Med a česneková tinktura 7 dní půstu


Med a česneková tinktura 7 dní půstu

Recepty Česnek je jedním z nejčastěji používaných přírodních složek ve vaření na celém světě. Věděl, že všechno půjde dobře chuť s jiným kořením a tím zvyšuje chuť pokrmů. Ale

česnek - více než jen jedním z klíčových spojenců v kuchyni, česnek ceněné po staletí, protože jeho schopnost zmírnit příznaky různých nemocí.

Její léčivé vlastnosti mohou být použity v boji protizáněty, chronické nemoci a infekce.

Mnoho z jeho výhod jsou závislé na které česnek obsahuje ve svém složení allytsyn, účinné látky, která pomáhá upravit vysoký cholesterol, krevní tlak a další příznaky a problémy spojené s kardiovaskulárním systémem.

To je také používán jako lék na zažívací problémy, onemocnění dýchacích cest a plísňové infekce.

Ve skutečnosti, a to díky své protizánětlivé vlastnosti a antioxidanty, česnek je skvělý doplněk k standardní léčby artritidy, rakoviny a cukrovky.

odborníků na výživu doporučují používat česneku v syrovém stavu zachovat všechny jeho účinných látek.

Můžete také vařit medikamenty. Tak to bude snazší pro konzumaci česneku a zvýšit nad všemi jeho výhodami.

v naději, že to pomůže zlepšit vaše celkové zdraví a pohodu, dnes chceme říct o všech výhodách, které dostanete ze spotřeby tinktury medem a česnekem po dobu sedmi dní.

Více informací v našem článku! 1.

zlepšuje krevní oběh sloučeniny síry v česneku, v kombinaci s výhodami medu jsou velmi užitečné prokardiovaskulární systém. Obě složky

jejich činnosti, aby se zabránilo srážení krve, a tím posílit žíly, aby se zabránilo poruch, jako je trombóza a křečových žil. 2. snižuje krevní

‚yanyy

tlak Vysoký krevní tlak je onemocnění, které by mohly ohrozit celý kardiovaskulární systém. Aby bylo možné jej ovládat bez speciální léky, jen přirozeně se snaží konzumovat med a česnek na lačný žaludek každý den.

3. Monitorujte hladiny cholesterolu

Alicin, látka, která se uvolňuje při rozdrcení česneku, může pomoci vyčistit krev odstraněním přebytku cholesterolu. To je také skvělý způsob, jak udržet zdravé triglyceridy zdravé.

4. Redukuje zánět

Studie ukázaly, že mnoho chronických zdravotních poruch, které lidé trpí, jsou způsobeny nerovnováhou v těle, které je způsobeno zánětem.

Zároveň česnek a med bojují proti zánětu a působí jako přírodní bolest, které jsou extrémně účinné pro zmírnění příznaků jako je artritida, retence tekutin a svalové onemocnění.

5. Posiluje imunitní systém

Antibakteriální a antifungální vlastnosti medu a česneku jsou skvělé pro imunitní systém.

Oba tyto složky zlepšují ochranu těla před viry, bakteriemi a jiným typem patogenu.

6. Dokonale pomáhá v boji proti kašli

Pokud příčina kašle byla bakteriální infekce nebo virus, není nic lepšího než jednoduchý sirup s medem a drceným česnekem.

Uklidňuje podráždění, které se cítíte, a také působí jako expektorant, který stimuluje odstranění hlenu.

7. Zrychluje zotavení z nachlazení a chřipky

Všechny příznaky nachlazení a chřipky mohou být dočasně pozastaveny, pokud budete trvale konzumovat tento druh přírodního prostředku.

Tento nástroj bojuje proti virům a stimuluje tvorbu protilátek, které jsou zodpovědné za ochranu dýchacích cest.

Jak připravit tento přírodní prostředek na med a česnek?

Chcete-li získat všechny výhody, které jsme uvedli výše, ujistěte se, že česnek a med, který používáte, jsou zcela ekologické.

Je velmi snadné najít levné med v obchodech, ale často obsahuje jen málo živin. To je způsobeno tím, že není 100% přírodní nebo je vyrobeno z přidaného cukru.

  • Přísady 1 šálek medu(335 g)
  • 10 stroužků česneku 1 skleněné nádoby s víkem

  • tincturation rozdrtit stroužek česneku na malé kousky, nebo jeho stisknutím pomocí česnek tisku.
  • Nalijte sklenici medu do skleněné nádoby a mícháme spolu s česnekem.
  • Zavřete víko a nechte jeden týden stát na tmavém místě.
  • Poté, co tato směs bojuje, získáte bohaté na vitamíny a zdravý sirup.

Jak si vzít tento sirup?

  • Vezměte lžíci před snídaní nebo ve formě, ve které je, nebo promíchejte teplou vodou.
  • Tento sirup konzumujte každý den sedm dní, počkejte několik týdnů a zopakujte léčbu znovu.
  • Skladujte tuto tinkturu medu a česneku při pokojové teplotě, aby nedošlo k krystalizaci.

Je třeba poznamenat, že účinek tohoto léku se bude lišitv závislosti naz každodenních návyků člověka konzumující sirup.

Rozhodně se nic nezmění, pokud budete i nadále konzumovat potraviny, které obsahují vysoké množství tuku, cukru a dalších škodlivých produktů.


4 Džusy detoxikovat tlusté střevo

4 Džusy detoxikovat tlusté střevo

Recepty každý den vaše tělo má udržet obranu proti nekonečné množství škodlivých produktů. Ne všechny orgány trpí totéž. tlustého střeva - je jedním z orgánů, které utrpěly největší škody od konzumace nezdravé potraviny. Setká se s tím, že provádíte různé funkce. Jedním z nejvýznamnějších problémů je vstřebávání živin.

(Recepty)

Pás s citronem a papájou pro detoxikace žaludku

Pás s citronem a papájou pro detoxikace žaludku

Potravinové recepty - je jedním z nejlepších možných potěšení v životním , ale také skvělý způsob, jak poskytnout tělu živiny, které jsou nezbytné pro správnou funkci vnitřních orgánů. Nejzávažnějším problémem v moderním světě je neschopnost nebo neochota mnoha lidí dodržovat zásady správné výživy. Výsledkem je, že většina lidí trpí negativními vlivy malnutrice nebo vysokému obsahu škodlivých látek ve výrobcích a jiných chemických látek, které poškozují tělo.

(Recepty)