Důsledky spát s mokrými vlasy 8 zdravotních problémů


Důsledky spát s mokrými vlasy 8 zdravotních problémů

užitečné návyky sprcha před spaním - skvělý způsob, jak uvolnit své tělo a zlepšit efektivitu spánku.

Pomáhá snižovat napětí svalů a snižuje stres zbývající z náročného pracovního dne.

Nicméně, takové výhodyneplatí pro mokré vlasy, protože to může vést k některým zdravotním problémům.

Na první pohled mokré vlasy se zdá neškodný, ale tento stav může způsobit nežádoucí reakce na úrovni kapilár a svalů a imunitního systému.

Málokdo hádá o takových následcích. Chceme sdílet informace o možných negativních účincích, abyste se jim mohli vyhnout. 1. Bolest hlavy

ulehnutím do postele s mokrými vlasy, riskujete mít silné opakující se bolesti hlavy, protože vlhkost způsobuje náhlé změny tělesné teploty.

Wrap vlasy s ručníkem mohlo zhoršit problém, protože v tomto případě se vlhkost se udržuje po delší dobu.

ovlivňuje cirkulaci pokožky hlavy azvyšuje krevní tlak. Kvůli zvýšenému tlaku dochází k bolesti, která může zabránit spánku.

vlasy křehkost 2. Pokud se obáváte o své vlasy, aby bylo silné a zdravé, byste se měli vyhnout použití šamponu ve sprše před spaním, jak je to možné.

To vede k vážnému oslabení točivého momentu, který se časem stává náchylný k křehkost a zhoršení. 3. Kožní infekce

spaní s mokrými vlasy zvyšuje riziko kožní infekce, protože bakterie dostat perfektní živnou půdou pro.

Na rozdíl od mytí hlavy v denní době, nemáte dostatek času, abyste vlasy dobře vysušili přes noc. Teplo vašeho postele vytváří dokonalé klima pro chov hub a bakterií.

V důsledku toho může kůže na vlasu a okolních oblastech způsobit podráždění a dokonce i houbové infekce. 4.

svědění a otok hub, které proliferují na kůži poruchového mokré vlasy mohou způsobit nepříjemné svědění a zánět dokonce i poté, co vaše vlasy suché.

Tento problém se může opakovat a při nesprávné léčbě trvá několik dní. 5.

alergie a nachlazení změny tělesné teploty, které se vyskytují v průběhu spánku s mokrými vlasy, můžeoslabit imunitní systém a způsobovat alergie a nachlazení.

Vlhkost se udržuje několik hodin, což vede k oslabení ochranných mechanismů. To umožňuje některým virům a bakteriím napadnout tělo. 6. mastné vlasy

spánku po dobu několika hodin, s mokrou hlavou, obvykle zvyšuje přebytečný tuk na vlasové folikuly začnou produkovat jako lepkavé textury.

To je důsledek změn v mazových žláz, která na oplátku vede k nevyvážené hodnotě pH pokožky hlavy.

V důsledku toho se probudíte s nepříjemnými, matoucími a ošklivými vlasy.

7. Svalová bolest

I když bolesti svalů mohou být způsobeny mnoha faktory, nelze vyloučit, že se spouští mokré vlasy.

změny tělesné teploty, což je reakce na chlazení může nejen způsobit problémy s krevním oběhu, ale také způsobit svalové křeče a napětí.

Zapomeňte na nespavost pomocí těchto pět dýchací techniky

Pokud jste tvrdě pracovat a zběsilé tempo života, nepropadejte panice, protože tam jsou speciální dýchací techniky pro spánek, který by měl přijmout


Slyšeli jste o syndromu chytrého telefonu? Užitečné návyky

Slyšeli jste o syndromu chytrého telefonu? Užitečné návyky

Vznik nových technologií výrazně ovlivnila celý svět a revoluci náš způsob života. Tyto nové přístroje jsou stále častější v našem každodenním životě a jsou základním prvkem pro komunikaci, práci a mnoho dalších aspektů života. smartphone je jedním z nejčastěji používaných elektronických zařízení dnes podle odhadů - 4 miliardy lidí vlastnit alespoň jeden.

(Užitečné návyky)

Fyzické místní a perorální léčby křečových

Fyzické místní a perorální léčby křečových

Užitečné návyky křečových žil - není jen estetický problém, který trápí mnoho lidí. To je také příznakem špatný krevní oběh, takže nezbytné ošetření křečových žil, aby se zabránilo další zdravotní problémy. V dnešním článku se budeme sdílet místní přírodní a účinné způsoby, jak orální léčbu křečových žil bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

(Užitečné návyky)