Infuze šalvěje pro ploché bříško


Infuze šalvěje pro ploché bříško

hubnutí Sage - rostliny bohaté na různé léčivé vlastnosti. Jedním z nich je, že je skvělý pomoc v boji proti obezitě a asistenta při dosahování svých snů postavu. V tomto článku se dozvíte o výhodách použití infuze nebo šalvěje čaj.

Co byste měli vědět o veverce?

Toto středomořské koření je druh mátového masa, který roste jako keř. Listy jsou zelené a oválné, barva je červená, růžová a bílá. Má za sebou dlouhou historii jako léčivá rostlina, stejně jako přísada do mnoha „lektvar“. Jednou bylo řečeno, že ten, kdo jedl šalvěje, by získal velké znalosti.

Sage je často používán v kulinářské účely, a jako prostředek k péči o sebe. Je součástí krémy a pleťové krémy i díky její nádhernou vůni, je používán v péči o vlasy. Některé vlastnosti šalvěj:

 • protizánětlivý prostředek, který je důvod, proč to pomůže k úlevě od bolesti ve svalech, revmatismus a artritida
 • nádherný stahující (inhibuje sekreci nebo krvácení)
 • silný antiseptický, skvělý způsob, jak bojovat s infekcí v krku
 • křečovitý agenta používán s křečemi v žaludku nebo svalů
 • Bojuje proti virům a bakteriím
 • Obsahuje velké množství vitamínů a a C posiluje imunitní systém
 • pomoc při řešení problémů s dýcháním a trávení
 • pomáhá hladina cukru v krvi ovládání zvýší
 • se potí skrz odvodňovací vlastnosti (s horečkou)
 • Dovdeno že šalvěj mohou být použity ke snížení menstruační bolesti
 • Zmírňuje bolesti hlavy a bolesti v žaludku
 • brání stagnaci
 • tekutin urychluje hojení ran a vředů

Nezapomeňte, že šalvěj je kontraindikován u kojících žen , au pacientů s renální insuficiencí nebo neuro-autonomní nestabilitou. Důvodem je vysoký obsah, toxický ve velkých dávkách, tunika, která může způsobit záchvaty. Také způsobuje potrat, proto se nedoporučuje těhotným ženám.

Proč mudrc pomáhá získat perfektní břicho?

To je velmi populární otázka, takže mě stojí za to dát podrobnou odpověď. Tato rostlina, která se často používá v potravinářském a kosmetické procedury, má také neuvěřitelné léčivé vlastnosti různých onemocnění a poruch. Ale především, že je to skvělý společník pro ty, kteří chtějí získat ploché břicho ve velmi krátkém čase. Je ideální pro ženy na dietě (stejně jako muži), protože kromě všech užitečných funkcí, ale také může regulovat zažívání. Při použití

nálev nebo čaj s šalvějí, můžete zabránit nebo snížit zánět způsobený trávení, například prostřednictvím přejídání (také známý jako bulimie), nebo používat produkty, které nejsou používány (například smažená jídla, čokoláda, atd.) To je také užitečné, že nebude živit „léčit-odměny“ pro dietních produktů, jako lidé mají tendenci jíst velmi zoufalý a přejídat.

tento rostlinný extrakt z něj a může být také použit pro čištění těla, protože pomáhá zbavit toxinů, které ničí tělo. také stojí za zmínku, že šalvěj stimuluje žlučník, pomáhá v boji proti zácpa, střeva a podporuje kromě všech svých užitečných vlastností, je vynikajícím nástrojem v boji proti nadýmání. Pomáhá zbavit se hromadění plynu (jedna z příčin nadýmání žaludku) a usnadňuje proces odstraňování tekutin, které se hromadí v těle (zejména kotníků a nohou).

Čaj šalvěje je velmi snadné. Vezměte pouze 15 gramů sušené nebo čerstvé šalvěje (listy a květy) na 1 litr vařící vody. Pokud dáváte přednost více přírodní prostředky, můžete pěstovat šalvěj právě ve vaší domácnosti (v květináči, zahrada, balkon nebo v kuchyni, pokud existuje mnoho světla), nebo jít do obchodu s bylinkami nebo zdravé potraviny a koupit vysuší šalvěj a mnoho dalších bylin.

Po smíchání vody a šalvěje nechte stát tři minuty. Pak přidejte citrónovou šťávu, čímž byla čaj chuť a pokud budete chtít, můžete si osladit čaj přidáním malého čisté stevia nebo medu. Pokud ho pít bez sladidel, chuť může být hořká, ale nakonec, to vše závisí na vašem vkusu.

Připravený čaj by měl trvat tři až čtyři dny. Během této doby byste neměli jen pít infuzi, ale také jíst zdravou výživu. Jezte mnoho ovoce a zeleniny, zejména těch, které očišťují a detoxikují vaše tělo.

Můžete napít infuzi sirupu jak teplé, tak studené. Doporučujeme, abyste si ji na lačný žaludek ráno, pomůže lépe stimulovat trávicí systém během dne a účinně odstranit tuk a toxiny. Můžete nalít ji do nádoby s víkem (například láhve nebo sklenice), dát do lednice a pít jako ledový čaj, nebo jej činit méně koncentrovaný extrakt a tam, kde v zimě a ti zima, můžete to teplé nebo pití během krátké přestávky v práci .

Snímek poskytla zeevveez, Irene Grassi, Joao Medeiros, Seth Anderson a nociveglia.


Fyzikální kůže po úbytku hmotnosti: co dělat?

Fyzikální kůže po úbytku hmotnosti: co dělat?

Hubnutí sochařský tělo s pružnou pokožku - je snad nejtěžší cíl, a měly by být vyčleněny na snahu vidět výsledky. pokleslé kůže se často objevuje po náhlém hubnutí , takže kůže a svalů ztrácet pružnost, což vede k rozpadu kolagenových vláken a elastinu, které jsou zodpovědné za tón pleti. Jedním z hlavních důvodů tohoto problému je přísnou dietu, která podporuje rychlé hubnutí, aniž by pokožku dostatek času na řádné přizpůsobení.

(Ztráta váhy)

6 Produktů pro odstranění břišního tuku

6 Produktů pro odstranění břišního tuku

Hledáte produkty, které vám pomohou spálit břišní tuk? Většina lidí považuje tento úkol za neuskutečnitelný, ale je to možné s řádnou výživou. Vždy doporučujeme zvolit zdravé alternativy, a to i v případě, že existují pilulky a mnoho dalších nástrojů, které slibují stejné výsledky. Podle naší víry by se s nimi mělo zacházet opatrně.

(Ztráta váhy)