Přírodní léčbu a prevenci katarakty


Přírodní léčbu a prevenci katarakty

šedého zákalu - téměř endemický problém jednadvacátého století v důsledku mnoha důvodů, a také proto, že stále více a více lidí v moderním světě se stárnutím v důsledku špatné výživy a mnoha dalších fyzikálních faktorů, jako jsou: zneužívání zařízení s obrazovkami, které odrážejí (mobilní telefony, počítače, tablety atd.). To vše negativně ovlivňuje oči mladých i starší generace.

Co je to katarakta?

Obvykle dochází ke ztrátě vidění, protože čočka oka se stává neprůhledným. To znamená, že zvětšovací sklo, které je v oku ztrácí svou průhlednost a začíná být více zakalená, až se nakonec stane „opona“, která nedovolí, aby se obraz dosáhne sítnici. Představte si, že objektiv fotoaparátu najednou znečištěný v důsledku nahromadění zbytků a není schopna zachytit obraz.

Katarakta -degenerativní a bezbolestný proces. Jeho nejvýraznějším prvkem je vzhled očí, jak začnou vypadat jako „mléko oponou“, které postupně zakrývá žáka, který ztrácí svou černou a někdy, když je člověk stárne, stále více a více šedé.

To se děje proto, že protein akumuluje v čočce oka, a to vytváří závoj, které zakrývají světlo, které dopadá na sítnici.

K tomu dochází postupně a závoj může zcela pokrýt sítnici av nejtěžších případech může způsobit slepotu. Toto onemocnění je typicképro téměř polovinu populace starší 65 let.

V případě velmi závažné formy katarakty může být nutná chirurgická intervence. Tato léčba však často neznamená zlepšení vidění. Pokud se jedná o váš případ, požádejte očního lékaře o personalizované rady ohledně zlepšení vidění.

Ale existují možnosti, které si můžete vyzkoušet, než se uchýlíte k operaci. Aplikací níže uvedených metod, můžete výrazně zpomalit vývoj katarakty a dokonce jej zastavit. Pokud se to však nestane, vždy byste se měli poradit s oftalmologem. Klíčem k

těchto metod je, že čočka se skládá z 3/4 vodou a bílkoviny a distribuční protein - je, že nám brání vidět světlo. Můžeme určit některé postupy a stanovit standardy, které pomohou odstranit tyto nedostatky.

Měli byste také mít na paměti, že pravděpodobnost vývoje kataraktyje vyšší u diabetiků a žen, a zvláště pokud máte příbuzné s touto chorobou. Existuje vyšší riziko u osob, které používají vysoké dávky kortikosteroidů po mnoho let, stejně jako kuřáků. Ošetření kataraktem dietou

Vaše strava by měla být bohatá na vitamíny A a C

 • , které jsou nesmírně důležité pro tkáně, oční funkce. Zabraňují také křeči očních čoček. Vitamín A se nachází v "červené" zelenině a ovoci, mrkve, pomeranče, papáji atd., Stejně jako ve špenátu. Špenát je zvláště užitečný pro snížení pravděpodobnosti vzniku závažného kataraktu. Existuje řada produktů, ze kterých můžete získat vitamín C, jako jsou: řasa spirulina, moringa (listy nebo olej).Nepijte nápoje s vysokým obsahem cukru a cukru.
 • Zeslabuje a zhoršuje nervový systém. Vyhněte se kofeinu a alkoholu. konzumovat potraviny, které jsou přirozeným zdrojem antioxidantů
 • : pomeranče, citrony, grapefruity, jahody, modrých hroznů, brokolice, rajčata, olivový olej a morynhovu olej. Antioxidantybojovat proti volným radikálům (nestabilní molekuly kyslíku), , které se mohou hromadit v očích a způsobit kataraktu .Dieta bohatá na mastné kyseliny omega-3. Můžete je použít jako přílohu s rybami (zejména modrou),
 • semeny lnu, semena chia nebo oleje.Podle mnoha studií spotřeba tuňáků jednou týdně snižuje riziko katarakty o 12%. Sliznice očí by neměla vyschnout. Pití hodně vody
 • alespoň dvakrát denně. Navíc vyvarujte se velmi slaných potravin a konzumujte méně koření.Vaše játra jsou velmi oční. Mít zdravé játra je nesmírně důležité. Doporučení
 • Vaše chování a postoj k vašemu vlastnímu životu jsou velmi důležité pro prevenci a dokonce i léčbu katarakty. Nezapomeňte na:

Pravidelná oční zkouška pro dospělé. Navštivte oční lékař alespoň jednou za dva roky.

