Lněná semena a zelený čaj - spojenci proti nádorovým onemocněním Přírodní produkty


Lněná semena a zelený čaj - spojenci proti nádorovým onemocněním Přírodní produkty

Jedním z nejvíce znepokojivých a opakujících se nemocí našeho století je rakovina. Počet lidí trpících touto nemocí výrazně zvýšila v posledních několika desetiletích, protože velké množství vědeckých studií, která se zaměřila na identifikaci důvodů svého výskytu a ošetření provedeného na celém světě.

Existuje mnoho různých typů rakoviny. I přesto, že rychlost, při níž se vyvíjí závisí na vlastnostech každého člověka obvykle rakovina může vést k fatálním následkům, pokud nejsou detekovány v čase a ošetření se neprovádí správně. Existují tři hlavní způsoby léčby tohoto stavu: chirurgie, chemoterapie a radioterapie. Nicméně, pokrok v oblasti vědy a různé studie ukázaly, že existují i ​​jiné, méně invazivní metody, které by mohly zmírnit bolest způsobenou rakovinou, a přispívají k jeho vyléčení.

Pak vám řekneme, jak lněná semena, zelený čaj společně v boji proti společnému nepříteli.

Dieta: rizikový faktor

Příčiny rakoviny stále nejsou plně prozkoumány. Předpokládá se, že rakovina je výsledkem kombinace několika faktorů: životní prostředí, genetické, fyziologické a dietní.


 • Možné příčiny stárnutí: Ve většině případů (2/3) rakovina celosvětově dochází po 65 letech
 • dědičné faktory genetický vliv rakovinné látky, jako jsou chemické látky a ionizující záření Kuřácký

Špatná výživa Mnozí vědci se domnívají, že strava , obohacené o příznivé produkty, mohou hrát rozhodující roli při prevenci a léčbě rakoviny. Proto v tomto článku budeme hovořit o dvou výborných anti-karcinogenní výrobky, zelený čaj a lněná semínka. Zelený čaj


rakovina zelený čaj pochází původně z Asie a někteří z jeho léčivé vlastnosti byly popsány již před více než tisíci lety v knize Čaj, napsal zenový mistr Eyzaysom 1191. Byl použit v boji proti škodlivým účinkům alkoholu jako povzbuzující prostředek pro léčbu kožních onemocnění a jiných onemocnění, jako beriberi, ke zlepšení trávení, k boji proti únavě a zlepšení funkce močového systému a mozku.

Mnoho studií dnes odhaluje vztah mezi konzumací zeleného čaje a snížením výskytu rakoviny. Mnoho lidí věří, že díky každodenní konzumace zeleného čaje, a to i po jeho použití jako obklad na postiženou oblast, se zbavili rakoviny.

Ačkoli výzkum ještě není definitivní, ale jedna studie provedená v Japonsku v roce 2006 prokázal, že dospělé, kteří konzumovali tři nebo více šálků zeleného čaje denně po dobu několika let měl nižší riziko úmrtí na kardiovaskulární onemocnění a rakoviny .Zde jsou některé z výhod pravidelná konzumace zeleného čaje podle různých výzkumných institucí: Výhody

 • využití zeleného prevence čajem a léčení rakoviny, zejména rakoviny kůže, jícnu, žaludku a tlustého střeva.
 • Zlepšuje poznání.
 • Zpomaluje neurodegenerativní procesy způsobené určitými nemocemi, jako je Alzheimerova choroba.
 • Léčba artritidy.
 • Léčba roztroušené sklerózy.
 • Neutralizuje volné radikály (má antioxidační vlastnosti).
 • Zrychluje metabolismus v buňkách.
 • snižuje LDL cholesterol (low-density lipoprotein cholesterol), také známý jako "špatný cholesterol".
 • reguluje hladinu cukru v krvi a koncentrace inzulínu
  ztrátou Zabraňuje zubů, posiluje kosti a zuby.

