Přírodní domácí čisticí prostředek - recepty recept


Přírodní domácí čisticí prostředek - recepty recept

Je dobře známo, že chemikálie, proti nimž vyrábíme měknutí a mytí - jeden z nejhorších škodlivin. Inzerenti se snaží těmto nástrojům přitahovat různými způsoby, chválí jejich neuvěřitelné chutě a účinnost špinění. Existuje ale alternativa k těmto nástrojům, která by nebyla méně účinná a neobsahovala tak hodně chemie? Ano, tam! Další v článku vám řekneme, jak vařit organický saponát doma.Hlavní výhody vlastního pracího prášku

Není to jen o úsporách. A to vůbec neznamená, že je třeba začít život jako hippie.

Stejně tak se můžete obklopit zdravými prvky, které se starají o vaše zdraví.Nezapomeňte, že v mydlách a detergentech obsahuje hodně toxických látek, které se při použití používají v oblečení.

Oni nejen poškodí vaši pokožku a kůži vašich dětí, ale nakonec mohou způsobit další nemoci, které nehrozíte.Použitím přírodního detergentu se nejen staráte o ekologii naší planety, ale také o vaše zdraví jako celek. Také si všimněte, že tento nástroj

100% biologické . Bude to vaše šaty čisté a příjemné na dotek, ale hlavní rozdíl bude vůně, která nebude tak silná jako v chemikáliích. Naopak, bude to přirozenější a nepoškozuje vaše zdraví.Jak vyrobit organický čisticí prostředek

Co potřebujete:

Stříhací nebo kuchyňský robot;

 • hmotnost kuchyně;
 • 75 gramů přírodního mýdla;
 • 1 sklenici sody;
 • 1,5 litru vody;
 • Velká skleněná nebo 2litrová láhev, která má opravit;
 • 20 kapek esenciálního oleje podle vašeho vkusu a něco pro zápach, jako je levandule nebo divoká růže.
 • Metoda přípravy

Metoda přípravy je velmi jednoduchá a trvá jen 15 minut. Za prvé,

 • kus přirozeného mýdla. Bude to mnohem obtížnější a můžete také ublížit, a proto doporučujeme používat kuchyňský robot. Co dál? Jakmile je směs hotová, umístěte ji do kontejneru, který používáte. Pak
 • vylejte sódu v pohár. Teď zahřejte litr a půl vody.Pojďme vařit. Buďte opatrní při nalití do nádoby nebo lahve, které se rozhodnete nevypálit.
 • Pomalu a promíchejte čas od času, aby vznikla homogenní směs.Když je směs připravena, přidejte 20 kapek esenciálního oleje.
 • Budete okamžitě cítit jeho příjemný zápach, kromě získání velmi organické a přírodní lék. Věřte tomu nebo ne, ale vše je připraveno. Je třeba poznamenat, že po týdnu si všimnete, že textury nástroje se změnily, ale nebojte se, neztratí své vlastnosti. Použijte nástroj až do posledního pádu. Používejte stejné množství jako obvykle.
 • Výsledek bude skvělý!


  Jak vařit zdravou zmrzlinu?

  Jak vařit zdravou zmrzlinu?

  Kdo nemá rád jíst zmrzlinu v létě? Někteří dokonce rádi jíst, když je ulice studená. V tomto článku se dozvíte o různých receptech na přípravu zdravých zmrzlin doma s použitím jen několika složek. Takže můžete mít vždy na dosah ruky, v případě, že máte zmrzlinu a nemusíte běžet v obchodě. Sherbet nebo zmrzlina?

  (Recepty)

  čIštění a zlepšení tlustého střeva recepty

  čIštění a zlepšení tlustého střeva recepty

  Tlustého střeva, také známý jako tlustého střeva, je subjekt odpovědný za pohyb a vylučování odpadu, který nepotřebuje. zdravé tlusté střevo je klíčem k dobré kondici organismu, protože je zodpovědný za to, že ostatní orgány nejsou ovlivněny jedovaté látky a většina orgánů řádně fungovat. Od starověku se očkování tlustého střeva považuje za jeden z nejlepších způsobů prevence onemocnění.

  (Recepty)