Přírodní energetický nápoj pro zpevnění kostí


Přírodní energetický nápoj pro zpevnění kostí

Během posledních několika let se počet osob trpících různými chorobami kostí výrazně zvýšil. Příčinou křehké kosti jsou špatné stravovací návyky, sedavý způsob života a přítomnost zlozvyků - jako závislost na alkoholu a cigaretách. Ženy

menopauze jsou náchylnější ke vzniku problémů s pohybového aparátu, protože jejich těla produkují méně estrogenu - hormon, který má vliv na úroveň vstřebávání vápníku (minerál, ze které je přímo závislá na hustotě a pevnosti kostí).

Ve většině případů lidé, kteří mají nějaké problémy pohybového aparátu, vždy cítit velmi unavený a vyčerpaný, že komplikuje obvyklé denní záležitosti.

nejlepší způsob, aby se zabránilo křehké kosti a unavený vzhled - dodržovat zdravý životní styl, je pravidelně cvičit a obohatit své každodenní stravě hodně živin, které jsou nezbytné pro normální fungování těla.

Kromě pohody poradí osobně vaří přírodní nápoj pro silné kosti, který vám pomůže získat dostatek energie na celý den.

Zelený pruh pro silné kosti a doplnění energetických rezerv

Vzhledem k tomu, zdraví kostí a síla závisí na správnou úroveň živin v těle, tato kapela je skvělý pomocník vypořádat s onemocněním pohybového aparátu, protožeobsahuje všechny vitamíny nezbytné pro a minerály.

Díky špenátu a jablkům je tento energetický nápoj výkonným zdrojem vitamínů A a C, stejně jako vápníku a antioxidantů, které přispívají k posílení kostí.

Pokud máte pocit, bolest svalů a kloubů, nebo trpět kvůli jiných poruch pohybového aparátu, doporučujeme vždy připraví tento zdravý nápoj doma.Za prvé, je lepší konzultovat se svým lékařem, abyste zjistili správnou diagnózu a určení prostředků pro prevenci vážných onemocnění.

Jaké živiny jsou obsaženy v zeleném proužku?

Nedotýkejte se a začněte pravidelně používat tento přírodní prostředek k tomu, aby tělu poskytl všechny potřebné živiny.

Špenát

Listy špenátu obsahuje hodně vody, ale také ve své struktuře mnohem více bílkovin než ostatní zeleniny.

jako součást špenátu je téměř žádný tuk a sacharidy, když je bohaté na vlákninu, vitaminy A, C, E a K, vitamíny skupiny B (B6, B1 a B2), a kyselina listová (vitamin B9).

Špenát obsahuje mnoho minerálních látek, a to vápníku, železa, draslíku, hořčíku, manganu a fosforu. Navíc toto výživné potraviny bohaté na flavonoidy a karotenoidy.

Grapefruity

Toto citrusové ovoce tvoří 90% vody. Všimněte si, že 100 gramů grapefruitu má pouze 32 kalorií, 7 g sacharidů, 0 g tuku a 0,6 g bílkovin. Místo toho je grapefruit bohatý na vitamín C, vlákninu, vápník, hořčík a draslík.

Celer Celer je 95% vody, ale tomnoho živin, včetně vitaminu B1 (thiamin), B2, B6, B9 (kyselina listová), beta-karoten, vitaminy C a E. Kromě toho celer je bohaté na minerály, jako je vápník, zinek, hořčík, železo, síra, fosfor, mangan, měď, hliník a křemík. Zelená jablka

Tyto plody obsahují vysoké množství Fytonutrienty, včetně flavonoidy, fenolové kyseliny, vitamíny A, B a C, pektin, proteinu, vápníku, sacharidů, sodíku, hořčíku, draslíku, fosforu a zinku.

Ginger Tato rostlina obsahuje nezbytné aminokyseliny, vlákninu, vitamin C a minerální látky - zinek, hliník, bor amangan.

Zázvor je významným zdrojem antioxidantů, jako quercetin a kapsaicin, a přesto obsahuje přírodní esenciální oleje.

Jak vařit energetický nápoj k posílení kostí?

Tento přírodní lék vám pomůže nejen posílit kosti, ale také zlepšit celkovou pohodu.Nelze však nahradit základní léčbu doporučenou kvalifikovaným lékařem. Složení

:

  • 1,5 šálky čerstvé špenátové listy (45 gramů), oloupané grapefruit 0,5
  • 2 stonky celeru 2 zelená jablka, nařezané na 8 dílů
  • kus zázvoru (pre-čištěný) Příprava

:

Naštěstí to Kosti pro zpevnění kostí se snadno připravují.Stačí, abyste všechny produkty zabalili do mixéru do homogenní směsi.

  • Důkladně opláchněte všechny složky nápoje a vložte je do mixéru. Beat do homogenní konzistence během několika minut. Je-li to žádoucí, můžete přidávat do směsi trochu vody, což usnadní potírání.
  • Napněte pás s několika kostkami ledu.
  • Měl bys pít to nejlepší ihned po vaření, takže nemá čas ztrácet jeho hodnotu.


O pánevní zánětlivé onemocnění

O pánevní zánětlivé onemocnění

Významným přírodním prostředkem naučit se rozpoznat příznaky zánětlivých onemocnění ženských pohlavních orgánů, aby si správnou léčbu a prevenci tohoto onemocnění způsobilo nějaké závažné problémy, jako je neplodnost nebo těhotenství rizikové. Pravděpodobně jste slyšeli termín zánětlivých onemocnění ženských genitálií .

(Lidových opravné)

ÚžAsné výhody chia semen, které byste měli vědět

ÚžAsné výhody chia semen, které byste měli vědět

Chia semena jsou známa svou malou velikostí a lehkou oříškovou chutí. Pomáhá jej snadno kombinovat s jinými produkty. Takže jeho snadno přidat do stravy. Po desetiletí byl oceněn vysokým počtem základních živin. Mezi nimi omega-3 mastné kyseliny, vlákniny a bílkoviny. Současně má silné antioxidanty a nezbytné minerály.

(Lidových opravné)