Zelený čaj obsahuje některé chemické látky zvané katechiny (flavonoidy skupina), působící na karcinogenních buněk - což způsobuje jejich smrt, aniž by to ovlivnilo zdravé buňky, zejména epigallocatechin gallát (EGCG).

V každém případě musí být mnohem více výzkumu s cílem určit, jaký typ rakoviny má zelený čaj a uvést, jak to funguje. Jednou z nevýhod čínského zvykem je, že někteří lidé věří, že zelený čaj obsahuje fluorid, který je škodlivý pro tělo, a to je důvod, proč by neměla být komerčně.

Je důležité si uvědomit, žefluorid hromadí v těle v kostech a zubech, a tak posiluje jejich. Fluorid hraje důležitou roli při vstřebávání vápníku a zabraňuje dutin pití zeleného čaje v malých množstvích. Doporučuji vypít dvě šálky zeleného čaje denně. To je normální a užitečná částka a uvidíte dobré výsledky. Lněná semínka


rakovinné lněná semínka již dlouho používá jako prostředek jíst lidi, ve formě tinktur, prášků (hofio drogy) nebo olej, protože má zdravé tuky a je považován za významný zdroj vlákniny. To je běžně používané při léčbě gastrointestinálních poruch (zácpa, zánět tlustého střeva, atd.), Kardiovaskulární a oběhový systém (vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol), akné, diabetes, obezita, revmatoidní artritida a symptomy menopauzy.

Většina z těchto metod použít žádný vědecký důkaz, i když existují náznaky, že semena stanoví: prevence

 • a léčby rakoviny, zejména rakoviny prostaty, plic, tlustého střeva, konečníku a prsu.
 • Snižuje hladinu LDL cholesterolu.
 • Zlepšuje funkci ledvin u lidí trpících systémovým lupus erythematosus (SLE).
 • Vylučuje menší příznaky menopauzy.
 • Redukuje bolest na hrudi spojenou s nástupem menstruačního cyklu.
 • Léčte kardiovaskulární onemocnění.
 • Snižuje riziko vzniku aterosklerózy.

Semena lnu obsahují molekuly, tzv. Lignany, které v lidském těle považují soupeře estrogenu (ženské hormony) za některé chemické reakce. To zpomaluje průběh některých typů rakoviny. Přestože důrazně doporučují užívat lněné semínko, že je důležité být dobře informováni o svých kontraindikací a interakcí s jinými produkty, protože to může vyvolat nežádoucí účinky, jako je alergie, bolesti břicha, nevolnost a mírné krvácení. Pokud jste těhotná nebo trpíte nějakým chronickým onemocněním, poraďte se s lékařem.

Lněné semínko a zelený čaj v boji proti rakovině

V tomto článku jsme hovořili o dvou nádherných přírodních produktech, které mohou pomoci předcházet a případně vyléčit rakovinu. Doporučujeme je zahrnout do každodenní stravy. Snad několik šálků čaje a několika lněných semene bude užitečnější a účinnější než léky.


5 Domácí opravné prostředky, jak se zbavit nahromadění kostí

5 Domácí opravné prostředky, jak se zbavit nahromadění kostí

Přírodní produkty kostní výrůstek na těle připomínající val, který vypadá nevzhledný a může způsobit bolest, když se nemoc není správně zacházeno. Vzhledem k nerovnoměrnému rozložení tělesné hmotnosti na nohy je zánět v kosti prsty a deformovaných kloubů. Obvykle toto onemocnění postihuje tělo ve věku 30 let.

(Lidových opravné)

šťáVy ke snížení projevů cukrovky typu 2 v týdnu znamená

šťáVy ke snížení projevů cukrovky typu 2 v týdnu znamená

Přírodní Diabetes je chronická choroba, která se vyskytuje, když tělo je schopen regulovat hladinu cukru v krvi. Tato porucha může být způsobeno několika důvodů, včetně genetickými faktory, obezita, stres, špatné stravovací návyky, jinými chorobami, chirurgie, léky, viry atd Inzulín - hormon, který je slinivku, který je zodpovědný za regulaci hladiny cukru v krvi.

(Lidových opravné)