Užijte si život a zapomenout na věku


Užijte si život a zapomenout na věku

užitečné návyky a ... kolik je vám let? Teď to není počet let žil od narození, a jak se cítíte v srdci a mysli.

To je důležité, protože kromě čísel, které přesně změří věk je celý život a vaše štěstí. Je důležité, že jsme byli dobře a pohodlně být tím, kým jsme a ty, které vidíme v zrcadle.

Bohužel jsme se často setkávají s tím, že naše společnost tendenci přeceňovat mládí. Klademe myšlenku, že dospívání je spojena s krásou a bohatstvím.

procházka v parku nebo běhání, nevidíme mnoho zralých žen a mužů. Ale jsou také krásné, a to iv případě, že jejich kdysi hladké vrásky již pokryty úsměvy a další.

Takže pro velký byznys atraktivnější mládí, ale víme, že mládež není vždy synonymem pro štěstí.

nejlepší věk - je ten, který máme dnes, protože v tuto chvíli máme nejlepší příležitost být tím, kým chceme být. Je mi jedno, jestli 20 lety jsme

60. Age nezáleží, pokud jste schopni milovat a smát

Co myslíš, že když dnes probudil? Věřte tomu nebo ne, když přijde den, kdy jste Otevři oči a ve vaší hlavě nebude mít žádné cíle nebo cíle, pak začnete věku.

Doporučená: Zasloužíš si být šťastný

nápady, plné snů, plány, naděje, obavy a touha po poznání nových - které nám pomáhá, aby se jejich život nejcennější, bez ohledu na to, co je napsáno v dokumentech, „datum narození“. Přes veškerou

tam jsou časy, kdy jsme se zaměřili na vnější: Jiný svíčky na dortu, počet kilogramů na váze, velikost konfekce, ve kterém bychom chtěli být umístěny tak jsme byli, když jsme byli mladší.

to vše a mnoho dalších věcí - zdroj utrpení se chcete dozvědět, jak se vypořádat. To je důvod, proč používat příklady chceme ukázat, jak lidé začnou věku.

Tento proces nezačíná na kůži a do hlavy, a my všichni musíme se vyhnout.

stárneme, kde sny mizet

 • stárneme, když odmítá strávit den na pláži, pro nás ostuda, že jsme viděli v plavkách a zjistili, že naše tělo se změnilo.
 • stárneme, když budeme naslouchat a dohodnout se s těmi, kteří nám říkají, že "Není to pro nás, náš vlak už odešel".
 • Staráme se, když se držíme rutiny a se bojíme změny, protože to může přinést něco špatného.
 • Stáráme, když závidíme štěstí druhých, místo toho, abychom se vypravili a hledali nebo vytvářeli chvíli radosti pro sebe.
 • Staráme se, když přestaneme stanovovat cíle pro budoucnost a prostě letíme po toku.
 • Stárneme, když zavřeme náš domov a staneme se jen diváky tohoto života mimo okno.
 • Staráme se, když se vzdáme, když přestaneme věřit, a když se staneme podezřívavá a ponurá.
 • stárneme, když přestanou mít zájem, a zeptejte se sami sebe na otázku:„Co by se stalo, kdyby ...“

Proč bych zapomenout na mého věku

Jsme si jisti, že jste již nebude počítat své roky, aby se soustředit na důležitější a užívat si života .

Zjistěte, jak léčit čakry

Bez ohledu na to, jak staré jsme, je důležité strávit každý okamžik plně. Takže navrhujeme, abyste přemýšleli o některých frázích, které vám pomohou být trochu šťastnější.

 • Den strávený ve vzrušení, vzteku a sporech - ztracený den.
 • Každý den nám dává nové příležitosti, které můžeme přijmout bez ohledu na to, zda máme 20 let, 30 nebo 70.
 • Dospělost znamená vědět, co je důležité v životě. Všechno ostatní, všechno, co nás zklamá, frustruje nebo porušuje naši vnitřní harmonii, by mělo zůstat v minulosti.
 • Život je příliš krátký než žít na něčím plánu!
 • Je důležité si uvědomit, že názor ostatních neurčuje, kdo jsme. Takže od dneška musíme být sami a jít svou vlastní cestou.
 • Dobří přátelé - ti, kteří vám umožňují zůstat mladí a povzbuzovat vás, abyste snívali. Takže si vyberte, s kým trávit čas.
 • Snažte se ostatní šťastně co nejčastěji, protože každá pozitivní emoce naplňuje vaše srdce radostí a zdobí váš úsměv s mládeží.
 • Žijte na plný výkon. Každý den se zajímajte a naučte se něco nového. Nezastavujte se přemýšlením o světě kolem vás.

Neváhejte a začněte provádět tyto tipy. Užijte si každý den veku, který jste teď!


10 Výhod tmavé čokolády

10 Výhod tmavé čokolády

O čokoládě asi víme jen jednu věc - je neuvěřitelně chutné. Věděli jste, že každý den pomocí malého množství horké čokolády, může to pozitivně ovlivnit vaši pohodu a nějak zlepšit své zdraví? Pokud tomu tak není, náš článek vám bude užitečný. Hořká čokoláda : 1. Snižuje riziko vzniku cévní mozkové příhody Podle výzkumu prováděného ve Švédsku se skupinou více než dva tisíce žen, které konzumovaly nejméně pětačtyřicet gramů hořké čokolády denně po dobu jednoho týdne, pravděpodobnost infarktů klesl o téměř dvacet procent .

(Užitečné návyky)

10 Produktů, aby se zabránilo předčasnému stárnutí

10 Produktů, aby se zabránilo předčasnému stárnutí

Užitečné návyky Pokud se budete držet vyváženou stravu, můžeme vidět, že tento typ stravy je lepší regulaci životně důležitých tělesných funkcí jako celku a jejích jednotlivých orgánů a systémů. Kromě toho taková strava správně vyživuje tělo. Když budete jíst potraviny, aby se zabránilo předčasnému stárnutí , budete určitě cítit významný rozdíl uvnitř i vně: budete vypadat mladší a čerstvé.

(Užitečné návyky)