Přírodní domácí čisticí prostředek - recepty recept


Přírodní domácí čisticí prostředek - recepty recept

Je dobře známo, že chemikálie, proti nimž vyrábíme měknutí a mytí - jeden z nejhorších škodlivin. Inzerenti se snaží těmto nástrojům přitahovat různými způsoby, chválí jejich neuvěřitelné chutě a účinnost špinění. Existuje ale alternativa k těmto nástrojům, která by nebyla méně účinná a neobsahovala tak hodně chemie? Ano, tam! Další v článku vám řekneme, jak vařit organický saponát doma.Hlavní výhody vlastního pracího prášku

Není to jen o úsporách. A to vůbec neznamená, že je třeba začít život jako hippie.

Stejně tak se můžete obklopit zdravými prvky, které se starají o vaše zdraví.Nezapomeňte, že v mydlách a detergentech obsahuje hodně toxických látek, které se při použití používají v oblečení.

Oni nejen poškodí vaši pokožku a kůži vašich dětí, ale nakonec mohou způsobit další nemoci, které nehrozíte.Použitím přírodního detergentu se nejen staráte o ekologii naší planety, ale také o vaše zdraví jako celek. Také si všimněte, že tento nástroj

100% biologické . Bude to vaše šaty čisté a příjemné na dotek, ale hlavní rozdíl bude vůně, která nebude tak silná jako v chemikáliích. Naopak, bude to přirozenější a nepoškozuje vaše zdraví.Jak vyrobit organický čisticí prostředek

Co potřebujete:

Stříhací nebo kuchyňský robot;

 • hmotnost kuchyně;
 • 75 gramů přírodního mýdla;
 • 1 sklenici sody;
 • 1,5 litru vody;
 • Velká skleněná nebo 2litrová láhev, která má opravit;
 • 20 kapek esenciálního oleje podle vašeho vkusu a něco pro zápach, jako je levandule nebo divoká růže.
 • Metoda přípravy

Metoda přípravy je velmi jednoduchá a trvá jen 15 minut. Za prvé,

 • kus přirozeného mýdla. Bude to mnohem obtížnější a můžete také ublížit, a proto doporučujeme používat kuchyňský robot. Co dál? Jakmile je směs hotová, umístěte ji do kontejneru, který používáte. Pak
 • vylejte sódu v pohár. Teď zahřejte litr a půl vody.Pojďme vařit. Buďte opatrní při nalití do nádoby nebo lahve, které se rozhodnete nevypálit.
 • Pomalu a promíchejte čas od času, aby vznikla homogenní směs.Když je směs připravena, přidejte 20 kapek esenciálního oleje.
 • Budete okamžitě cítit jeho příjemný zápach, kromě získání velmi organické a přírodní lék. Věřte tomu nebo ne, ale vše je připraveno. Je třeba poznamenat, že po týdnu si všimnete, že textury nástroje se změnily, ale nebojte se, neztratí své vlastnosti. Použijte nástroj až do posledního pádu. Používejte stejné množství jako obvykle.
 • Výsledek bude skvělý!


  Polévky hubnutí 5 chutné a účinné recepty recepty

  Polévky hubnutí 5 chutné a účinné recepty recepty

  Mnoho lidí polévky jsou ideální pro hubnutí kdykoliv během roku (i v horkých letních dnech). Pro ostatní lidi jsou pozváni pouze chladné dny, aby si vychutnali uklidňující a rozcuchanou mísu polévky. Přidáním některých ingrediencí můžeme obrátit misku polévky na ideální volbu pro hubnutí. V tomto článku vám dáme několik receptů polévek, které jsou výživné a zároveň účinné!

  (Recepty)

  Recepty lze snadno vařit doma recepty

  Recepty lze snadno vařit doma recepty

  Pokaždé, když koupit si oběd během přestávky v kanceláři nebo příkaz k dodání potravin domů z práce, pokud jste někdy přemýšleli o tom, kolik peněz na jídlo, které jen poškodit vaše zdraví ? V tomto článku najdete několik receptů, které můžete snadno použít doma , vzdání se objednané stravy a výlety do restaurací.

  (Recepty)