a pomalé rozpad buněk.

mrkev právem považován za jeden z nejlepších produktů zlepšit pružnost pokožky a bojovat do sucha.

Poradíme aplikuje na kůži trochu podstatu mrkve, než jít ven, protože chrání ruce před škodlivými UV záření a znečištění životního prostředí.

Jak udělat přírodní prostředek k omlazení pokožky

Tento přírodní prostředek k omlazení rukou, je velmi jednoduché na přípravu, a používat to o nic složitější než obvyklý krém na ruce.

klíč účinnost nástroj pro omlazenísi mohou vybrat z organických produktů, které nikdy nebyly podrobeny chemickému působení.

Složení:

 • 4 lžíce včelího vosku (60 g)
 • 2 lžíce mango másla (24 g)
 • 8 polévkové lžíce kokosového oleje (120 g)
 • 10 kapek mrkev podstata
 • 1 utěsněn skleněná nádoba

Metoda:

 • Místo včela vosk na parní lázni, a to se zahřívá, dokud se nerozpustí.
 • Přidejte mango máslo vosk, silikonové stěrky rozruch intenzivně dokud nevznikne homogenní konzistence.
 • Nalijte kokosový olej a mrkev podstatu.
 • Udržujte intenzivně míchání směsi dokud se nestane homogenní.
 • směs se nechá stát po dobu několika minut, pak rychle nalít do vzduchotěsné nádobě, dokud se ztvrdl.
 • Když textury připomínají smetanový produkt, můžete začít používat.
 • Naneste prostředek k omlazení pleti dvakrát denně - ráno a před spaním.

jste se dozvěděli, k péči o pokožku rukou? Nyní víte, jak správně chrání a zvlhčujípokožky, takže neváhejte a ihned vařit přírodní prostředek k omlazení!


Přirozené čaje proti zažívací poruchy

Přirozené čaje proti zažívací poruchy

Přírodní prostředky trávicí systém je jedním z nejdůležitějších v lidském těle. Potřebuje péči. To je způsobeno tím, že se často najednou vyskytují různé poruchy. Takže čaj proti poruchám trávení vám bude užitečný. Funkce tohoto systému je zpracovávat produkty, které jíte. Tak trávení začíná tím, co se dostane do úst.

(Lidových opravné)

Jak pokrýt kůži kolem krku

Jak pokrýt kůži kolem krku

Natural znamená ztmavnutí kůže kolem krku je poměrně častým problémem, který má dokonce i vědecký název: Black akantóza. Tato porucha nepředstavuje žádné skutečné nebezpečí pro toho, kdo ji má, ale může vyvolat úzkost a dokonce vést ke ztrátě sebeúcty. Je důležité si uvědomit, že to není infekce a ne infekční onemocnění.

(Lidových opravné)