Infuze zmírnit stav syndrom dráždivého tračníku recepty


Infuze zmírnit stav syndrom dráždivého tračníku recepty

Syndrom dráždivého tračníku je častější u žen. Nevíme, co to přesně způsobuje, ale zpravidla způsobuje docela bolestivé pocity. To ovlivňuje každodenní život několik týdnů nebo dokonce měsíců. Proto vám chceme nabídnout některé přírodní recepty s použitím léčivých rostlin, které vám pomohou uklidnit váš stav. Léčivé rostliny jsou obecně široce používány k léčbě syndromu dráždivého střeva.

Pokud však máte jakékoli dotazy, poraďte se se svým lékařem. Rostliny, které chceme doporučit, najít velmi snadné . Jediné, co musíte udělat, je jít do bylinné prodejny nebo do lékárny, abyste si koupili požadované množství rostlin.Obvykle použijte jednu čajovou lžičku bylin na jeden sklenici vody. Můžete vypít až dva skleničky denně. Aby se zvýšily léčebné vlastnosti infuze, je lepší se vyhnout použití oceli nebo kovového pivovaru; mnohem vhodnější nádobí z keramiky, hlíny nebo porcelánu.

Tyto materiály jsou přirozenější a získáte lepší výsledky z aktivní složky léčivých bylin.Bylinky pro léčbu syndromu dráždivého tračníku

Infusion anýzu Má krásný chuť lékořice.

Je to nádherná rostlina, která odstraňuje bolesti žaludku a střev. Snižuje nadýmání, plyny a také má antispazmodický účinek. Doporučuje se zejména u lidí trpících syndromem dráždivého střeva.

Musíme však upozornit, že anýzu se nedoporučuje u pacientů s průjem. Toto onemocnění je charakterizováno střídáním průjmu a zácpy, by měly být anýz vývar použít pouze v době zácpa střeva. Chcete-li připravit tento čaj, potřebujete jednu lžíci anýzového semena, která se vaří v jedné sklenici vody. Pít po snídani a uprostřed dne. heřmánkový čaj heřmánkový čaj

ideální pro léčbu

syndrom dráždivého tračníku, a tak aplikovat je s vysokou účinností. Tyto květiny mají vlastnosti, které mohou snížit zánět, stejně jako provádět antibakteriální účinky a být svalově relaxantní. Pijte dvě šálky denně. Chcete-li připravit tento čaj, musíte si vzít jednu čajovou lžičku heřmánek květiny; Můžete také použít klasické čajové sáčky. Varejte vývar po dobu 10 minut a nechte odpočinout ještě pár minut. Infúze máty

Mincovna patří do rodiny virulentních rostlin, které mají anestetikum a uklidňující účinek.

To znamená, že jakmile vstoupí do trávicího systému, působí přímo na žaludek a střeva, snižují zánět, bolesti a pomáhají uvolnit.

K přípravě infuze je nutná jedna lžíce sušené máty. Vaříme to v jednom sklenici vody a necháme trvat. Je důležité, aby do této infuze nebyl přidán cukr. Pokud chcete ještě oslabit, použijte stevu. Infúze šalvěje

Infúze šalvěje je zvláště užitečná pro ty, kteří trpí průjem, zvracením a závratě. Jedná se o běžné příznaky, které se často vyskytují během syndromu dráždivého střeva.

Tato rostlina má adstringentní vlastnosti a sedativní účinek, který pomůže uvolnit.

Zkuste, pokud máte tyto příznaky. Pro přípravu infuze zvážíte 10 gramů šalvěje, vaříte je ve třech sklenicích vody a nechte 5 minut. Vypijte až 3 sklenice denně. Infúze tymiánu

Infúze tymiánu - Další možnost léčby, pokud trpíte syndromem dráždivého střeva.

Tato léčivá rostlina pomůže při trávení a zmírnění bolesti a zánětu, vyčištění střev z toxinů a bakterií. Stejně jako u jiných infuzí potřebujete jednu čajovou lžičku bylin na jednu sklenici vařící vody. Přineste k varu a pak trvá několik minut.

Infračervená želva Semena feniklu se běžně používají při onemocnění trávicího systému, zejména při ochraně střev.

Má vysoký obsah vitaminu B, který snižuje úzkost, bolesti a normalizuje vyprazdňování u těch, kteří trpí zácpou.

Doporučujeme pít jen jednu sklenici denně. Chcete-li jej připravit, vezměte jednu polévkovou lžíce semen ginek. Vařte a nechte 5 minut. Poté přitiskněte cedník a pít, abyste zmírnili příznaky.


4 Jídelní užitečné pro zlepšení spánku

4 Jídelní užitečné pro zlepšení spánku

Recepty Pokud zjistíte, že je obtížné v noci spát a probudit nespal, než se uchylovat k přírodní prostředky nebo léky, doporučujeme se snaží zařadit jídelní výrobky s užitečnými vlastnostmi. V tomto článku nabízíme jednoduché chutné a užitečné večeře , které vám pomohou bojovat proti nespavosti přirozeným a zdravým způsobem.

(Recepty)

Nejlepší restaurátoři: neuvěřitelné recepty

Nejlepší restaurátoři: neuvěřitelné recepty

První den by měl být nejdůležitější. Pokud jste na dietě, můžete se ptát sami sebe, jak můžete získat všechny živiny, které potřebujete, aniž byste opustili svůj cíl. Doporučujeme číst tento článek. V něm nabízíme nejlepší pauzy. Zdravý životní styl - zdravý životní styl Zdravé snídaně nejsou ty, co lidé jedli.

(Recepty)