Chraňte oči před UV zářením.

 • Používejte sluneční brýle a / nebo pokrývky hlavy.
 • Vyhněte se pádu ultrafialového záření A (dlouhé ultrafialové vlny) na lehátkách. Ultrafialová B (střední ultrafialová vlna) je méně škodlivá. Při spánku noste masku, pokud nemůžete spát ve tmě. Epifýza produkuje melatonin (hormon, který Zpomaluje stárnutí) v průběhu spánku, ale pouze ve tmě.
 • Nekuřte.
 • Sledujte hladinu cukru.
 • Cvičení pro zbytek oka. Podívejte se na rostlinu na 30 minut, zelený list, zelené, klidné pole v klidném prostředí. Tradiční medicína
 • strverdzhuye který způsobuje šedý zákal

podvýživy a nemocí, kvůli níž se napětí ve svalech oka. proto, šedý zákal je častější u diabetiků a kuřáků a není běžné u ostatních dospělých. To vše vede k nedostatku krve ak poklesu živin v očích čočky.Aby se zabránilo šedý zákal by měl dodržovat zdravou stravu, bohatou na živiny a dělat fyzické cvičení, které pomáhají v boji proti svalové napětí. Populární léky

Honey již dlouho znám jako způsob, jak zabránit operaci šedého

 • .Použijte nečistý med do oka.Je to přirozený anibiotikum, pomáhá očistit oči a obohacuje živinami. Použít anýzový extrakt nebo infuze surových brambor na víčkách asi hodinu denně. Extrakt z červeného kajenského pepře nebo heřmánku zpomaluje vývoj této nemoci.
 • Oční kapky filtrované mořské soli.
 • Nejdříve může způsobit podráždění očí, ale nepoškodí je, takže je můžete denně užívat.
 • Několik kapek citronu zředěného v séru nebo čisté vodě. To může způsobit podráždění očí, pokud jsou špinavé nebo pokud máte zánět spojivek, ale tento nástroj je velmi léčivé a nepoškozuje oko. Ricinus olej.
 • Ponořte prst do něj jemně a skoncovat očí a odejít, dokud ona se vstřebává. Rovněž je vhodný kotevní olej, ale kvůli jeho antibiotickým vlastnostem bude kousnout o něco více. Dejte to
 • alespoň do jednoho měsíce. Můžete také použít jednu kapku lněného nebo rybího tuku přes noc. Aloe Vera. Použijte dvě nebo tři kapky drcené buničiny.Plátky studené cibule. Položte je do chladničky po dobu půl hodiny a pak nechte 5 minut na oční víčko.
 • vaří heřmánek (25 g), starší bobule (30 g), brambor, okurky a polovina lněné semínko (15 g) na litr vody. Aplikujte s tímto vývarem do očí.


Domácí prostředky pro drozd

Domácí prostředky pro drozd

Vaginální droždí infekce způsobené mikroorganismy, které se obvykle nacházejí ve zdravé pochvy. Jednou z nejčastějších příčin vaginy je plísňová infekce Candida albicans, která způsobuje příznaky, jako je výtok, zápach, svědění a zarudnutí stydkých pysků, v některých případech, šíření zarudnutí na horní části stehna.

(Lidových opravné)

Léčivé vlastnosti mexický kaktus

Léčivé vlastnosti mexický kaktus

Přírodní léčiva mexické kaktus - rostlina z rodu kaktusu, který roste na území celé Ameriky ve volné přírodě. Může být snadno pěstován na jakémkoli druhu půdy. Proto je tato rostlina tak populární. Kromě toho bylo prokázáno, že má neuvěřitelné terapeutické vlastnosti, takže kaktus je skvělým přírodním prostředkem pro řadu nemocí.

(Lidových opravné)