Lněná semena a zelený čaj - spojenci proti nádorovým onemocněním Přírodní produkty


Lněná semena a zelený čaj - spojenci proti nádorovým onemocněním Přírodní produkty

Jedním z nejvíce znepokojivých a opakujících se nemocí našeho století je rakovina. Počet lidí trpících touto nemocí výrazně zvýšila v posledních několika desetiletích, protože velké množství vědeckých studií, která se zaměřila na identifikaci důvodů svého výskytu a ošetření provedeného na celém světě.

Existuje mnoho různých typů rakoviny. I přesto, že rychlost, při níž se vyvíjí závisí na vlastnostech každého člověka obvykle rakovina může vést k fatálním následkům, pokud nejsou detekovány v čase a ošetření se neprovádí správně. Existují tři hlavní způsoby léčby tohoto stavu: chirurgie, chemoterapie a radioterapie. Nicméně, pokrok v oblasti vědy a různé studie ukázaly, že existují i ​​jiné, méně invazivní metody, které by mohly zmírnit bolest způsobenou rakovinou, a přispívají k jeho vyléčení.

Pak vám řekneme, jak lněná semena, zelený čaj společně v boji proti společnému nepříteli.

Dieta: rizikový faktor

Příčiny rakoviny stále nejsou plně prozkoumány. Předpokládá se, že rakovina je výsledkem kombinace několika faktorů: životní prostředí, genetické, fyziologické a dietní.


 • Možné příčiny stárnutí: Ve většině případů (2/3) rakovina celosvětově dochází po 65 letech
 • dědičné faktory genetický vliv rakovinné látky, jako jsou chemické látky a ionizující záření Kuřácký

Špatná výživa Mnozí vědci se domnívají, že strava , obohacené o příznivé produkty, mohou hrát rozhodující roli při prevenci a léčbě rakoviny. Proto v tomto článku budeme hovořit o dvou výborných anti-karcinogenní výrobky, zelený čaj a lněná semínka. Zelený čaj


rakovina zelený čaj pochází původně z Asie a někteří z jeho léčivé vlastnosti byly popsány již před více než tisíci lety v knize Čaj, napsal zenový mistr Eyzaysom 1191. Byl použit v boji proti škodlivým účinkům alkoholu jako povzbuzující prostředek pro léčbu kožních onemocnění a jiných onemocnění, jako beriberi, ke zlepšení trávení, k boji proti únavě a zlepšení funkce močového systému a mozku.

Mnoho studií dnes odhaluje vztah mezi konzumací zeleného čaje a snížením výskytu rakoviny. Mnoho lidí věří, že díky každodenní konzumace zeleného čaje, a to i po jeho použití jako obklad na postiženou oblast, se zbavili rakoviny.

Ačkoli výzkum ještě není definitivní, ale jedna studie provedená v Japonsku v roce 2006 prokázal, že dospělé, kteří konzumovali tři nebo více šálků zeleného čaje denně po dobu několika let měl nižší riziko úmrtí na kardiovaskulární onemocnění a rakoviny .Zde jsou některé z výhod pravidelná konzumace zeleného čaje podle různých výzkumných institucí: Výhody

 • využití zeleného prevence čajem a léčení rakoviny, zejména rakoviny kůže, jícnu, žaludku a tlustého střeva.
 • Zlepšuje poznání.
 • Zpomaluje neurodegenerativní procesy způsobené určitými nemocemi, jako je Alzheimerova choroba.
 • Léčba artritidy.
 • Léčba roztroušené sklerózy.
 • Neutralizuje volné radikály (má antioxidační vlastnosti).
 • Zrychluje metabolismus v buňkách.
 • snižuje LDL cholesterol (low-density lipoprotein cholesterol), také známý jako "špatný cholesterol".
 • reguluje hladinu cukru v krvi a koncentrace inzulínu
  ztrátou Zabraňuje zubů, posiluje kosti a zuby.

Zelený čaj obsahuje některé chemické látky zvané katechiny (flavonoidy skupina), působící na karcinogenních buněk - což způsobuje jejich smrt, aniž by to ovlivnilo zdravé buňky, zejména epigallocatechin gallát (EGCG).

