Natural detergentů lesklé výrobky ze dřeva


Natural detergentů lesklé výrobky ze dřeva

přírodního dřeva - velmi elegantní a základní prvek našich domovů, ať už v kuchyni nebo v obývacím pokoji, nebo například i na podlahu. To nejen, že váš domov bude krásnější, ale útulnější.

Nicméně udržování stromu ve správném stavu není tak jednoduché a levné. Trhl, stmívá a může poškrábat ... Co s tím dělat? Samozřejmě, že můžete strávit spoustu peněz na chemické látky, které ji udržují v dobrém stavu, ale jsou zde i několik tajemství, a efektivní a hospodárné - který bude poskytovat stejné výsledky.

Přečtěte si náš článek, abyste zjistili, jak umýt a leštit strom je velmi jednoduchý a extrémně levné.

1. leštidla mandlový olej

Jsme si téměř jistý, že jste o použití mandlový olej jako prostředek pro každodenní péči slyšet. To může zabránit vzniku běžných obličejových vrásek a zajišťují hladký suchou pokožku, dokonce i vyléčit suché vlasy a roztřepené konečky.

Ale víte, že mandlový olej je velmi užitečné pro péči o materiály, jako je dřevo? Zde je návod, jak jej můžete použít pro dřevěný nábytek a podlahu:

 • Opravuje popraskaný strom a vyrovnává jeho povrch.
 • Dává stromu lesk.
 • Vytvoří ochrannou vrstvu na nábytek, která trvá až 5 dní.
 • Přináší skvělý výsledek, když se používá na židle, stoly a nábytek středního rozměru.

Jak vyrobit leštěné dřevo na mandlový olej? Ingredience

 • 2 lžičky vody
 • 2 lžičky mandlový olej
 • pokyny suchá bavlna

 • Nikdy nepoužívejte horkou vodu. Směs horké vody a esenciálních olejů způsobí, že ztratí své vlastnosti. Vezměte nádobu, ve které můžete namíchat vodu a mandlový olej a namočit hadřík ve směsi. Je to velmi jednoduché, prostě si vezměte vlhký plátek a použijte ho k umytí nábytku. Navlhčete a lechejte a povrchy nechte vyschnout.

2. Vyčistěte povrch problému

Každý dům má povrch, který je obtížné umýt, nebo podlahy, nebo sochy nebo dřevěné zábradlí na schodech. Kumulují nečistoty a nakonec začnou ztmavovat. Jak lze to předpovědět? Přečtěte si recept níže a uvidíte, jak se jednoduše starat o poškozený strom. Ingredience

 • 1 šálku vody ¼ šálku bílého octa
 • bavlna

 • Instrukce Vezměte kontejner nebo kbelík. Jednoduše promíchejte tyto dvě složky a namočte bavlněnou tkaninu. Používejte k čištění tmavých nebo špinavých povrchů. Výsledky vás jen překvapí.

3. Umyjte dřevěné podlahy

Má váš dům dřevěné podlahy? Strávíte spoustu peněz na výrobky pro péči a brilantnost? Vyzkoušejte tento jednoduchý nástroj. Uvidíte, že vám dá stejné výsledky za mnohem méně peněz.

 • Přísady 1 šálek teplé vody
 • ¼ šálku bílého octa
 • 10 kapek tea tree silice

 • Poznámky Mluvili jsme hodně o úžasných vlastnostech tea tree oil. To je nejlepší přírodní dezinfekční prostředek, který lze nalézt pouze. Je ideální pro povrchy poškozené časem a také dokonale čistí nečistoty. Tea tree oil je snadné najít v obchodě s přírodními produkty nebo lékárny. Je levné a má mnoho využití: nejen pro čištění domu, ale i pro vlastní péči. Také od ní může udělat i vlastní dezinfekční prostředek na ruce.
 • Pro mytí dřevěných podlah můžete použít jednu z těchto dvou metod. První je komplikovanější, protože je nutné mokrý kus a podlahu rukama protřít. Druhá metodamnohem jednodušší: stačí sprej směs na podlahu a pomalu se odstranily stopy nečistot pomocí mopy. Po několika minutách si všimnete, že odstín začal svítit.
 • Uvidíte, že podlaha zůstává čistá, svítí a voní jako!

Která metoda se vám nejvíce líbila?


Jak zmírnit příznaky menopauzy přirozeně

Jak zmírnit příznaky menopauzy přirozeně

Natural znamená, že pokud jste žena ve věku mezi 45 a 55 let, které se nyní blíží nebo procházejí menopauzy, můžete být překvapeni, že menopauza skutečně vydrží jeden den. Toto je den, kdy se zastaví váš menstruační cyklus, což se obvykle děje poté, co jste žil celý jeden rok bez menstruace. Všechny horké návaly horka, změny nálady, přibývání na váze, problémy se spánkem a jiné nepříjemné příznaky, které se vyskytují v důsledku této změny skutečně dojít během perimenopause - nečinnosti před menstruační cyklus se zastaví.

(Lidových opravné)

Jak se vypořádat s bakterií Helicobacter pylori

Jak se vypořádat s bakterií Helicobacter pylori

Přírodní produkty bakterie Helicobacter pylori známou jako příčina většiny případů žaludeční vředy, zánět žaludku a dalších žaludečních infekcí. Podle studií a odhaduje se, že asi dvě třetiny všech světové populace infikována bakterií Helicobacter pylori. Důvodem je to, že se velmi snadno přenáší, i když někdy nezpůsobuje žádné příznaky či problémy.

(Lidových opravné)