Přirozený způsob, jak k omlazení pokožky


Přirozený způsob, jak k omlazení pokožky

přírodní kůže ruční nástroje jsou velmi choulostivé, a přesto je to právě tato část těla nejčastěji vystaveny nebezpečí pro životní prostředí, což je kůže méně pružná a vede k vráskám.

Pravidelný kontakt s různými povrchy, účinky škodlivých chemikálií a slunečního světla poškozují povrch pokožky a zkazují její vzhled.

V důsledku toho se na pokožce pokožky objevují malé skvrny, vrásky a jiné nepříjemné vady, což vede k předčasnému stárnutí.

Tento problém se obvykle vyskytuje po 30 letech, protože v tomto věku kůže začíná ztrácet pružnost a produkce kolagenu a elastinu v těle je snížena.

Naštěstí dnes existuje mnoho kosmetických a terapeutických látek, které mohou neutralizovat škodlivé účinky vnějších faktorů na pokožku a podporovat krásu a zdraví.

Většina z nich se nachází na regálech obchodů. Nicméně, existuje také celá řada zcela přirozených krémů na ruce, které mají stejný účinek bez alergií a nežádoucích vedlejších účinků.

V tomto článku se s vámi podělíme o přirozený recept na omlazení, který lze použít k zvlhčení a změkčení pokožky vašich rukou.

Připraveni na poznámku?

přirozený způsob oživit

kůže Tento regenerační činidlo, připravené z přírodních produktů, jako je včelí vosk, mango máslo, kokosový olej a esence mrkve.

Je charakterizován vysokými hladinami mastných kyselin a antioxidantů, které vytvářejí ochrannou bariéru proti volným radikálům a zabraňují destrukci buněk.

Navíc tento přírodní lék dokonale hydratuje a zvláčňuje pokožku, podporuje olupování odumřelých buněk a návrat pokožka ztratila pružnost a elasticitu.

Aktivní sloučeniny, které jsou součástí léku, chrání pokožku před negativními účinky přímých ultrafialových paprsků, snižují množství tmavých skvrn na pokožce a vyhlazují vrásky.

Užitečné vlastnosti včelího vosku

Včelí vosk je organický produkt, který vyživuje a hydratuje jemnou pokožku rukou. Má změkčující a protizánětlivé vlastnosti, které odstraňují mrtvé kožní buňky a malé kalení nebo kukuřici.

Kromě toho tato výrobek má silné antibakteriální a protiplísňové vlastnosti. Tato včelí vosk má schopnost zničit patogeny a hub, které způsobují infekci. Užitečné vlastnosti

mango máslo mango máslo - poněkud exotické produkt. Kompozice se podobá kokosový olej, ale olej mango obsahuje další sadu mastných kyselin.

Tento produkt je bohatá na antioxidanty a obsah vitamínu, , které snižují hladinu oxidaci buněk a zlepšují schopnost pokožky proti rychlému uzdravení.

Použití mango máslo na ruce ho změkčit, který chrání pokožku před škodlivými vnějšími faktory a dát mu mladistvý vzhled.

Užitečné vlastnosti mastných kyselin kokosového oleje

středního managementu a vitamin E, který obsahuje velké množství kokosového oleje, aby tento produkt nezbytný pro péči o pokožku.

Vzhledem ke své antibakteriální vlastnosti a zmírňování kokosový olej není dobrý čistí pouze pokožku, ale také brání puchýře, otoky a infekce.

Pravidelné používání kokosového oleje na kůži pomáhá energetické články, omlazení pokožky a snížit negativní dopad přímého slunečního světla. Užitečné vlastnosti esence

mrkev mrkev podstata obsahuje velké množství beta-karotenu - antioxidant, který může zvýšit přirozenou tón pleti a pomalé rozpad buněk.

mrkev právem považován za jeden z nejlepších produktů zlepšit pružnost pokožky a bojovat do sucha.

Poradíme aplikuje na kůži trochu podstatu mrkve, než jít ven, protože chrání ruce před škodlivými UV záření a znečištění životního prostředí.

Jak udělat přírodní prostředek k omlazení pokožky

Tento přírodní prostředek k omlazení rukou, je velmi jednoduché na přípravu, a používat to o nic složitější než obvyklý krém na ruce.

klíč účinnost nástroj pro omlazenísi mohou vybrat z organických produktů, které nikdy nebyly podrobeny chemickému působení.

Složení:

 • 4 lžíce včelího vosku (60 g)
 • 2 lžíce mango másla (24 g)
 • 8 polévkové lžíce kokosového oleje (120 g)
 • 10 kapek mrkev podstata
 • 1 utěsněn skleněná nádoba

Metoda:

 • Místo včela vosk na parní lázni, a to se zahřívá, dokud se nerozpustí.
 • Přidejte mango máslo vosk, silikonové stěrky rozruch intenzivně dokud nevznikne homogenní konzistence.
 • Nalijte kokosový olej a mrkev podstatu.
 • Udržujte intenzivně míchání směsi dokud se nestane homogenní.
 • směs se nechá stát po dobu několika minut, pak rychle nalít do vzduchotěsné nádobě, dokud se ztvrdl.
 • Když textury připomínají smetanový produkt, můžete začít používat.
 • Naneste prostředek k omlazení pleti dvakrát denně - ráno a před spaním.

jste se dozvěděli, k péči o pokožku rukou? Nyní víte, jak správně chrání a zvlhčujípokožky, takže neváhejte a ihned vařit přírodní prostředek k omlazení!


Otevřené tajemství snadno čistitelné pánve

Otevřené tajemství snadno čistitelné pánve

Přírodní produkty Pánve a pánve - je to váš nejlepší přítel v kuchyni, ale pravidelné užívání může vést k jejich postupnému zhoršování. Jídlo se hoří a přilepí, opařuje pánve a to vše ovlivňuje kvalitu vaší kuchyně. Nezáleží na tom, jsou vyrobeny z hlíny, keramiky, teflonu nebo železa. Všechny pánve mají trvanlivost v závislosti na tom, jak se o ně starat.

(Lidových opravné)

Přírodní 5 tajemství mít čisté ponožky

Přírodní 5 tajemství mít čisté ponožky

Přírodních produktů čisté ponožky - je jedním z nejběžnějších položek, protože se rychle stane znečištěné a opotřebované. Vzhledem k tomu, že jsou neustále v kontaktu s nohou, boty a podlahou, v'yidayetsya nečistot do vláken, které tvoří skvrny. I když existuje mnoho nástrojů, jejichž cílem je vyčistit ponožky, někteří lidé preferují, aby se zabránilo chemikálie a používají ekologicky šetrné alternativy.

(Lidových opravné)