V každém případě musí být mnohem více výzkumu s cílem určit, jaký typ rakoviny má zelený čaj a uvést, jak to funguje. Jednou z nevýhod čínského zvykem je, že někteří lidé věří, že zelený čaj obsahuje fluorid, který je škodlivý pro tělo, a to je důvod, proč by neměla být komerčně.

Je důležité si uvědomit, žefluorid hromadí v těle v kostech a zubech, a tak posiluje jejich. Fluorid hraje důležitou roli při vstřebávání vápníku a zabraňuje dutin pití zeleného čaje v malých množstvích. Doporučuji vypít dvě šálky zeleného čaje denně. To je normální a užitečná částka a uvidíte dobré výsledky. Lněná semínka


rakovinné lněná semínka již dlouho používá jako prostředek jíst lidi, ve formě tinktur, prášků (hofio drogy) nebo olej, protože má zdravé tuky a je považován za významný zdroj vlákniny. To je běžně používané při léčbě gastrointestinálních poruch (zácpa, zánět tlustého střeva, atd.), Kardiovaskulární a oběhový systém (vysoký krevní tlak, vysoký cholesterol), akné, diabetes, obezita, revmatoidní artritida a symptomy menopauzy.

Většina z těchto metod použít žádný vědecký důkaz, i když existují náznaky, že semena stanoví: prevence

 • a léčby rakoviny, zejména rakoviny prostaty, plic, tlustého střeva, konečníku a prsu.
 • Snižuje hladinu LDL cholesterolu.
 • Zlepšuje funkci ledvin u lidí trpících systémovým lupus erythematosus (SLE).
 • Vylučuje menší příznaky menopauzy.
 • Redukuje bolest na hrudi spojenou s nástupem menstruačního cyklu.
 • Léčte kardiovaskulární onemocnění.
 • Snižuje riziko vzniku aterosklerózy.

Semena lnu obsahují molekuly, tzv. Lignany, které v lidském těle považují soupeře estrogenu (ženské hormony) za některé chemické reakce. To zpomaluje průběh některých typů rakoviny. Přestože důrazně doporučují užívat lněné semínko, že je důležité být dobře informováni o svých kontraindikací a interakcí s jinými produkty, protože to může vyvolat nežádoucí účinky, jako je alergie, bolesti břicha, nevolnost a mírné krvácení. Pokud jste těhotná nebo trpíte nějakým chronickým onemocněním, poraďte se s lékařem.

Lněné semínko a zelený čaj v boji proti rakovině

V tomto článku jsme hovořili o dvou nádherných přírodních produktech, které mohou pomoci předcházet a případně vyléčit rakovinu. Doporučujeme je zahrnout do každodenní stravy. Snad několik šálků čaje a několika lněných semene bude užitečnější a účinnější než léky.


Posilovat nehty s česnekem a olejem lotion

Posilovat nehty s česnekem a olejem lotion

Nehty se staly velmi důležitým prvkem krásy žen. Nakonec, nejen doplní obraz a je symbolem dobrého vkusu. Je velmi důležité, aby žena udržovala dokonalý stav nehtů. Je to proto, že ženy mají tendenci hledat chyby, když nevěnují pozornost. Existuje mnoho doplňků, které podporují krásu a zdraví nehtů. Avšak konstantní účinek toxinů a chemikálií poškozuje nehty.

(Lidových opravné)

10 Přírodní prostředky pro odstranění bradavic přírodní prostředky

10 Přírodní prostředky pro odstranění bradavic přírodní prostředky

Bradavice - onemocnění kůže způsobené lidským papilomavirem (HPV). Tyto malé kožní léze jsou benigní. Často jejich velikost je několik milimetrů, ale také větší. Vznikají bradavice na různých místech, včetně na obličeji. Vypadají velmi neteticky, takže se všichni snaží zbavit se. Často se bradavice objevují na hrudi, podpaží, krku, očních víček a také na dlaních a nohou.

(Lidových opravné)